CNN Prima News celebrity

celebrity

Výpis příspěvků ke štítku „celebrity“

Martínkovi pomohla celá republika, v čele však stála Leitgeb. Rodiče jí poslali dojemnou SMS

Hranice 100 milionů korun pro dvouletého Martínka, který trpí syndromem AADC, byla pokořena za několik málo dnů. Finální částka se po sečtení plateb dokonce vyhoupla na zhruba 150 milionů korun. Ačkoliv se do záchrany malého chlapce zapojil snad celý národ, jedna osoba vyčnívala – zpěvačka a herečka Nikol Leitgeb. Právě jí poslali šokovaní rodiče dojemnou SMS.

Penzijní novela očima celebrit: Tristní, Fiala je mimo. Mejdan končí, hodnotí herci či zpěváci

Rozporuplné reakce vyvolala mezi českými celebritami penzijní novela vlády Petra Fialy (ODS), kterou nedávno podepsal prezident Petr Pavel. Opatření má mimo jiné zpřísnit pravidla pro odchod do předčasného důchodu a zpomalit tempo valorizace penzí. Zatímco někteří herci či zpěváci tento krok vnímají jako nezbytně nutný pro budoucnost naší země, u jiných vzbudil vlnu nevole.

Agáta Hanychová se rozešla s Jaromírem Soukupem. Beru to jako životní prohru, svěřila se

Bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová na sociálních sítích oznámila rozchod s podnikatelem Jaromírem Soukupem. „Náš vztah je minulostí,“ oznámila na svém Instagramu. Uvedla také, že rozchod byl poklidný a se Soukupem se rozešli „jako přátelé a rozumní lidé“. V příspěvku současně oznámila, že se k tomu dále vyjadřovat nebude. „Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva,“ uvedla.

Nový hvězdný pár? Brady je z expřítelkyně Ronalda u vytržení, hodně si rozumějí, tvrdí zdroje

Rodí se nový hvězdný pár. Legendární hráč amerického fotbalu Tom Brady má po rozvodu s brazilskou modelkou Gisele Bündchenovou podle zahraničních médií novou přítelkyni. Tou není nikdo jiný než ruská supermodelka Irina Shayková, někdejší dlouholetá partnerka Cristiana Ronalda. Hrdličky spolu strávily noc. A jak dokazují fotografie, chovali k sobě vzájemnou náklonnost.

Sledujte ZÁZNAM TK k festivalu ve Varech: Kdy dorazí hvězdy a jak je na tom Bartoška?

Už 30. června odstartuje 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Návštěvníci už nyní ví, na jaké celebrity ze zahraničí se mohou těšit, otázkou však zůstává jejich příjezd do Česka. Právě detaily k uznávané kulturní akci představí organizátoři ve středu 28. června na tiskové konferenci od 11:00. Sledovat ji můžete na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Důležitý krok pro Žilkovou. Její přítel Holomáč se rozvedl, herečka si rýpla do Stropnického

Herečka Veronika Žilková se již nějaký čas vídá s hudebníkem Josefem Holomáčem. Bývalý basák skupiny Argema je už podle informací deníku Blesk oficiálně rozvedený. Jediné, co tedy brání tomu, aby se z nich stal skutečný pár, je nedokončený rozvod Žilkové. Do té doby, než se herečka rozvede, zůstane s Holomáčem v přátelském vztahu.

Hvězda Přátel se za šediny nestydí. Jennifer Aniston nadchla fanoušky, přidala se i Hayek

Herečka Jennifer Aniston na sociální síti odhalila šediny. Fanoušci si její přirozenou barvu vlasů nemohou vynachválit. Hvězda seriálu Přátelé ale není jedinou celebritou, která se za stárnutí nestydí. Následovala ji například mexická sexy ikona Salma Hayek, která vedle šedin poukázala i na svoje vrásky. Světová média jako magazín People nebo Vogue zároveň dávají najevo, že slavných a sebevědomých žen, které se stejně jako Jennifer a Salma za přibývající roky nestydí, je mnohem více. A pozadu nezůstává ani Česko.

Převlékání za ženu? Jsi frajer, stojí Burešová za Brzobohatým. Kuchařová to od umělců schytala

Ondro, konečně. Já bych tak dlouho mlčet nevydržela. Tímto vyjádřením podpořila hudebníka a herce Ondřeje Brzobohatého kolegyně Eva Burešová. A přidávají se k ní další. Reagují tak na umělcův rozhovor, v němž komentoval šokující tvrzení své exmanželky Taťány Kuchařové v církevní žalobě kvůli rozvodu, již údajně poskytla novinářům. Ve své reakci přiznal, že se rád převléká do různých kostýmů – i ženských, s jeho sexualitou to však nemá nic společného.

Celebrity popsaly dojmy z Oktagonu: Dorazili Filipi se synem Bílé i Hanychová se Soukupem

Dlouho očekávaný zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem přilákal v sobotu do pražské O2 areny také řadu českých hvězd. Mezi diváky a fanoušky se například objevili Agáta Hanychová se synem Kryšpínem a partnerem Jaromírem Soukupem, dorazili také zápasník Makhmud Muradov s novou přítelkyní Sabinou nebo herec Marek Lambora. Turnaj si nenechal ujít ani Radek Filipi, který přišel nikoliv se svou partnerkou Lucií Bílou, nýbrž s jejím potomkem Filipem.