boxer

Výpis příspěvků ke štítku „boxer“

Policie pátrá po nebezpečném cizinci. V Praze nožem a boxerem napadl během chvíle čtyři lidi

4. listopadu 2022 10:53

Policisté pátrají po Gruzínci, který podle nich v březnu v Praze 4 během tří hodin napadl čtyři lidi. Jako uprchlý je obviněn z těžkého ublížení na zdraví, vydírání a z loupeže, hrozí mu až dvanáctileté vězení. Policejní mluvčí Eva Kropáčová to dnes uvedla v tiskové zprávě. Hledaný muž může být podle policie nebezpečný, lidé by se ho tak neměli snažit sami zadržet.

Měl ubít muže nářadím a poté ho zapálit v autě. Brněnský boxer dostal výjimečný trest 23 let

18. října 2022 14:23

Krajský soud v Brně za vraždu a další skutky v úterý uložil třicetiletému Alainu Banongovi výjimečný trest 23 let vězení. Loni v Brně ubil jiného muže nářadím, poté ho zapálil v autě. Rozsudek není pravomocný, žalobce i obhájce si ponechali lhůtu pro možnost odvolání.Muž se k části doznal, vypověděl ale, že byl pod vlivem drog. Část skutku si ani nepamatoval a dozvěděl se o něm ze spisu. Žalobce žádal výjimečný trest minimálně 25 let.

Mladý boxer zemřel dva dny po zápase o titul. Tragédii předznamenaly děsivé záběry z ringu

8. června 2022 21:32

Jihoafrický sport zasáhla tragédie. Mladý boxer zemřel pouhé dva dny po zápase, ve kterém bojoval o titul. Už v ringu bylo znát, že se sportovcem není něco v pořádku. V posledním kole byl totiž viditelně dezorientovaný a místo do soupeře boxoval jen naprázdno do vzduchu. Vyšetření v nemocnici pak odhalilo vážná zranění hlavy, kterým nakonec boxer podlehl.

Bojovník, který odmítl narukovat do Vietnamu. Muhammad Ali by oslavil osmdesátiny

17. ledna 2022 15:06

Muhammad Ali bezpochyby změnil svět sportu. Třikrát vyhrál titul v těžké váze, počínaje šokujícím vítězstvím nad Sonnym Listonem v roce 1964. Díky němu se stal nejmladším boxerem, který sesadil úřadujícího šampiona těžké váhy. Ali je vedle Joea Louise a Sugara Raye Robinsona považován za jednoho z nejlepších zápasníků, kteří kdy vstoupili do ringu. Sportovní legenda by 17. ledna oslavila osmdesátiny.