reklama
CNN Prima News běžec

běžec

Výpis příspěvků ke štítku „běžec“

Dojemné vzpomínky na zesnulého běžce z Mont Blancu: Dělal mě lepším, teď je pryč

28. srpna 2021 23:32

Tragický pád běžce Ondry při závodě Ultra Trail du Mont Blanc z noci na středu zasáhl Česko. Oblíbený 35letý muž byl pro mnohé vzorem a blízkým přítelem. Kolegové z běžecké komunity nyní nešetří vzpomínkami a připomínají, jakou oporou pro ně byl. Na sociálních sítích jsou zveřejněny emotivní vzkazy, které oslavují nadaného běžce a člověka „se srdcem na správném místě“.

Přítelkyně zesnulého atleta Hodbodě: Dostali jsme hrozně málo času. Mělo to být na celý život

27. září 2020 16:05

Talentovaný český běžec Ondřej Hodboď spáchal ve čtvrtek sebevraždu. O úmrtí devatenáctiletého atleta informoval oddíl SKP Nymburk. Jeho přítelkyně Simona na sociálních sítích zveřejnila vyjádření, nakolik je pro ni bolestné, že si mladík vzal život. Pod společnými fotkami napsala, že byl Ondřej skvělý chlap, a poslala mu srdceryvný vzkaz do nebe.

Brit těsně před cílem neodbočil a přišel by o bronz. Španěl mu ale přenechal své místo

20. září 2020 16:12

Španěl Diego Mentriga předvedl, co znamená chování fair play. V běžeckém závodu, který byl součástí Santander Triatlonu, přenechal své místo Britovi Jamesi Teagleovi. Ten totiž těsně před cílovou rovinkou neodbočil a narazil do zátarasů. Kvůli fatální chybě by přišel o místo na stupních vítězů, pokud by na něj Mentriga nepočkal.

reklama