CNN Prima News celebrity

celebrity

Výpis příspěvků ke štítku „celebrity“

Nic hrané nebylo. Promotér Clash of the Stars popsal, jak to bylo s útokem „psychopata“ Bejra

28. října 2022 06:09

Kontroverzní internetová osobnost Aleš Bejr, přezdívaný „psychopat“, napadl na tiskové konferenci jednoho z organizátorů divácky oblíbených zápasů celebrit Clash of the Stars. „Bejrovi se nelíbil jeden můj výrok. Zase vybuchl, nebyla to součást kampaně,“ vysvětlil incident promotér Tomáš Linh Le Sy. Bejr na konferenci zničehonic smetl v záchvatu vzteku ze stolu sklenici s vodou a začal s Tomášem Le Sym divoce cloumat. Dvojici od sebe muselo odtrhnout několik zaměstnanců ostrahy.

Hvězdný rapper i moderátorka: Ruské celebrity by šly bojovat za vlast. Pokrytci, zuří lidé

19. října 2022 09:36

Zatímco se desítky tisíc Rusů snaží před válkou na Ukrajině uprchnout, najdou se i tací, kteří tvrdí, že by šli za vlast bojovat. Řeč je o některých ruských celebritách, které se po vyhlášení částečné mobilizace v zemi snaží tvářit jako praví patrioti. Jejich prohlášení však ve valné většině případů úspěch neslaví. Naopak se setkávají s kritikou či přímo výsměchem.

Slováček, Janda, Harapes, Růžičková. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu a jak dopadl?

17. září 2022 14:56

Ne nadarmo se říká: Ševče, drž se svého kopyta. Své by o tom mohly vyprávět známé tváře ze světa šoubyznysu, které se pokoušely vrhnout na politickou dráhu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že úspěch celebrity, která má spoustu fanoušků, je předem zaručený, opak bývá pravdou. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu, za jakou stranu a s jakým výsledkem?

Velká premiéra filmu Jan Žižka: Jákl promluvil o ambicích, proč chyběly hlavní hvězdy?

5. září 2022 22:23

Dlouho očekávaný velkofilm Petra Jákla Jan Žižka míří konečně do kin. Historické drama má hvězdné obsazení, mnohé celebrity se tak před premiérou prošly po červeném koberci před Slovanským domem v Praze. Ty největší hvězdy však chyběly. Kdo je klíčovou osobou celého snímku a jaké má Jákl s filmem ambice? To prozradil redakci ShowTime.

Nechť je jí nebe blankytné. Politici oplakávají Zagorovou, vzpomíná na ni Fiala i Babiš

26. srpna 2022 15:26

Odešla zpěvačka, která přinášela lidem obrovskou radost a byla hvězdou svého žánru. Tak úmrtí zpěvačky Hany Zagorové oplakává ministr kultury Martin Baxa (ODS). Jeho stranický šéf a premiér Petr Fiala podotkl, že si Zagorové vážil i kvůli jejím občanským postojům v roce 1989. Patřila podle něj k nejvýznamnějším tvářím české populární hudby. Šéfka poslanců opozičního hnutí ANO Alena Schillerová poznamenala, že její hudba ji provázela celý život.