boxer

Výpis příspěvků ke štítku „boxer“

Čeští boxeři smutní nad úmrtím Apolla z Rockyho. Legenda, shodli se Marpo a Kraj

Kvůli úmrtí amerického herce Carla Weatherse truchlí nejen filmový svět, ale také sportovci. Weathers byl známý díky rolí ve filmech o Rockym, kde ztvárnil boxera Apolla Creeda. Například talentovaný český boxer Kelvin Soquessa přiznal, že filmy o Rockym byly jedním z důvodů, proč začal s boxem. Zpráva zasáhla i českého zpěváka Marpa, který Weatherse označil za legendu. Podobně se vyjádřil bývalý světový šampion v boxu Lukáš Konečný.

Hodně rozdat, málo dostat. Boxer Ducár po 250 zápasech nezažil K.O. Nestojím o to, směje se

Velká bitva je tu! Český boxerský šampion Vasil Ducár bude v pátek 16. června na akci The Ring bojovat v pražské hale Královka o tituly s tvrďákem Viktorem Trushem z Ukrajiny. Jde o bijce, jenž si všech osm vítězství v profi ringu připsal před limitem. Bude proto rozhodně nebezpečným soupeřem. Ducár ale ze celou kariéru nezažil knockout a na tom rozhodně nehodlá nic měnit. „Otřesený jsem třeba byl, ale nikdy jsem takzvaně nezachrápal. A doufám, že to teď nezakřiknu,“ říká držitel cenného opasku WBC. Pro CNN Prima NEWS se navíc rozpovídal o práci u policie, otcovství nebo tetováních, která dříve odmítal.

Kovový boxer na trávníku je novinkou tureckého pekla. Rajnocha zapalovače i kamení hecovaly

Fotbal v Turecku představuje jiný svět, hlasití fanoušci mají poměrně široký repertoár výtržností. Své o tom ví i bývalý český reprezentant Jan Rajnoch, který si v této specifické zemi vydělával čtyři roky. Ale aby na hřiště přiletěl ocelový boxer jako v zápase mezi Ankarou a istanbulským Besiktasem? To nepamatuje ani on. Zároveň k tomu pro CNN Prima NEWS dodává: „Nepřekvapuje mě to.“

Ukrajinci smutní za oblíbeného boxera. Oslavil narozeniny dcery, pak ho zabila ruská raketa

Stovky lidí podle agentury Reuters přišly na pohřeb oblíbenému ukrajinskému trenérovi boxu Mychajlu Korenovskému, který zemřel při sobotním ruském útoku na bytový dům v Dnipru. Při zásahu rakety se sesunula vnější zeď domu právě v místech, kde byl Korenovského byt. V médiích se šíří záběry trenérovy kuchyně, která se kvůli chybějící zdi ocitla na očích a díky žluté barvě linky kontrastuje se zbytkem poničeného domu.

Policie pátrá po nebezpečném cizinci. V Praze nožem a boxerem napadl během chvíle čtyři lidi

Policisté pátrají po Gruzínci, který podle nich v březnu v Praze 4 během tří hodin napadl čtyři lidi. Jako uprchlý je obviněn z těžkého ublížení na zdraví, vydírání a z loupeže, hrozí mu až dvanáctileté vězení. Policejní mluvčí Eva Kropáčová to dnes uvedla v tiskové zprávě. Hledaný muž může být podle policie nebezpečný, lidé by se ho tak neměli snažit sami zadržet.

Měl ubít muže nářadím a poté ho zapálit v autě. Brněnský boxer dostal výjimečný trest 23 let

Krajský soud v Brně za vraždu a další skutky v úterý uložil třicetiletému Alainu Banongovi výjimečný trest 23 let vězení. Loni v Brně ubil jiného muže nářadím, poté ho zapálil v autě. Rozsudek není pravomocný, žalobce i obhájce si ponechali lhůtu pro možnost odvolání.Muž se k části doznal, vypověděl ale, že byl pod vlivem drog. Část skutku si ani nepamatoval a dozvěděl se o něm ze spisu. Žalobce žádal výjimečný trest minimálně 25 let.