CNN Prima News celebrita

celebrita

Výpis příspěvků ke štítku „celebrita“

Génius a ikona, říkají hvězdy po premiéře filmu o Petru Jandovi. Zpěvák odhalil pár tajemství

Dlouho očekávaný dokument o Petru Jandovi s názvem Django jde do kin. Redakce Showtime se účastnila slavnostní premiéry a přinesla první ohlasy po zhlédnutí filmu. Oslovené celebrity si promítání užily a na adresu frontmana kapely Olympic nešetřily krásnými slovy. Sám Janda své fanoušky na film nalákal, když řekl, že v dokumentu odhaluje i věci, o kterých veřejnost dosud neměla tušení.

Velikonoce u celebrit? Zanzibar, tradice i třaskavá výzva Agáty Hanychové expartnerům

Velikonoční svátky odstartoval již Zelený čtvrtek a mnohé české celebrity o sobě daly okamžitě vědět. Pochlubily se například záběry z teplých krajů, kde se rozhodly prodloužený víkend strávit. Například Gabriela Soukalová prožije Velikonoce v Zanzibaru a Simona Krainová zase v Dominikánské republice. Některé z hvězd však zůstaly doma a dodržují tradice. Třeba Nikol Leitgeb se dala do pečení mazance. Vedle toho Agáta Hanychová pojala svátky trochu jinak – svým bývalým partnerům poslala prostřednictvím sociální sítě vzkaz, nechť zanechají soudních sporů o dcery.

Měl být prezidentem, dělal lidi lepšími. Jak celebrity vzpomínají na Schwarzenberga?

Na Karlovi bylo krásné, že dělal lidi lepšími. Je škoda, že se nestal prezidentem. Tak o zesnulém ministru zahraničí a spoluzakladateli TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi, který zemřel 12. listopadu, mluví herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová a herec Ivan Trojan. Svou vzpomínku na významného politika a knížete připojil i zpěvák Dan Bárta, který ho podporoval v prezidentské kampani.

„Slaboch“ Perry se utopil opilý. Nevím, zda je mi to líto, uvedla Slováková a spustila bouři

K nečekanému úmrtí herce Matthewa Perryho se na sociálních sítích vyjadřují mnohé známé osobnosti, a to i tuzemské. Vlnu kritiky spustil příspěvek účastnice reality show Nely Slovákové, která ke skonu představitele Chandlera z Přátel napsala, že závislosti neumí řešit pouze slaboši a že se herec „opilý utopil ve vířivce“. Uživatelé jí v souvislosti s příspěvkem, který vzápětí smazala, vyčetli, že nemá žádné vychování či empatii a označili ji za zlého člověka.

Smutná zpráva pro Hollywood. Zemřela hvězda Rockyho, Stallone na kamaráda zavzpomínal

Do hereckého nebe odešel ve věku 83 let Burt Young, který se proslavil zejména díky roli Paulieho v legendární filmové sérii Rocky. Smutnou zprávu potvrdila pro The New York Times jeho dcera Anne Morea Steingieserová. Svému příteli vzdal na sociální síti hold Sylvester Stallone, představitel Rockyho. Young, který si vysloužil nominaci na Oscara, se v uměleckém prostředí neprosadil pouze jako herec. Věnoval se i divadelním produkcím a malířství.

Překvapivé odhalení. Britney Spearsová byla těhotná s Timberlakem, ale musela na potrat

Zpěvačka Britney Spearsová ve své nové autobiografii odhaluje veřejnosti bolestivý zážitek, který držela pod pokličkou dlouhých dvacet let. Popová ikona se v knize, kterou má k dispozici magazín People, svěřila, že během vztahu s kolegou z hudební branže Justinem Timberlakem otěhotněla. Musela však podstoupit potrat, protože její tehdejší partner nebyl připraven na otcovství. Spearsová přiznala, že dosud je to pro ni jedno z nejbolestivějších témat.

Tofimu dala dcera košem. Puberta začíná řádit, holčička je asi po mně, přiznává herec

Herec, zpěvák a producent Sagvan Tofi nabídl své dceři Satine, zda by si chtěla zahrát v muzikálu Sladké mámení, který se brzy představí divákům v Brně. Satine však svého tatínka odmítla a místo hraní na jevištních prknech si raději vybrala tenis. Puberta se už podle Tofiho začíná projevovat. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS také prozradil, že musel k účinkování v muzikálu přemlouvat i Marka Vašuta a Andreu Kalousovou.