CNN Prima News Bolek Polívka

Bolek Polívka

Výpis příspěvků ke štítku „Bolek Polívka“

Utajovaná píseň zesnulého Milana Lasici vás dojme. Do světa se chystá jeho unikátní album

Tvůrci projektu Básnění představili videoklip s novou písní zesnulého Milana Lasici s názvem List do vetra, první singl z jeho dosud utajovaného alba. Projekt vzniká již od roku 2000, ale na přání dramaturga, moderátora, režiséra a zpěváka Lasici bvl držen v utajení. První impulz vznikl během nahrávání písně Predstavujem si krajinu, která byla věnovaná vzpomínce na zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyni Martinu Kušnírovou.

Polívkovo divadlo a kino v Brně končí. Sály nejsou bezpečné, objekt má špatnou statiku

Brněnské Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala musejí ukončit působení v dosavadním sídle. Statici našli další závady, sály nelze bezpečně využívat, oznámilo vedení města v tiskové zprávě. Dosud provozovatelé divadla i kina počítali s tím, že se na podzimní měsíce alespoň dočasně do sálů vrátí. Vyjádření obou institucí se zjišťuje.

Balzerová plánovala emigrovat do Švédska. Recept na šťastné manželství? Vybouřit se

Nestárnoucí herečce Elišce Balzerové, která v těchto dnech slaví 74. narozeniny, by věk hádal asi jen málokdo. Vypadá to, že ani nestárne, stále z ní vyzařuje vnitřní pohoda, neskutečná energie, elán a dobrá nálada. S manželem Janem, filmovým producentem, příští rok oslaví zlatou svatbu. Přiznává, že šťastné manželství má díky tomu, že se v mládí dostatečně vybouřila.

Poullain o seznámení s Polívkou: Zamilovala jsem se ve vteřině. Nic jsem neobětovala

Šansoniérka Chantal Poullain se do bývalého manžela Bolka Polívky zamilovala podle svých slov na první pohled. Neváhala se za ním proto přestěhovat do tehdejšího Československa. „Měla jsem jasno. Jdu za ním,“ svěřila se známá herečka v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Moderátorce Radce Červinkové také prozradila, co nejspíše stálo za jejich rozvodem.

Další primácká novinka zabodovala. Seriál Hořký svět zhlédlo přes milion diváků

Další primácká novinka, seriál Hořký svět, zabodovala u diváků a stala se vítězem večera ve všech strategických věkových kategoriích. Seriál z prostředí minipivovaru zhlédlo 1 049 000 diváků (share 28,98 procenta) v cílové skupině 15+ a 773 tisíc diváků (29,68 procenta) v CS 15–69. V cílové skupině 15–54 přilákal pořad k televizním obrazovkám 418 tisíc diváků (26,97 procenta). Skupina Prima se díky tomu potřetí tento týden stala vítězem večera ve strategické obchodní cílové skupině 15–69 let.