CBS

Výpis příspěvků ke štítku „CBS“

Otřesný útok. Muž v USA vtrhl do domu sousedů, malému chlapci rozbil lebku baseballovou holí

Hrozivý útok na malého chlapce řeší policisté v Texasu. Teprve šestiletý Jeremy z Austinu musel být hospitalizován poté, co ho baseballovou pálkou zmlátil soused. Píše o tom web USA Today News. Mezi zraněnými je podle amerických médií i matka pachatele, která se ho údajně pokoušela zastavit. Motiv útočníka detektivové nespecifikovali. Sled událostí policistům popsala násilníkova žena.

Týmy pátrající po ponorce Titan zachytily zvuky. Odborníci varovali před katastrofou už dříve

Týmy pátrající po ponorce Titan, která se ztratila při plavbě k vraku Titaniku, v úterý slyšely bouchání, uvedly server Rolling Stone a televize CNN. Odborníci před několika lety varovali provozovatele ponorky před možnými katastrofickými problémy. Vyzvali ho, aby podmořské zařízení podstoupilo certifikační proces, napsal list The New York Times (NYT).

Na zemi leželi mrtví a všude panika. Bylo to jako ve válce, popisují svědci masakr v Texasu

Jako scénu z válečné zóny popsali svědci sobotní střelbu v nákupním centru v texaském Allenu. Při tragickém útoku zemřelo osm lidí a dalších sedm bylo zraněno, tři z nich se nacházejí v kritickém stavu. Mezi oběťmi jsou také děti ve věku do tří let. Motiv pachatele zůstává stále nejasný. Vyšetřovatelé však odhalili, že útočník byl údajně posedlý extremistickými ideologiemi a zbraněmi. Informuje o tom americká stanice CNN.

Senior bezhlavě pálil na parket a zabil 10 tanečníků. Kdo byl šílený střelec z Kalifornie?

Policisté v americké Kalifornii identifikovali střelce, který ve městě Monterey Parku v neděli večer zastřelil deset lidí a další zranil. Má jím být Huu Can Tran, kterému bylo již 72 let. Střílel v tanečním studiu, které přitom v minulosti pravidelně navštěvoval a dokonce se zde poznal se svojí budoucí manželkou. Po první střelbě chtěl vraždit ještě v jiném studiu, tam ho však odzbrojili a Tran uprchl. Nakonec na útěku spáchal sebevraždu.

Láska až do smrti. Manželé oslavili výročí 79 let i sté narozeniny, zemřeli pár hodin po sobě

Když v roce 1941 zahlédl Hubert Malicote z Kentucky během bohoslužby June, okamžitě věděl, že je ta pravá. O rok později si svou životní lásku vzal a v manželství s ní strávil dlouhých 79 let. Když stoletá žena letos před Díkůvzdáním těžce onemocněla, zhroutil se. Poslední chvíle strávili společně v pokoji hospicového centra v Ohiu, kde stoletý pár vydechl naposledy –⁠ jen pár hodin po sobě.