CBS

Výpis příspěvků ke štítku „CBS“

Láska až do smrti. Manželé oslavili výročí 79 let i sté narozeniny, zemřeli pár hodin po sobě

8. prosince 2022 14:33

Když v roce 1941 zahlédl Hubert Malicote z Kentucky během bohoslužby June, okamžitě věděl, že je ta pravá. O rok později si svou životní lásku vzal a v manželství s ní strávil dlouhých 79 let. Když stoletá žena letos před Díkůvzdáním těžce onemocněla, zhroutil se. Poslední chvíle strávili společně v pokoji hospicového centra v Ohiu, kde stoletý pár vydechl naposledy –⁠ jen pár hodin po sobě.

Zelenskyj po hororu v Buči: Ruské matky by měly vidět, jaké parchanty a řezníky vychovaly

3. dubna 2022 19:16

Situace v osvobozené Buči silně zasáhla ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. V rozhovoru pro televizi CBS Rusko obvinil z genocidy a likvidace celého ukrajinského národa. Následně na sociální sítích sdílel ostrý vzkaz. „Matky ruských vojáků by měly vidět, jaké parchanty vychovaly. Vrahy, lupiče a řezníky,“ připsal ke snímkům z města.

Vyznamenání pro Procházku. Brutální loket české MMA hvězdy byl vyhlášen knockoutem roku

3. ledna 2022 20:42

Už krátce poté, co Jiří „Denisa“ Procházka v kleci organizace UFC famózním knockoutem ukončil zápas s Dominickem Reyesem, se psalo o tom, že se český MMA zápasník postaral o finální úder roku. Nyní je vše oficiální. Zásah loktem do obličeje soupeře z otočky oslnil v nejslavnější lize smíšených bojových umění nejvíce z celého roku 2021.

Dostala pohádkové dýško, ale o peníze přišla. Zdrcená servírka vyhazov nechápe

16. prosince 2021 08:11

Opravdu štědrého spropitného se dočkala servírka z Arkansasu, která obsluhovala více než 40člennou společnost na večírku. Dlouho se z něj však neradovala. Manažer restaurace jí totiž donutil dýško v hodnotě 4 400 dolarů (téměř 99 tisíc korun) rozdělit mezi všechny zaměstnance podniku. Kromě toho, že přišla o slušné peníze, ji čekala i další rána. V práci dostala padáka.