reklama
CNN Prima News brutální vražda

brutální vražda

Výpis příspěvků ke štítku „brutální vražda“

Ruští žoldáci brutálně popravili Syřana: Rozbili mu ruce kladivem, rozsekali ho a zapálili

Členové tajemné ruské žoldnéřské organizace byli v Moskvě obviněni z mučení a hrubého porušení lidských práv. Nahrávka pocházející ze Sýrie ukazuje, jak její členové děsivým způsobem umučí mladého Syřana. Ruská justice se ale prý k ničemu nemá, a tak se bratr umučeného rozhodl poskytnout CNN exkluzivní rozhovor. Záběry jsou brutální a nejsou vhodné pro slabší povahy.

Padl výjimečný trest za brutální vraždu. Agresivní sadista si má odsedět 25 let

Rostislav Basler je podle znalců agresivní sadista, pro společnost extrémně nebezpečný. Za loňskou brutální vraždu cyklistky na kraji Olomouce si vyslechl u olomouckého krajského soudu výjimečný trest 25 let. Po výkonu trestu má u pachatele následovat zabezpečovací detence. Oběť napadl tři měsíce po propuštění z vězení. V minulosti ženy napadl už třikrát. Na jednapadesátiletou cyklistku zaútočil podle obžaloby sekerou a nožem, když odmítla jeho nabídku k sexu. Rozsudek není pravomocný, Basler si nechal lhůtu pro odvolání.

Upálil dva bezdomovce, tvrdí obžaloba. Nebyl jsem tam, řekl nyní u soudu

Miroslav Gašpar spolu s neznámým komplicem vylil loni podle obžaloby na dva bezdomovce spící v kotelně benzin a následně je zapálil. Oba při požáru zemřeli, žena ležící opodál utrpěla zranění. Případ ve středu začal projednávat Krajský soud ve Zlíně. „Věřím tomu, že ten trestný čin jsem nespáchal. Nezapálil jsem je,“ řekl Gašpar u soudu.

reklama