CNN Prima News břicho

břicho

Výpis příspěvků ke štítku „břicho“

Čtyři děti, ale žádná fotka s bříškem. Proč neexistují snímky těhotné královny Alžběty II.?

20. září 2022 15:26

Přestože měla čtyři děti, nebyla britská královna Alžběta II. nikdy vyfotografována viditelně těhotná. Z doby, kdy byla v jiném stavu, existuje pouze jediný snímek. Na něm je těhotná Alžběta II. oblečena ve volném kabátě, není tedy na první pohled poznat, že čeká dítě. Důvodem, proč neexistují žádné další snímky, je přísná etiketa.

Malý kočkodan rozzářil pražskou zoo. Kdy se roztomilý přírůstek představí veřejnosti?

10. srpna 2022 10:16

Z pražské zoologické zahrady přišla radostná novina. Obavy ze smrtelného sloního viru na čas zastínilo mládě kočkodana Brazzova, které přišlo na svět minulou středu v časných ranních hodinách. Dle chovatelů se mu daří dobře. Připravovaný nový pavilon goril zvaný Rezervace Dja, který bude otevřen již koncem září, tak má svého prvního zde narozeného obyvatele.

Drama na Masters of Rock: Útočník bodl nožem muže do břicha. Napadený skončil v nemocnici

11. července 2022 15:42

Útočník bodl v neděli ráno na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích na Zlínsku muže nožem do břicha. Napadený skončil v nemocnici, útočník v cele. Nyní je podezřelý z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za což mu hrozí až desetileté vězení, sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Přesto policisté hodnotí skončený 18. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v České republice jako jeden z nejklidnějších.

Otřesná chyba domažlických lékařů: V břiše pacienta měli nechat roušku. Muž málem zemřel

11. července 2022 15:27

Před rokem podstoupil šestapadesátiletý Pavel H. operaci tlustého střeva v Domažlické nemocnici. Po operaci ho ale trápily problémy a později zjistil, že mu lékaři v břiše zapomněli chirurgickou roušku. Případem, na který upozornil web novinky.cz, se již zabývá státní zastupitelství. Na dotaz CNN Prima NEWS nemocnice své pochybení odmítla a označila tyto informace za „ne zcela pravdivé“.

Mám sondu v břichu a snažím se znovu chodit. Prezident prozradil detaily o svém zdraví

3. července 2022 11:47

Prezident Miloš Zeman v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS prozradil podrobnosti o svém zdravotním stavu. Má prý žaludeční sondu, přes kterou dostává umělou výživu. Tu však podle svých slov nemá natrvalo. Ačkoliv je nyní upoután na vozíček, snaží se prý znovu vrátit k chůzi, kterou pravidelně trénuje. Hlava státu zároveň poznamenala, že se jí „vrátila cukrovka“.

Bodné rány v břiše? Jak rituální sebevražda, říká expert. Ferimu nepomohl ani rozchod

1. června 2022 10:39

Zatímco se bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri zotavuje ze sobotního pokusu o sebevraždu, experti se snaží přijít na to, co přesně ho mohlo k tomuto činu vést. Bodné rány do břicha jsou totiž při pokusu vzít si život podle psychologů spíše netypické. Web Expres také upozorňuje, že k duševní pohodě Feriho nepřispěl ani rozchod s přítelkyní a následné stěhování.

Detaily smrti Čecha na Ukrajině: Rusové ho střelili do břicha, kolem hrobu rozmístili miny

18. května 2022 09:53

Konflikt na Ukrajině má první známou českou oběť. Snaha pomoci lidem uprostřed válečného běsnění se stala osudnou 49letému Tomášovi. Jeho tělo našli ukrajinští policisté v masovém hrobu na kraji obce Makariv i s doklady totožnosti. Podle policejního náčelníka Kyjevské oblasti byl dvakrát střelen do břicha. Rodině se naposledy ozval před více než dvěma měsíci.

Bizarní okradení seniora v Brně. Žena s vycpaným břichem hledala cestu do porodnice

23. února 2022 10:16

O 45 tisíc korun přišel v Brně čtyřiasedmdesátiletý muž, kterého na ulici okradla dvojice podvodníků. Použila při tom nezvyklou metodu. Žena s vycpaným břichem předstírala těhotenství a spolu s mužem tvrdili, že potřebují poradit s cestou do porodnice. Senior se s nimi dal do řeči a při tom přišel o platební kartu. Na policejním webu o tom ve středu informoval mluvčí Petr Vala. Policie zveřejnila video s podezřelými, pátrá po nich.