CNN Prima News břicho

břicho

Výpis příspěvků ke štítku „břicho“

Zabil české dítě v Chorvatsku granát? Chlapec ho měl najít přímo v autě, píší média

Chorvatská policie vyšetřuje výbuch auta s českými turisty v Chorvatsku, při kterém ve středu zemřel devítiletý chlapec a dvě ženy a muž utrpěli zranění. Podle chorvatských médií měla rodina v autě převážet výbušniny a explozi údajně způsobil granát z ručního minometu. Policie v pátek uvedla, že v souvislosti s výbuchem vyšetřuje 46letého občana České republiky.

Pěsti do břicha i kopy. Miss Červová popsala brutální napadení před smrtí maminky

S tím, že tragicky ztratila maminku, se finalistka České Miss Essens Vanesa Červová svěřila již v roce 2022. V úterý 14. května však na sociální síti detailně popsala, co smrti její milované osoby předcházelo. V rozsáhlém příspěvku líčí, jak měl její maminku v Praze údajně napadnout cyklista, terčem útoku se stala i sama finalistka soutěže krásy. O pár dní později její maminka zemřela. Podle Červové státní zástupce navrhuje tříletý trest s podmíněným odkladem na pět let, což ji osobně velmi pobouřilo. Reakci pro CNN Prima NEWS poskytlo Městské státní zastupitelství v Praze.

Operace, kterou podstoupil Fico, patří mezi nejnáročnější. Experti popsali hlavní rizika

Vážně zraněný slovenský premiér Robert Fico (Směr-SD) se v souvislosti s atentátem podrobil ve středu dlouhé operaci, jež trvala pět hodin. Předseda vlády měl být postřelen do břicha i končetin. Jak náročná je operace tak závažných zranění, co představuje hlavní rizika a jak dlouhá by měla být následná rekonvalescence? S podrobnou analýzou přišel slovenský web SME.

Kde má prsteny a co ten rukáv? Agentury mažou fotku s princeznou Kate, palác viní z manipulace

Přední světové zpravodajské agentury stáhly fotografii princezny Kate, kterou v neděli zveřejnil Kensingtonský palác, kvůli podezření, že s ní bylo manipulováno. Informuje o tom zpravodajský server BBC News. Dvaačtyřicetiletá Kate je nyní pod drobnohledem médií kvůli svému zdravotnímu stavu po nedávné operaci břicha. Zástupkyně šéfredaktora webu Expres.cz Barbora Koukalová ve vysílání CNN Prima NEWS poukázala na podezřelé detaily, které vyvolaly tento rozruch.

Lékaři v břiše Pavla zapomněli roušku. Chybou nemocnice měsíce trpěl, teď chce vyšší odškodné

Vyndali mu nádor, při operaci ale v těle něco zapomněli. Příběh pana Pavla nahání husí kůži. Několik měsíců trpěl, než lékaři přišli na to, že při zákroku nechali muži v břiše chirurgickou roušku. Pojišťovna pacientovi sice už vyplatila odškodnění přesahující milion korun, za psychickou újmu ale pan Pavel požaduje víc, uvedla ve svém vysílání CNN Prima NEWS.