CNN Prima News celebrita

celebrita

Výpis příspěvků ke štítku „celebrita“

PŘEHLEDNĚ: Sítě se plní podporou celebrit. Koho budou volit a jak to kandidátům pomůže?

13. ledna 2023 14:38

Herci, zpěváci, modelky, influenceři, známí kuchaři a další. Češi si v pátek odpoledne začnou volit nového prezidenta a sociální sítě se čím dál tím rychleji plní známými osobnostmi, které podporují jednotlivé kandidáty. Nabízíme přehled kandidátů a jejich nejznámějších zastánců. Jak jim to může ve volbách pomoct?

Mediální svět v slzách. Zemřela první americká televizní moderátorka Waltersová

31. prosince 2022 06:10

Ve věku 93 let zemřela někdejší významná americká televizní moderátorka Barbara Waltersová. Oznámila to stanice ABC News, kde Waltersová pracovala. Novinářka proslula televizními rozhovory s vlivnými osobnostmi a celebritami. V 70. letech minulého století se stala první moderátorkou večerních televizních zpráv ve Spojených státech. Zemřela v pátek ve svém domě v New Yorku.

Měla jsem pocit, že tu budeš navždycky, vzpomínala Bohdalová na pohřbu Oplustila

31. října 2022 16:28

V pondělí se ve Velké obřadní síni v krematoriu v pražských Strašnicích konal pohřeb televizního a rozhlasového scenáristy a dramatika Gustava Oplustila. Naposledy rozloučit se s ním přišlo i několik známých osobností. Mezi nimi byli například herci Jan Přeučil či Jaroslav Satoranský nebo herečka Jiřina Bohdalová, která zavzpomínala na jejich dlouholetou spolupráci.

Kritizuješ válku? Jsi cizí agent. Trnem v oku Putinovi je stále více ruských celebrit

17. října 2022 07:14

Lidé, kteří v Rusku kritizují konání prezidenta Vladimira Putina a válku na Ukrajině, si mohou vysloužit nelichotivé označení – zahraniční agent. Politika Kremlu si v tomto ohledu nevybírá, a tak nálepku neváhá dát ani známým celebritám. Naposledy si ji vysloužil rapper Oxxxymiron, který je dlouhodobě trnem v oku vládním představitelům, či populární sci-fi spisovatel Dmitrij Gluchovskij.

Zemřela hvězda z Ano, šéfe! Kuchařským umem okouzlila světové celebrity i Pohlreicha

15. října 2022 16:39

V sedmé řadě oblíbeného pořadu Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem se diváci nechali okouzlit kuchařským umem rakouského rodáka Ludwiga Westermaira. S manželkou Janou léta provozovali restauraci Westy v Hodoníně, i je však dostihla současná ekonomická a energetická krize. Koncem září proto manželé ohlásili konec svého podniku. Nyní přišla další rána – kuchař, který si od Pohlreicha vysloužil nejvyšší počet hvězd, zemřel.

Zápas o duši pomůže dětem. Charitativní akce se zúčastní hvězdy jako Hašek či Suchánek

6. října 2022 23:13

Pandemie koronaviru i válka na Ukrajině. Tíživé situace ve světe se silně podepisují i na duševním zdraví dětí. Za poslední rok počet dětí s psychickými potížemi vzrostl až pětinásobně. České zdravotnictví přitom trpí značným nedostatkem dětských psychologů a psychiatrů. Zvýšit povědomí o této problematice a pomoci dětem se rozhodli české celebrity i sportovci prostřednictvím exhibičního hokejového utkání. Na koho se mohou v pražském Edenu návštěvníci těšit a jak dále můžete pomoci?

Dara Rolins o divokém videu Nedvěda s dívkami: Konečně má průser jako správná celebrita

29. srpna 2022 14:29

Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd to umí na večírku pořádně rozjet. Na sociálních sítích se šíří video, na kterém tancuje s třemi polonahými dívkami, z nichž jednu drží za prsa. Podle italských médií se akce konala po sobotním utkání Juventusu s Římem. Ačkoliv by si někteří mohli myslet, že to jeho partnerka Dara Rolins nerozdýchá, opak je pravdou. Nejenže se svého přítele zastala, ale tvrdila také, že ho miluje ještě víc. Exkluzivní vyjádření poskytla redakci ShowTime.

Zelenskyj už politiky tolik netáhne. Do Kyjeva teď míří hlavně hvězdy šoubyznysu

25. srpna 2022 06:05

V prvních měsících války na Ukrajině bylo v kanceláři ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského velmi živo. Přijížděl za ním jeden západní státník za druhým, přičemž do paměti se mnohým vryla především cesta českého premiéra Petra Fialy (ODS), který společně se svým polským a slovinským protějškem politické túry na Ukrajinu v podstatě odstartoval. Nyní už návštěvy politických představitelů na Ukrajině zdaleka nejsou tak časté. Zelenskyj v Kyjevě častěji vítá například filmové hvězdy či zpěváky.