CNN Prima News Cincinnati

Cincinnati

Výpis příspěvků ke štítku „Cincinnati“

Potřebuji vědět, o co tady jde. Tenisového šampiona Murrayho děsí záhadné křeče

19. srpna 2022 06:55

Tenisově by měl na to, aby se na generálce před US Open v Cincinnati podíval do třetího kola. Tělo ale řeklo ne. Kvůli vyčerpání, tedy nemožnosti pobíhat na kurtu podle představ, Andy Murray britský střet s Cameronem Norriem prohrál. Trojnásobný grandslamový šampion byl po vyřazení značně zoufalý z toho, že nezná příčinu svých bolestivých křečí.

Ósakaová se rozplakala na tiskové konferenci. K slzám ji donutil necitlivý dotaz

17. srpna 2021 11:11

Japonská tenistka Naomi Ósakaová dělala poslední dobou vše pro to, aby si odpočinula od médií. Říkala, že cítí velký tlak, potřebuje duševní klid a na tiskové konference chodit nebude. To už nyní neplatí a na turnaji v Cincinnati, jedné z generálek před US Open, odpovídala na otázky žurnalistů. A jedna – nešikovně položená – ji dokonce rozplakala.

Syna měla zabít a měsíce schovávat pod špinavým oblečením. Mrtvé tělo s manželem mučila

16. dubna 2021 11:46

Ženu z Ohia obvinili z napadení a vraždy poté, co měla zabít svého dospívajícího syna a tělo dva měsíce ukrývat v jeho ložnici. 19letý Dominic Allen byl nalezen na začátku prosince mrtvý v domě své matky Kenyi Stallworthové v Cincinnati, kde žila s manželem Robertem Robbem. Mladík byl pohřešovaný už od září. Policie potvrdila, že se manželský pár pokusil tělo ukrýt tak, že ho zasypal špinavým prádlem a prostor zamkl.

Zemřel jeden z nejslavnějších dirigentů světa James Levine

17. března 2021 17:32

Ve věku 77 let zemřel 9. března jeden z nejvýznamnějších světových dirigentů James Levine. S odvoláním na jeho lékaře o tom ve středu informoval list The New York Times. Levine proslul zejména svou téměř čtyři desetiletí trvající spoluprací s newyorskou Metropolitní operou (MET). V roce 2018 s ním však rozvázala spolupráci kvůli obviněním ze sexuálního zneužívání.

Děravá bublina US Open: Nakažený Paire se potkával s ostatními. Nic nesmím, říká tenistka

1. září 2020 18:14

Organizátoři se snažili vytvořit dokonalou bublinu plnou restrikcí, která měla zamezit průniku onemocnění COVID-19 mezi tenisové profesionály. Nepovedlo se. Těsně před startem US Open měl pozitivní test na koronavirus Francouz Benoit Paire, původně 17. nasazený newyorského grandslamu. Podle protokolu byl z hlavní soutěže nekompromisně vyřazen. Problémem je, že s Pairem bylo v blízkém kontaktu hned 11 účastníků turnaje. Prozradil to americký deblista Noah Rubin.

Hlavní město teploušů je... Pronesl v živém vysílání baseballový komentátor a skončil

21. srpna 2020 11:59

Pořádnou ostudu si uřízl baseballový komentátor televize Fox Sports Ohio Thom Brennaman. Jeho hlas jsou diváci zvyklí slýchat při zápasech týmu Cincinnati Reds v nejprestižnější soutěži světa MLB. Na nějaký čas se teď bez něj budou muset obejít. Před utkáním s Kansas City Royals totiž Brennaman pronesl homofobní poznámku. Myslel si totiž, že není ve vysílání. Mýlil se. Ještě v průběhu duelu se za svá slova omluvil. Ani to nestačilo k tomu, aby se vyhnul suspendování.