CNN Prima News Dušan Svoboda

Dušan Svoboda

Výpis příspěvků ke štítku „Dušan Svoboda“

Betano liga? Boj o post hlavního partnera fotbalové soutěže se rozjel, zájem je v Řecku

11. dubna 2022 13:58

Generální partnerství sázkové společnosti Fortuna české nejvyšší fotbalové soutěže vyprší až za více než dva roky. S velkou časovou rezervou se nicméně řeší, kdo se ligy ujme dál. Z dokumentu, který má CNN Prima NEWS k dispozici, je patrné, že o post hlavního sponzora usiluje řecká firma Kaizen Gaming, respektive společnost pod ní spadající – rovněž sázková – Betano.

Fotbaloví šéfové nesouhlasí s pozastavením soutěží a chtějí změnit postoj vlády

8. října 2020 20:41

Ligová fotbalová asociace nesouhlasí s rozhodnutím české vlády, která v rámci kroků proti šíření koronaviru od pondělí na dva týdny pozastavila i fotbalové soutěže. Podle vedení první a druhé ligy to s ohledem na vlastní přísná protiepidemiologická opatření ve fotbale nedává smysl. Zástupci asociace chtějí, aby vláda postoj přehodnotila.

Soutěže v atletice, fotbalu a tenisu by měly začít na přelomu května a června

27. dubna 2020 20:01

Podle harmonogramu uvolňování vládních opatření proti šíření koronaviru by měly být od 25. května povolené profesionální sportovní akce bez účasti diváků. Výbor Ligové fotbalové asociace schválil, že v ten den začne zbytek sezony první a druhé ligy. Prvního června by se na sto českých stadionech měla odstartovat i atletická sezona projektem Spolu na startu. Český tenisový svaz připravuje na červen sérii turnajů, první by se měl uskutečnit v Praze pro osm nejlepších českých žen a mužů.