CNN Prima News bizár

bizár

Výpis příspěvků ke štítku „bizár“

Ruský tank při úprku shodil z obrněnce několik okupantů. Bizarní video oblétlo svět

28. ledna 2023 20:41

Součástí války na Ukrajině jsou často i velmi bizarní situace. Po sociálních sítích se nyní šíří video, které ukazuje zběsilý úprk ruského tanku poté, co se spolu s dalšími obrněnci dostal pod ukrajinskou palbu. Posádka stroje zřejmě zapomněla na pozici vlastní tankové hlavně a shodila s ní několik okupantů z jiného ruského obrněnce. Video sdílel s velkou dávkou pobavení i ukrajinský resort obrany.

Putin jako Santa Claus „zachraňuje“ Vánoce na Západě. Lidé se smějí bizarní ruské reklamě

27. prosince 2022 09:42

Ruská propaganda v souvislosti s vánočními svátky zveřejnila video, které ukazuje Vladimira Putina jako Santa Clause. Ruský prezident v něm „zachraňuje“ Vánoce jednoho chlapce na Západě. Rusko v reklamě symbolizuje tradiční hodnoty a prosperitu, Západ naopak zkaženost a chudobu. Ve videu se také objevují narážky na energetickou situaci i LGBT komunitu.

Balený banán nebo plátek chleba ve fólii. Nejbizarnější obal výrobců má svého vítěze

11. prosince 2022 08:26

I v časech inflace si umí výrobci najít kličku, jak oklamat zákazníka, aniž by museli rapidně zdražovat. Stačí své zboží zabalit do obalu té správné velikosti. Čím větší obal, tím totiž víc místa pro obchodní sdělení a pro zákazníka hlavně pocit, že si toho nakupuje hodně. Podobně klamavých obalů je ale v obchodech víc. A lidé dokonce vybírali ten nejabsurdnější z nich.

Bizarní incident v ruské TV: Politolog zpochybnil propagandu. Moderátor mu „vypnul“ mikrofon

21. listopadu 2022 17:46

Prokremelská propaganda čím dál častěji naráží i v ruských médiích. Tamní politolog a komentátor Viktor Olevič v živém vysílání proruské televize znovu zpochybnil výklad rusko-ukrajinského konfliktu, jak jej prezentuje Moskva. Dříve „poslušný pes“ prezidenta Vladimira Putina nyní prohlásil, že NATO se nesnaží vyvolat přímý vojenský konflikt s Ruskem. Byl však opakovaně přerušen moderátorem, který mu začal skákat do řeči s tím, že mu prý „přestal fungovat mikrofon“.

Российский солдат пережил поездку на „танке-призраке“, украинский беспилотник его добил

20. října 2022 16:17

Во время российского вторжения на Украину происходят любопытные инциденты. Странное событие зафиксировал один из украинских беспилотников. Он заснял российский танк, экипаж которого, вероятно, был убит или ранен украинским огнем. Тело одного из русских солдат, вероятно, продолжало удерживать газ и рычаг левого поворота. Таким образом, танк ездил по кругу, пока не отпечатал в ландшафте гусеницами огромный круг. Люди в социальных сетях сравнили след с узорами на полях, которые приписывают инопланетянам.

Drsné záběry z bojů. Ruský voják přežil jízdu „tanku duchů“, venku ho dorazil ukrajinský dron

19. října 2022 06:17

Během ruské invaze na Ukrajinu dochází až ke kuriózním incidentům. Velmi podivnou událost zdokumentoval jeden z ukrajinských dronů. Natočil ruský tank, jehož posádku pravděpodobně zabila, nebo poranila ukrajinská palba. Tělo některého z ruských vojáků nejspíš ale nadále drželo plyn i páku zatáčení doleva. Obrněnec tak jezdil neustále dokola, až v krajině vyjezdil obrovský kruh. Lidé na sociálních sítích stopu přirovnávali k obrazcům v obilí, které jsou přisuzovány mimozemšťanům.

Bizarní záběry z boje: Pokus o sebevraždu, nebo slepota? Ruský obrněnec najel přímo do min

13. října 2022 11:16

Součástí války na Ukrajině jsou často i velmi bizarní situace. Po sociálních sítích se nyní šíří video, které ukazuje jen těžko pochopitelné chování posádky ruského obrněnce. Jeho řidič bez váhání najel do početné a velmi dobře viditelné řady protitankových min. Následovala obrovská exploze a fatální poškození pancéřovaného vozidla.

Bizarní video z bojů: Ruští okupanti před Ukrajinci v panice ujížděli na kolech

25. srpna 2022 16:52

Ukrajinci na východě země provedli další úspěšný dělostřelecký útok na ruské pozice. Tentokrát překvapili skupinku okupantů, kteří se pohybovali v nespecifikované obci nedaleko od Izjumu. Zatímco jednomu z vojáků dopadla bomba přímo pod nohy, dva Rusové ve spěchu popadli kola, na kterých ujeli pryč. Video, jehož pravost nelze v době válečného konfliktu nezávisle ověřit, koluje po sociálních sítích.

Bizarní video z fronty: Moskevští idioti utopili svůj tank, glosovali Ukrajinci

11. srpna 2022 10:31

Ukrajinská armáda zveřejnila další video, které má ukazovat ruské nezdary během invaze. Na záběrech je vidět ruský tank, jehož posádka z ničeho nic vjela do hluboké vody, čímž stroj de facto utopila. Ukrajinští vojáci, kteří incident natočili, byli z celé situace náramně pobaveni. Neodpustili si ironické poznámky na adresu ruského agresora.