reklama
CNN Prima News celebrity

celebrity

Výpis příspěvků ke štítku „celebrity“

Hlavní cenu ve Varech získal film o migrantech. Oceněni byli i Ethan Hawke a Jan Svěrák

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se pomalu chýlí ke konci. Návštěvnost diváků byla i přes nezvyklé datum konání vysoká. K sobotnímu ránu se prodalo přes sto tisíc vstupenek. Herci Johnny Depp a Ethan Hawke se v sobotu opět setkali s nadšenými fanoušky. V Hlavní soutěži pak zvítězil koprodukční film Strahinja srbského režiséra Stefana Arsenjeviče. Oceněni byli i Hawke a Jan Svěrák.

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Jak skončí fotbalová bitva Česko–Dánsko a kdo vyhraje Euro? Celebrity mají jasno

Český národ zachvátila po letech znovu fotbalová horečka. Po nečekaném vítězství nad Nizozemskem v osmifinále mistrovství Evropy jsou čeští hráči mezi osmi nejlepšími. Pokud porazí ve čtvrtfinále Dány, budou hrát dokonce o medaile. A to před šampionátem rozhodně nikdo nečekal. Jak tipují výsledek nadcházejícího mače české celebrity? A kdo podle nich celý turnaj vyhraje?

reklama