CNN Prima News celebrita

celebrita

Výpis příspěvků ke štítku „celebrita“

Část celebrit cupuje úsporný balíček. Nehoráznost, říká o zdražení piva Skamene

20. května 2023 06:57

Mezi českými celebritami najdeme spoustu pivařů – milovníků zlatavého moku, kteří se nyní pozastavují nad tím, s čím ve svém úsporném balíčku přišla vláda premiéra Petra Fialy (ODS). Zatímco u tichého vína chce kabinet ponechat daň nulovou, u čepovaného piva hodlá zvýšit sazbu DPH ze současných 10 na 21 procent, což s sebou přinese výrazné zdražení. Prezentované rozdíly mezi zdaněním obou druhů alkoholu jsou dle celebrit oslovených redakci CNN Prima NEWS nespravedlivé.

PŘEHLEDNĚ: Sítě se plní podporou celebrit. Koho budou volit a jak to kandidátům pomůže?

13. ledna 2023 14:38

Herci, zpěváci, modelky, influenceři, známí kuchaři a další. Češi si v pátek odpoledne začnou volit nového prezidenta a sociální sítě se čím dál tím rychleji plní známými osobnostmi, které podporují jednotlivé kandidáty. Nabízíme přehled kandidátů a jejich nejznámějších zastánců. Jak jim to může ve volbách pomoct?

Mediální svět v slzách. Zemřela první americká televizní moderátorka Waltersová

31. prosince 2022 06:10

Ve věku 93 let zemřela někdejší významná americká televizní moderátorka Barbara Waltersová. Oznámila to stanice ABC News, kde Waltersová pracovala. Novinářka proslula televizními rozhovory s vlivnými osobnostmi a celebritami. V 70. letech minulého století se stala první moderátorkou večerních televizních zpráv ve Spojených státech. Zemřela v pátek ve svém domě v New Yorku.

Měla jsem pocit, že tu budeš navždycky, vzpomínala Bohdalová na pohřbu Oplustila

31. října 2022 16:28

V pondělí se ve Velké obřadní síni v krematoriu v pražských Strašnicích konal pohřeb televizního a rozhlasového scenáristy a dramatika Gustava Oplustila. Naposledy rozloučit se s ním přišlo i několik známých osobností. Mezi nimi byli například herci Jan Přeučil či Jaroslav Satoranský nebo herečka Jiřina Bohdalová, která zavzpomínala na jejich dlouholetou spolupráci.

Kritizuješ válku? Jsi cizí agent. Trnem v oku Putinovi je stále více ruských celebrit

17. října 2022 07:14

Lidé, kteří v Rusku kritizují konání prezidenta Vladimira Putina a válku na Ukrajině, si mohou vysloužit nelichotivé označení – zahraniční agent. Politika Kremlu si v tomto ohledu nevybírá, a tak nálepku neváhá dát ani známým celebritám. Naposledy si ji vysloužil rapper Oxxxymiron, který je dlouhodobě trnem v oku vládním představitelům, či populární sci-fi spisovatel Dmitrij Gluchovskij.