Sledujte v TV

Nejnovější příspěvky k tématu

MMA

Budu jíst jako Vémola a pak pokoušu sousedku, vtipkoval Kraus. A zavzpomínal na Gotta

Karlos Vémola se dočkal trilogie. A to v Show Jana Krause, kde byl potřetí hostem. Tentokrát hned po velkém triumfu nad Attilou Véghem. Bojovníkovi se navíc ve slavném pořadu dostalo mimořádného přijetí, jeho příchod totiž doprovázela melodie písně C’est La Vie, kterou proslavil Karel Gott. Stejný song Vémolu doprovodil do posledního zápasu. Moderátor dostal od bijce dva dárky – sportovní výživu a zápasnické šortky. „To vás osvalí, zhubnete a budete v těch trenkách nějak vypadat,“ vtipkoval Vémola.

Sledujte v TV

Sledujte Partii s Charanzovou, Zahradilem a Polčákem. Diskuse o volbách do EP

Je pozdější odchod do důchodu jedinou cestou, jak zaručit budoucím penzistům důstojné stáří? O tom budou debatovat hosté úvodní části nedělní Partie Terezie Tománkové – šéf lidovců a ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka s místopředsedou Poslanecké sněmovny a prvním místopředsedou hnutí ANO Karlem Havlíčkem. Dále se můžete těšit na navazující velkou politickou diskuzi.

Sledujte ŽIVĚ speciální vysílání: Jak výsledky eurovoleb ovlivní budoucnost Česka?

Letošní volby do europarlamentu jsou klíčové z mnoha ohledů. Stanou se referendem o politice vlády? Kdo bude hájit české zájmy ve Štrasburku či Bruselu a jaké role se Česká republika zhostí v utváření evropské politiky? Tým našich moderátorů a expertů vám přinese výsledky voleb a jasně vysvětlí v přímém přenosu jejich dopad na naše životy i na budoucnost Česka a Evropy. Sledujte Speciál: Evropská volební noc. Začínáme v neděli 9. června ve 20:00 a vysíláme ŽIVĚ po celou noc na CNN Prima NEWS.

Sledujte exkluzivní superdebatu lídrů: Bartoš, Okamura, Rakušan a další v přímé konfrontaci

První superdebata šéfů politických stran a hnutí před volbami do Evropského parlamentu se blíží. Jak vidí budoucnost Evropy a Česka? A jak budoucnost Green Dealu? Jak chtějí hájit české zájmy v Evropské unii a zajistit českým občanům bezpečnost? Do první superdebaty jsme pozvali pět předsedů stran. Na otázky Terezie Tománkové budou odpovídat před publikem ve studiu. Superdebata České zájmy v Evropě začíná v úterý 4. června ve 20:30 na CNN Prima NEWS.

Střet dvou světů: Přichází očekávaný duel Nerudová vs. Turek o hlasy mladých voličů

Ostrá slova, urážky na sociálních sítích i střet dvou protichůdných názorových světů. Během eurovoleb na sebe hojně reagují politici, kteří mají na sociálních sítích značný dosah –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ a to i jedničky kandidátek Danuše Nerudová (STAN) a Filip Turek (Přísaha a Motoristé sobě). Může takový druh kampaně přilákat nebo odradit zejména mladé voliče? Politický spor proberou tváří v tvář oba aktéři v pořadu 360°. Duel můžete sledovat od 21:30 ve vysílání CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte záznam debaty České zájmy v Evropě. Jaká témata zahýbají eurovolbami?

Aktualizováno

Jak účinně bojovat s nelegální migrací? Jak zajistit bezpečnou Evropu a bezpečné Česko? A jak to nakonec dopadne s Green Dealem? O klíčových tématech voleb do Evropského parlamentu budou ve středu v předvolební debatě České zájmy v Evropě na CNN Prima NEWS diskutovat lídři kandidátek. V první části debaty vystoupí představitelé stran, které nejsou zastoupené ve Sněmovně, ve druhé pak lídři stran, jejichž poslanci v dolní komoře Parlamentu zasedají. Debatu můžete sledovat od 20:30 ve vysílání CNN Prima NEWS nebo prostřednictvím tohoto článku.

Sledujte Partii s Kupkou a Fialou z SPD: Je důchodová reforma nutnost, nebo výmysl vlády?

Mezi vládními a opozičními poslanci se bojuje o důchody. Co jsou jen sliby a co opravdu nutnost? V Partii Terezie Tománkové o tom budou diskutovat ministr dopravy a místopředseda ODS Martin Kupka a předseda poslanců SPD Radim Fiala. Následovat bude velká politická debata. Za vládu přijdou diskutovat Pavla Pivoňka Vaňková (STAN) a Michael Kohajda (KDU-ČSL), za opoziční strany Patrik Nacher (ANO) a Karla Maříková (SPD). Pořad můžete sledovat v neděli od 11:00 na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte speciální 360° s kandidáty na europoslance. Bude Green Deal pro Česko fatální?

Dokáže Česko a zbytek Evropské unie prosperovat s Green Dealem? Je to skvělá příležitost, nebo rána pro český průmysl a komplikace pro zemědělce? A jak zvládne EU zajistit svou energetickou soběstačnost? Sledujte další speciální vydání 360° Michala Půra před volbami do Evropského parlamentu. Debatovat budou kandidáti na europoslance, pořad začíná v úterý ve 20:30.

Sledujte Partii s Lipavským a Bžochem a velkou debatu: Skopeček, Farský, Jermanová a Okamura

Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica otřásl politiky na celém světě. Bude ponaučením i pro Česko? A kdo nese vinu za rozdělení společnosti? V Partii Terezie Tománkové debatovali ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) a za opozici jeho stínový protějšek a místopředseda sněmovního zahraničního výboru Jaroslav Bžoch z ANO. V druhé části následuje velká politická diskuse: Tomio Okamura (SPD), Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO), Jan Skopeček (ODS) a Jan Farský (STAN). Pořad můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte speciální předvolební vysílání: Debaty, analýzy i exkluzivní duel Fialy s Babišem

CNN Prima NEWS spustila hlavní část předvolebního vysílání k volbám do Evropského parlamentu. Odvysílá celkem pět velkých debat, včetně exkluzivního duelu předsedů dvou nejsilnějších uskupení – premiéra Petra Fialy za koalici SPOLU a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše, kteří svou účast již potvrdili. V den otevření volebních místností přinese CNN Prima NEWS speciální volební servis z Bruselu a 9. června v noci z neděle na pondělí volební studio s analýzou výsledků voleb, které odstartuje ve 20:00 a bude pokračovat živě po celou noc až do speciálního povolebního vydání pořadu NOVÝ DEN.

Sledujte Partii s Bendou a Vondráčkem: Je korespondenční volba rizikem, nebo přínosem?

Představuje korespondenční volba ze zahraničí riziko pro systém hlasování, nebo pomůže krajanům za hranicemi Česka? V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS o tom budou diskutovat poslanci Marek Benda (ODS) za vládu a Radek Vondráček (ANO) za opozici. Následovat bude velká politická debata, které se zúčastní zákonodárkyně Věra Kovářová (STAN), europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) a poslanci Jan Hrnčíř z SPD a Aleš Juchelka z hnutí ANO. Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Nabízíme vám výběr toho nejzajímavějšího, co se objevilo a objeví pořadech TV Prima. Nenechte si ujít zajímavé reportáže, zásadní události z domova i ze světa ani důležitá vystoupení vrcholných politiků. Buďte s námi na CNN Prima NEWS!