CNN Prima News Dominikánská republika

Dominikánská republika

Výpis příspěvků ke štítku „Dominikánská republika“

Velikonoce u celebrit? Zanzibar, tradice i třaskavá výzva Agáty Hanychové expartnerům

Velikonoční svátky odstartoval již Zelený čtvrtek a mnohé české celebrity o sobě daly okamžitě vědět. Pochlubily se například záběry z teplých krajů, kde se rozhodly prodloužený víkend strávit. Například Gabriela Soukalová prožije Velikonoce v Zanzibaru a Simona Krainová zase v Dominikánské republice. Některé z hvězd však zůstaly doma a dodržují tradice. Třeba Nikol Leitgeb se dala do pečení mazance. Vedle toho Agáta Hanychová pojala svátky trochu jinak – svým bývalým partnerům poslala prostřednictvím sociální sítě vzkaz, nechť zanechají soudních sporů o dcery.

Záhada loupeže století. Jak nenápadný bezpečák s bříškem utekl z Česka se 400 kg peněz?

Nikdy nepodceňujte bezpečáky. Příklad nenápadného chlápka jménem František Procházka ukazuje, že mohou být mnohem chytřejší, než se zdají. V roce 2007 ukradl Procházka z bezpečnostní agentury G4S neuvěřitelných 540 milionů korun. A dodnes je na útěku. Co byl zač? A žije, nebo ho někdo zabil? Hluboko do hlav nejznámějších zločinců nahlížejí novináři CNN Prima NEWS Václav Janata a Jakub Kvasnička ve videopodcastovém projektu HLASY ZLOČINU.

Země čaje, tuk-tuků a slonů. Leťte od prosince na Srí Lanku přímo z Prahy

A je to tady zase. Čas, na který se většina z nás těší celý rok - čas dovolené. Pokud toužíte po exotice a teplém oceánu, pak vězte, že musíte zažít Srí Lanku. Je to ráj pro všechny, kteří rádi poznávají nová místa, kochají se nedotčenou přírodou, ochutnávají ovoce dozrávané na slunci a obklopují se vřelými lidmi. Na místo, kde čas plyne úplně jinak, budete vzpomínat do konce života. A možná nezůstane jen u toho. Hrozí totiž riziko, že se budete chtít vrátit. A ne jednou.

Obyčejný nákup se proměnil v šok a strach. Muž našel v sáčku s banány obrovského pavouka

Šok po obyčejném nákupu, který zřejmě jen tak nezažijete, potkal Angličana Craiga Harrisona. Ten se zděsil, když našel v tašce s banány z windsorského supermarketu obrovského pavouka. Jednalo se o druh sklípkana, který patří k jednomu z největších na světě. Někteří mohou mít až půl metru široké nohy a jejich kousnutí může způsobit závažné zdravotní problémy. Pětatřicetiletý zákazník teď žádá od řetězce odškodné.

Dovolenou si lidé sebrat nenechají, říká Papež. Prozradil největší hity letošního léta

Lidé si svou dovolenou vzít nenechají, možná ji ale o něco zkrátí, uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS místopředseda asociace cestovních kanceláří Jan Papež. Enormní zájem o dovolené je podle něj naprosté pravidlo u každého volna a Velikonoce nejsou výjimkou. Mezi oblíbené letní destinace patří Černá Hora, ale i Thajsko nebo Dominikánská republika. Některé cestovní kanceláře jsou na tom i lépe než před pandemií koronaviru.

Pořád jako „mladá blbka a ztřeštěnec“. Modelka Simona Krainová slaví kulatiny

Simona Krainová slaví padesátiny. Modelce věk nedělá žádné starosti ani vrásky. Naopak si užívá života víc a víc. Životní jubileum slaví v Dominikánské republice, kde s manželem koupili byt. Prostřednictvím sociálních sítí posílá všem jasnou zprávu: „Žijte, jak sami uznáte za vhodné a hlavně, jak sami skutečně chcete. Ať vás život baví.“