reklama
CNN Prima News bizár

bizár

Výpis příspěvků ke štítku „bizár“

VYHLÁŠENÍ: Soutěž o nejbizarnější vánoční dárek je u konce. Podívejte se na výsledky

2. ledna 2022 19:00

Hlasování o nejbizarnější dárek loňských Vánoc je u konce. Z deseti adeptů, kteří po rozbalení měli stejnou šanci obdarovaného rozesmát i urazit, mohl vzejít jen jeden vítěz – a o něm jste rozhodli vy v divácké anketě. Níže se můžete podívat na výsledky, které některé možná překvapí. Vyhrál váš bizarní podstromečkový favorit?

SOUTĚŽ o nejbizarnější vánoční dárek v Česku: Vyhraje právě ten váš?

30. prosince 2021 18:41

Rozhodněte, který vánoční dárek z Česka je tím nejbizarnějším. Pro jednoho z deseti favoritů můžete v rámci ankety hlasovat až do soboty 1. ledna, kdy v Hlavních zprávách v 18:55 hlasování ukončíme. Jen vy rozhodujete, který dárek vyhraje. Bude to právě ten váš? Vítěze se dozvíte v neděli 2. ledna také v Hlavních zprávách na Primě a CNN Prima NEWS.

Soutěžte se CNN Prima NEWS o nejbizarnější vánoční dárek. Vyhraje právě ten, který jste dostali vy?

28. prosince 2021 18:32

Vánoční nadílku máme za sebou, ne každý však pod stromečkem našel to, co si přál nebo by se mu hodilo. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila velkou povánoční anketu. Hledáme nejbizarnější vánoční dárek z celého Česka. Zašlete nám, kterým darem se Ježíšek letos naprosto minul. My následně vybereme dvacítku těch nejzajímavějších a vy pak budete hlasovat, který dar si zaslouží titul toho nejzvláštnějšího. Své fotky a popisky darů společně se jménem a telefonním číslem můžete až do soboty 1. ledna zasílat na e-mail darky@iprima.cz.

Nezletilé dívky líbal na pusu. U soudu si 60letý muž oblečený jako elf cucal palec

24. prosince 2021 10:27

V britském městě Maidstone došlo ve čtvrtek k velmi bizarnímu soudnímu slyšení. 60letý Janiel Verainer, který čelí obvinění z opakovaného obtěžování nezletilých dívek, dorazil k soudu oblečený jako elf. Během slyšení si pak olizoval palec. Sám se přiznal k tomu, že za poslední dva roky obtěžoval dvě nezletilé dívky, i když má od roku 2016 zákaz se k dětem přibližovat nebo je kontaktovat.

Bizarní moment: Spoluhráče Pavlenky skolila dělovka, na zemi ho míč trefil ještě dvakrát

27. dubna 2021 07:55

Neuvěřitelný moment se odehrál v zápase německé bundesligy mezi Unionem Berlín a Werderem Brémy. Hostující obránce Friedl schytal během necelých 10 vteřin tři bolestivé zásahy míčem. Kalich hořkosti si navíc vypil až do dna. Ani jeho sebeobětování nakonec nezabránilo porážce. Friedlovi tak zbyly do slova a do písmene jen oči pro pláč.

Hledám zakletého syna, křičel muž v Brně. Strážníky odbyl bizarním argumentem

12. února 2021 11:40

Bizarní případ řešila městská policie v Brně. Podle svědků, kteří volali na linku 156, asi 55letý muž demoloval vchodovou roletu a vykřikoval, že hledá svého zakletého syna. Muž následně strážníkům odmítal sdělit, jak se jmenuje. Díky barvě svého oblečení takovou povinnost údajně neměl. Kvůli poničení rolety případ policie řeší jako podezření z trestného činu.

reklama