CNN Prima News dálnice

dálnice

Výpis příspěvků ke štítku „dálnice“

Nehoda na Berounsku zastavila na tři hodiny dálnici D5. Srazilo se tam několik aut

Dálnice D5 byla ve čtvrtek na kilometru 18,5 na Berounsku ve směru na Prahu zhruba tři hodiny uzavřená kvůli nehodě čtyř osobních a jednoho nákladního auta. Hasiči vyprošťovali jednoho člověka. Záchranáři měli v péči tři lidi, jeden člověk utrpěl středně těžké zranění, další lehké. Vyplývá to z informací od krajských hasičů, policie a záchranné služby. Před místem nehody se vytvořily kolony, sahají až ke 31. kilometru. Místo je zhruba od 14:15 průjezdné jedním jízdním pruhem.

Na D6 u Stochova bouraly dvě dodávky. Dva lidé jsou zranění, jednoho museli vyprošťovat hasiči

Aktualizováno

Dálnice D6 byla ve středu ráno na 27,5 kilometru ve směru na Prahu zhruba 45 minut uzavřená po nehodě dvou dodávek. Zranili se dva lidé, jednoho museli hasiči vyprošťovat, záchranáři ho se středně těžkým zraněním převezli do pražské nemocnice v Motole. Druhé zranění bylo lehké. V 08:13 byla dálnice zprůjezdněná, řekly mluvčí policie a záchranné služby.

Dálnice D1 byla uzavřena kvůli nehodě kamionu a motorky. Přistával vrtulník, motorkář zemřel

Aktualizováno

Dálnice D1 byla v pondělí na 25. kilometru mezi exity Mirošovice a Hvězdonice ve směru na Brno uzavřena kvůli nehodě kamionu a motorky. Motorkář vážným zraněním podlehl. Dálnice byla zcela uzavřená zhruba 30 minut, od 18:45 byl úsek s opatrností průjezdný pravým pruhem a před 22:00 se tam začalo jezdit bez omezení. Podle prvotních informací řidič kamionu pokračoval v jízdě, řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

BMW M3 Touring může být i autem na dovolenou. Je úspornější než kdejaký nafťák

Testů, v nichž motorističtí novináři jezdí s BMW M3 Touring dveřmi napřed, pálí gumy a točí motor do červených otáček, je už na českém internetu plno. I proto jsem se rozhodl pro úplně opačný přístup a vyrazil jsem s ním z Prahy do Vídně a zpět, abych zjistil, jak se chová na dlouhých cestách, kolik spotřebuje benzinu a jaký vliv bude mít na jízdu střešní box. Často jsem se nestačil ani divit, co jsem zjistil.

Hrozivá nehoda dálkového autobusu u Lipska. Pět lidí zemřelo, dvacet je zraněných

Aktualizováno

Pět mrtvých a asi 20 zraněných si vyžádala středeční nehoda autobusu na dálnici v Německu nedaleko Lipska. Oznámila to policie. Společnost FlixBus, které autobus patří, sdělila, že ve vozidle bylo 53 cestujících a dva řidiči. Autobus, který podle upřesněných informací jel z Berlína do švýcarského Curychu, sjel do příkopu, kde se převrátil na bok.

Z německé dálnice se stalo vrakoviště. Ve 40 autech zemřeli dva lidé, desítky museli ošetřit

Až 40 vozů se postupně střetlo od nedělního odpoledne do pondělního rána na dálnici A3 nedaleko německého Würzburgu. Dosud jsou potvrzeny dvě oběti a téměř 30 zraněných, několik z nich těžce. Na místě zasahovali záchranáři, hasiči s hydraulickými kleštěmi a několik vrtulníků. Dálnice byla v místě nehody téměř celou noc uzavřená, píše deník Bild.