Sledujte v TV

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte ZÁZNAM Partie s Fialou a Babišem: Jak premiér hájil vládní škrty?
Sledujte v TV

Sledujte ZÁZNAM Partie s Fialou a Babišem: Jak premiér hájil vládní škrty?

Jak hájí vládní škrty i zvyšování daní premiér Petr Fiala z ODS a proč změny kritizuje šéf hnutí ANO Andrej Babiš? Obě osobnosti české politiky se poprvé od sněmovních voleb střetly v bitvě argumentů. Na televizi Prima a CNN Prima NEWS vám ji nabídla Partie Terezie Tománkové. Ve druhé části pořadu následovala velká politická diskuze, které se zúčastní Martin Kupka z ODS, Alena Schillerová z ANO, Věra Kovářová z hnutí STAN a Michal Šmarda z ČSSD.

Sledujte Partii s Kovářovou i Nacherem. Diskuse o vládních škrtech a ozdravení kasy

11. května 2023 18:49

Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) po pěti měsících vyjednávání představila konsolidační balíček, jehož cílem je ozdravit předluženou státní kasu. Detaily chystaných úprav v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS proberou ministr financí z ODS Zbyněk Stanjura a předseda poslanců hnutí SPD Radim Fiala. V druhé části pořadu bude následovat velká politická diskuze. Zúčastní se jí poslankyně Věra Kovářová z hnutí STAN, poslanec Marek Výborný z KDU-ČSL, europoslankyně Kateřina Konečná z KSČM a poslanec Patrik Nacher za hnutí ANO.

Sledujte speciál CNN Prima NEWS k úspornému balíčku: Koho vládní změny zasáhnou nejvíce?

10. května 2023 19:40

Vláda Petra Fialy (ODS) již ve čtvrtek 11. května představila svůj úsporný balíček a důchodovou reformu. Kde a komu bude škrtat nejvíce a změní se věková hranice pro odchod do důchodu? Ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS od 9:00 změny hodnotí experti i politici. Sledujte také tiskovou konferenci, na níž premiér s ministry balíček představí, a to živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM brífinku vlády. Panuje v pětikoalici shoda na podobě konsolidačního balíčku?

10. května 2023 09:04

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) od středečního dopoledne pokračuje v jednání o balíčku ke konsolidaci veřejných financí. Členové pětikoalice uvádějí, že se blíží společné dohodě, stále ale zůstávají sporné body. Zhruba ve 13:30 by se měla uskutečnit tisková konference se zástupci vlády. Sledovat ji můžete na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM speciálu ke korunovaci: Vstupy z Londýna, komentář expertů i zákulisí

6. května 2023 00:30

Sledujte speciální vysílání CNN Prima NEWS ke korunovaci nového britského krále Karla III. Hlavní program od 11:00 moderuje sváteční dvojice Markéta Fialová a Karel Voříšek. Celodenní speciál potrvá až do Hlavních zpráv a kromě přímého přenosu samotné ceremonie nabídne i nespočet zajímavých hostů a vstupy reportérů přímo z Londýna. Už od dopoledne navíc bez reklam.

Sledujte ZÁZNAM Partie se Schillerovou a Skopečkem. Kdo může za raketové zdražování?

4. května 2023 21:32

Kdo může za vysokou inflaci a obří schodek státního rozpočtu? A mělo by se při ozdravování veřejných financí spíš škrtat, nebo vybírat více peněz na daních? I o tom diskutovali v nedělní Partii šéfka poslaneckého klubu ANO Alena Schillerová a místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS). V druhé části se pak uskutečnila velká politická debata čtyř zákonodárců z různých parlamentních stran.

Sledujte ŽIVĚ: Pavel se vrátil z Ukrajiny. Ve vlaku z Dnipra strávil 16 hodin, zhodnotí cestu

30. dubna 2023 09:39

Prezident Petr Pavel v neděli krátce po 9:15 překročil hranice Ukrajiny, ukončil tak její návštěvu. Ve vlaku z východoukrajinského Dnipra strávil asi 16 hodin. Po vystoupení na vlakovém nádraží v polském městě Přemyšl, kam měl dorazit před 10:00, ho čekala hodinová cesta na letiště do Rzeszówa a následně ještě let do Prahy. Na vojenském letišti v Praze Kbely pak zhodnotí svoji ukrajinskou cestu na tiskové konferenci, která je naplánovaná na 12:30. Sledovat ji můžete zde v článku.

Sledujte ŽIVĚ Partii: Velká politická diskuze s Malou, Maříkovou, Burešem a Exnerem

28. dubna 2023 18:14

Jak daleko je mír na Ukrajině? A kdy může vstoupit do Evropské unie? V Partii Terezie Tománkové budou diskutovat ministr zahraničních věcí Jan Lipavský z Pirátů a poslanec SPD Jiří Kobza. Ve druhé části bude následovat velká politická diskuze. Zúčastní se jí Taťána Malá z ANO, Karla Maříková z SPD, Jan Bureš z ODS a Martin Exner z hnutí STAN.

První slova Křížka po propuštění: Trest rozhodně nekončí. Pořád to za sebou budu mít

24. dubna 2023 16:21

Plavba nestála za moc, ale už jsem v cíli. Tak mluví o pobytu ve vězení jachtař David Křížek, který byl v pondělí podmíněně propuštěn. První rozhovor poskytl exkluzivně právě pro ShowTime na CNN Prima NEWS, kde popsal krušné chvíle a sdílel radost z návratu za manželkou Lucií a svými dětmi. Pořad startuje na Primě a CNN Prima NEWS v 19:55.

Sledujte Partii s ministrem dopravy Kupkou z ODS a místopředsedou Sněmovny Havlíčkem z ANO

21. dubna 2023 17:34

Vláda mluví o důchodové reformě i zvyšování některých daní. Co konkrétně nás může čekat a co se bude snažit opozice ve Sněmovně zamítnout? Nejen o tom ve velké politické diskusi v Partii Terezie Tománkové diskutují ministr dopravy Martin Kupka (ODS) a místopředseda Sněmovny Karel Havlíček (ANO). Následuje velká politická diskuse, jíž se zúčastní Jakub Michálek (Piráti), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), Margita Balaštíková (ANO) a Jan Síla (SPD).

Nabízíme vám výběr toho nejzajímavějšího, co se objevilo a objeví pořadech TV Prima. Nenechte si ujít zajímavé reportáže, zásadní události z domova i ze světa ani důležitá vystoupení vrcholných politiků. Buďte s námi na CNN Prima NEWS!