reklama
CNN Prima News celebrita

celebrita

Výpis příspěvků ke štítku „celebrita“

Alain Delon: Charismatický darebák, který bojuje za práva zvířat a chce umřít se svým psem

27. října 2020 03:35

Alain Delon, nezkrotný modrooký rebel, kterému ve filmu hrály partnerky ty nejkrásnější ženy světa a další miliony žen na něho obdivně koukaly ze svých obýváků. V mládí byl za nevhodné chování vyloučen z římskokatolické školy, během služby u francouzského námořnictva strávil 11 měsíců ve vězení za nedodržování disciplíny a při vyšetřování drogového skandálu přiznal, že byl napojen na marseillskou mafii, jejíhož člena si zahrál i na stříbrném plátně ve filmu Borsalino. Ke svému synovi, kterého má se zpěvačkou Nico, se nikdy nepřiznal. I když o malém Arim Delonova matka neměla pochyb, řekl: „Buď Ari, nebo já.“ Delonova matka i tak Ariho adoptovala a tím z něho udělala Delonova nevlastního bratra. Tento charismatický herec s vražedným pohledem je zkrátka tak trochu „darebák“.

Když má sláva smysl: Brigitte Bardot, nejkrásnější bojovnice za práva zvířat

20. října 2020 07:30

Dodnes napodobovaná a dodnes nepřekonaná. Její krása je vzorem pro ženy i po několika generacích. Černé oční linky, natupírované blond vlasy a plné rty – znaky sexbomby 60. let, která uhranula nejen stříbrné plátno, ale i svět hudby. Brigitte Bardot, která však svou slávu vnímala spíše negativně a několikrát se pokusila o sebevraždu, pravý smysl života našla až v pomoci němým tvářím. Do té se obula tak vehementně, že rozprodala svůj majetek, neminuly ji žaloby ani pokuty. Ona se však nevzdává ani ve svých pětaosmdesáti letech.

10 nejbohatších celebrit: Vede Kylie Jenner, ostatní příčky ovládli sportovci

5. června 2020 21:17

Nejvíce vydělávající „veřejnou“ celebritou za posledních dvanáct měsíců nebyl ani jeden z trojlístku hvězdných fotbalistů Messi, Neymar, Ronaldo, ani tenisový gentleman Roger Federer, či basketbalová superstar LeBron James. V přepočtu přes 14 miliard korun vydělala jediná žena v žebříčku. Ovšem vítězka. Kylie Jenner, americká modelka, návrhářka, podnikatelka a hvězda, kterou proslavila reality show Keeping Up with the Kardashians.

Útulkář pózoval na titulce slavného časopisu! Kdo z celebrit má doma adopťáčka?

21. dubna 2020 00:03

Přenesme se na chvíli do modelingové světa. Víte, co je pro modelky nejvyšší meta? Objevit se na titulce toho nejvýznamnějšího módního časopisu - Vogue. Musíte ale projít velkým sítem a nakonec o tom rozhodne obávaná Anna Wintour, podle které byl natočen film „Ďábel nosí Pradu". A teď si představte, že na tento pomyslný vítězný stupínek si stoupne pes z útulku. Ano, musíme ale uznat, že to není jen tak ledajaký pes. Jeho majitelkou je slavná zpěvačka Ariana Grande.

reklama