Sledujte v TV

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy s Babišem: Jak reaguje na incidenty spjaté s jeho akcemi?

5. srpna 2022 18:25

Střety odpůrců a příznivců bývalého premiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Tak tento týden vypadala předvolební setkání v jižních Čechách. Zasahovat při nich musela policie. A tvrdé zákroky proti demonstratům se staly terčem kritiky. Jde o chybu pořadatelů? Hlavní zprávy s bývalým premiérem Andrejem Babišem (ANO) začínají už v 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Nové seriály i zábavné reality show. Podzim na Primě zalije pálavské slunce a hořké pivo

2. srpna 2022 17:15

Tři nové seriály pro hlavní vysílací čas, skvělá zábavná show, svatební reality show, talkshow o vztazích a sexu i volba královny krásy. To je jen část z novinek, které si skupina Prima připravila k uvedení v nadcházející televizní sezóně. Dokonalý mix zábavy a romantiky doplní programové stálice, které diváci Primy milují. Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pomůže veřejnosti zorientovat se v podzimních volbách i ve stále palčivějších ekonomických záležitostech.

Sledujte Hlavní zprávy: Mezi řetězci a zemědělci hoří další spor. Jak dopadne na lidi?

1. srpna 2022 18:35

Obchodní řetězce a zemědělci mezi sebou řeší další spor. Dodavatelé si stěžují, že supermarkety mají často přehnaně vysoké nároky na kvalitu i vzhled zeleniny, a jejich produkty proto odmítají. Odmítnutá zelenina se pak rychle kazí. Českým pěstitelům se navíc oproti loňsku výrazně zvýšily náklady. Supermarkety ale víc zaplatit nechtějí. Více se dozvíte v pátečních Hlavních zprávách. Startujeme v 18:55 na CNN Prima NEWS nebo Primě.

Sledujte Hlavní zprávy: Hasiči přejdou z obrany do útoku. Jak to bude vypadat?

29. července 2022 18:26

Šestý den už bojují hasiči s rozsáhlým požárem v Národním parku České Švýcarsko. Jak se přesvědčily štáby CNN Prima NEWS, oheň za sebou zanechává tisíce spálených stromů. Starosta Hřenska ale stále doufá, že turistická sezóna ještě povstane z popela. Více se dozvíte v pátečních Hlavních zprávách. Startujeme v 18:55 na CNN Prima NEWS nebo Primě.

Hlavní zprávy

Odhady inflace? Děsivé, zadlužujeme naše děti. Horská řekla, kdo pomoc státu zřejmě nedostane
Ekonomika

Odhady inflace? Děsivé, zadlužujeme naše děti. Horská řekla, kdo pomoc státu zřejmě nedostane

Mnozí experti kritizují vládu, že lidem v současné ekonomické krizi dostatečně nepomáhá. S tím částečně souhlasí i ekonomka Helena Horská. „Současná situace je velmi tíživá pro všechny domácnosti, zejména pro ty nízkopříjmové. Pomoc státu musí být cílená,“ vyjádřila v pořadu Nový den a některé rodiny varovala, že se jim pomoci státu nedostane.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
11:23

V Přibyslavi někdo napsal protiukrajinský text na pomník padlým na náměstí

11:00

Ukrajinci aktualizovali ruské ztráty

10:38

Aktuální situace na Ukrajině

10:14

Česko v neděli stejně jako v sobotu neudělila ukrajinským běžencům žádné dočasné vízum

Sledujte v TV

Nabízíme vám ty nejzajímavější pořady z domácí i zahraniční dílny, například Partii, Interview nebo K věci. Od zábavných po publicistické. Buďte s námi na CNN Prima NEWS!