reklama

dopis

Výpis příspěvků ke štítku „dopis“

Karikatura, kritizuje ukrajinský ministr postavu v Emily in Paris. Netflixu píše stížnost

4. ledna 2022 06:39

Ukrajinský ministr kultury Oleksandr Tkačenko zaslal společnosti Netflix dopis, ve kterém si stěžuje na stereotypní a karikující vyobrazení postavy Ukrajinky Petry, která se objevila ve druhé řadě seriálu Emily in Paris. Streamovací platforma mu podle něj slíbila, že s ním bude v užším kontaktu, aby se podobným případům v budoucnu předešlo, informovala ruská služba stanice BBC.

Rozvolnění před Vánoci už tu jednou bylo. Prodlužte nouzový stav, píší experti Fialovi

20. prosince 2021 11:42

Vědci z Učené společnosti ČR žádají vládu o prodloužení nouzového stavu a s ním spojených protiepidemických opatření. Obávají se růstu epidemie koronaviru kvůli variantě omikron. Napsali to v otevřeném dopisu premiérovi Petrovi Fialovi (ODS). Ten v minulých dnech uvedl, že jeho kabinet nebude žádat o prodloužení nouzového stavu vyhlášeného předchozí vládou Andreje Babiše (ANO).

Meghan nestoudně lže. Jako Clinton, který prý neměl sex s Lewinskou, zuří moderátor

3. prosince 2021 15:30

Chvíle vítězství si Meghan Markleová dlouho neužila. Krátce poté, co se na sociálních sítích pochlubila svou výhrou u soudu nad bulvárním listem Mail on Sunday, se do ní opět pustil slavný moderátor Piers Morgan. Tentokrát věnoval vévodkyni celý text, který publikoval deník Daily Mail. „Odlož své škodolibé šampaňské, princezno Pinocchio. Soud veřejného mínění nyní ví, že jsi prolhaná manipulátorka,“ vzkázal jí Morgan.

Manžel miss Křížkové se ozval z vězení. Když to čtu, tečou mi slzy, přiznala

25. listopadu 2021 12:31

Jachtař David Křížek si v plzeňské věznici na Borech odpykává trest za spoluúčast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva. Manžel české miss z roku 2003 Lucie Křížkové, s níž má dvě děti, devítiletého Davida a čtyřletou Lolu, dostal trest 3,5 roku vězení. Se svou rodinou je v pravidelném kontaktu a jeho žena nyní prozradila, co za zdmi vězení prožívá.

Žbirkova Katka dojala fanoušky velmi osobním dopisem. Miro ji nepřestával překvapovat

20. listopadu 2021 18:41

Zpěvák Miro Žbirka neukazoval romantickou duši jen ve své tvorbě, ale i v osobním životě. Dokládá to jeden z milostných dopisů, který po jeho smrti zveřejnila vdova Kateřina Žbirková. S legendárním umělcem, který 10. listopadu podlehl zápalu plic, se v pátek lidé rozloučili ve strašnickém krematoriu. Celý pohřeb organizovala právě Žbirková, s níž byl zpěvák ženatý více než 30 let a měl s ní dvě děti.

reklama