reklama
CNN Prima News Bora-Hansgrohe

Bora-Hansgrohe

Výpis příspěvků ke štítku „Bora-Hansgrohe“

Zastrašuje soupeře, chová se nevhodně. Sagan schytal na Giru d’Italia bizarní trest

28. května 2021 16:21

Slovenský cyklista Peter Sagan dostal za neupřesněný incident ve čtvrteční 18. etapě Gira d’Italia pokutu 1 000 švýcarských franků (23 000 korun) a přijde o 50 bodů v žebříčku Mezinárodní cyklistické unie UCI. Jury závodu v pátek oznámila, že trojnásobného mistra světa potrestala za „zastrašování a nevhodné chování k dalším jezdcům“, o body v souboji o fialový dres pro nejlepšího sprintera ale nepřišel.

Sagan zlomil prokletí. Po 461 dnech ho k triumfu dovedl magický výkon ve stoupání

14. října 2020 12:42

Má DNA šampiona. Trojnásobný cyklistický mistr světa Peter Sagan ale poslední měsíce čelil časté kritice. Přestože byl mnohokrát blízko triumfu, vždy mu vítězství o vlásek uniklo. „Už to není ten Sagan, kterého si všichni pamatují,“ říkalo se o něm. Všem pochybovačům nyní rázně odpověděl na slavném třítýdenním závodě Giro d'Italia, konkrétně v 10. etapě. Po 461 dnech projel 30letý rodák ze Žiliny cílem na prvním místě. A to ve velkém stylu. Sám posléze hovořil o show.

Sagan už není nejrychlejší, říká jeho šéf. Slovenský cyklista by mohl být domestikem

24. září 2020 06:51

Čas neúprosně letí a slovenské raketě jménem Peter Sagan tak trochu dochází palivo. 30letý cyklistický fantom, který se v minulosti stal třikrát mistrem světa, zůstal na letošní Tour de France bez etapového prvenství i zisku zeleného dresu pro nejlepšího sprintera. Že se věk nedá zastavit, moc dobře ví i Saganův šéf z týmu Bora-Hansgrohe Ralph Denk.

reklama