reklama
CNN Prima News Bolek Polívka

Bolek Polívka

Výpis příspěvků ke štítku „Bolek Polívka“

Romantické dilema, řádná dávka humoru a zvučná jména. Sledujte seriál Hvězdy nad hlavou

24. srpna 2021 19:20
Aktualizováno

Zvučná jména herecké branže, kouzelná romantika a řádná dávka typického českého humoru. Těmito aspekty se může pyšnit nový seriál televize Prima: Hvězdy nad hlavou. Na televizních obrazovkách se objevil už 30. srpna. Na Terezu Kostkovou, Romana Vojtka a Romana Zacha v hlavních rolích se můžete těšit každé pondělí od 20:15.

Hvězdná sezóna na Primě: V nových seriálech si zahraje Dolanský, Kostková či Prachař

21. července 2021 22:47

Připravte se na hvězdnou sezónu. Na obrazovkách televize Prima se diváci už na podzim dočkají nových seriálů. Nebude nouze o dramatické momenty, milostné zápletky a zajímavá rozuzlení. Ve třech nových seriálech si zahrají v hlavních rolích hvězdy jako Tereza Kostková, Roman Zach, Roman Vojtek, Veronika Žilková, Jan Dolanský, Marek Němec, Pavel Řezníček či duo Sara Sandeva a Jakub Prachař.

Češi se rozloučili s Popelkou. Na rozloučení se Šafránkovou nakonec nemluvil Jan Kačer

2. července 2021 16:05

Ve Šlapanicích u Brna v pátek proběhlo pochování herečky Libuše Šafránkové. Na místo dorazil i její muž Josef Abrhám s rodinou. Proslov zde při zádušní mši v kostele měl herec Bolek Polívka, zatímco jiný avizovaný řečník, Jan Kačer, překvapivě nevystoupil. Na místo dorazily davy lidí, kteří sledovali přenos na obrazovce v zahradě za kostelem.

reklama