reklama
CNN Prima News esport

esport

Výpis příspěvků ke štítku „esport“

Brno podpořilo největší esportové turnaje v Česku. Hrozil přesun, vysvětlila primátorka

23. října 2021 10:59

Největší české esportové turnaje Vodafone MČR v počítačových hrách a Samsung MČR v mobilních hrách jsou s Brnem již neodmyslitelně spojeny. Finále obou z nich se od roku 2015 pravidelně odehrávají právě tam. V letošním roce však soutěže poprvé proběhnou za podpory statutárního města Brna, což schválili brněnští zastupitelé v čele s primátorkou Markétou Vaňkovou (ODS).

Herní mistrovství finišuje. O postup na šampionát zabojuje i tým českého miliardáře

19. října 2021 11:52

Turnajová šňůra Guseppe MČR Tour míří do finále. Utkají se v něm nejlepší české esportové celky v online hře League of Legends, mezi nimiž nechybí ani třeba Dynamo Eclot – tým miliardáře a většinového vlastníka pardubického hokejového klubu Petra Dědka. Finále mohou diváci sledovat na Twitch kanále organizátora PLAYzone.cz, a to už v úterý od 17:00.

Ze streamovací služby Twitch unikla data. Kolik si vydělaly české internetové celebrity?

17. října 2021 23:15

Nejpopulárnější streamovací platforma Twitch se již dlouhodobě potýká s řadou problémů, od autorských práv po nevhodný obsah. V nedávné době čelila i útoku hackerů, po kterém se na veřejnost dostalo obrovské množství citlivých dat, od záloh diskuzí po zašifrovaná hesla. Na povrch unikly i výdělky všech streamerů od roku 2019. Kolik peněz vygenerovaly české internetové celebrity?

Turnaj Samsung MČR navyšuje odměny. Ve hře Wild Rift se soutěží o 150 tisíc korun

17. října 2021 21:12

Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách se blíží a tuzemští esportovci už se pilně připravují na listopadové turnajové finále. Letošní ročník nejspíše potěší především hráče populárního mobilního titulu Wild Rift – autoři ze studia Riot Games se totiž rozhodli navýšit prize pool na 150 tisíc korun. Výhercům chystaného šampionátu připadne 70 tisíc, uvedla za organizátory esportového klání Samsung MČR Magdaléna Havlíková z agentury PLAYzone.

Čeští hráči zamíří na světový šampionát ve hře Dota 2. O titul si zahrají v Izraeli

1. října 2021 00:23

Na posledním mistrovství světa v Dota 2 skončila česká reprezentace krok před finálovou částí turnaje, třebaže minulý rok před jeho zrušením s přehledem ovládla evropskou kvalifikaci. Svou pozici evropského šampiona potvrdil domácí tým i letos, když suverénně ovládl turnaj pro západní region, a vybojoval si tak postup na světový šampionát. Ten si našinci zahrají v Izraeli.

Prestižní virtuální závody se otevřou českým jezdcům. Zahrají si o postup do Las Vegas

30. září 2021 00:20

Čeští a slovenští virtuální závodníci se mohou radovat. Turnajová série Logitech G Challenge 2021 otevře brány svého šampionátu i pro tuzemské jezdce, kteří tak dostanou šanci se utkat o postup do světového finále v Las Vegas. O postup bude bojovat osmice nejlepších závodníků přímo ve studiu televizního pořadu RE-PLAY na stanici TV Prima.

Vítězem letošní Tipsport COOL Ligy je tým ENTERPRISE. Odnesl si 100 tisíc korun

23. září 2021 14:05

Desátá sezona Tipsport COOL Ligy má za sebou velkolepé finále. Esportové turnajové stálice na české scéně se zúčastnily nejlepší domácí týmy, šampionem v populární střílečce Counter-Strike: Global Offensive se nakonec stalo uskupení ENTERPRISE esports. Z klání si profesionální hráči odnesli nejen 100 tisíc korun, ale také postup na turnaje Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách a středoevropskou soutěž V4 Future Sports Festival.

Český esport tým se prostřílel do elitní evropské ligy. Zahraje si o více než milion korun

18. září 2021 21:02

Druhá nejvyšší evropská liga v populární taktické střílečce Rainbow Six: Siege (R6S) se pro domácí hráče zdála být dlouhé roky zapovězenou. Po nespočtu přesunů těch nejlepších domácích hráčů mezi různými organizacemi se však podařilo elitní talenty dostat pod křídla jednoho týmu, a to Riddle Esports. Těm se konečně povedlo probojovat se do Challenger League, kde si zahrají o více než milion korun.

Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách se blíží. V jakých hrách se bude soutěžit?

Téma: Komerční sdělení
11. září 2021 22:59

Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách se rozšiřuje. Kromě masivně populárních her Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) a League of Legends se v portfoliu nejprestižnějšího českého esportového turnaje objeví také celosvětově oblíbené tituly PUBG a Hearthstone. Finále šampionátu v profesionálním hraní budou moci diváci sledovat na Twitch kanálech PLAYzone, facebookových stránkách stanice Prima COOL i HbbTV televizních stanic Prima.

reklama