reklama
CNN Prima News FC Baník Ostrava

FC Baník Ostrava

Výpis příspěvků ke štítku „FC Baník Ostrava“

PRŮZKUM: Nejvíce lidí v republice fandí Slavii, u Pražanů je ale jasným vítězem Sparta

24. listopadu 2021 05:55

O víkendu Slavia navýšila náskok v čele ligové tabulky a zadělává na čtvrtý titul v řadě. Podle průzkumu agentury Kantar CZ by z toho mělo mít radost největší množství lidí, kteří v tuzemsku sledují fotbal. Právě „sešívání“ mají v České republice aktuálně nejvíce fanoušků. Zajímavé je, že z nich procentuálně nejvýraznější část nebydlí v Praze ani Středočeském kraji, ale v jižních Čechách.

Pastrňák skandující v kotli Baník p**o? Jsme rádi, že nám fandí taková hvězda, zní z klubu

23. srpna 2021 16:33

Byl to okamžik, který opět ukázal, jak je zřejmě nejlepší český hokejový útočník současnosti David Pastrňák výjimečný. Výjimečný v tom, jak je i přes status celosvětové hvězdy obyčejný. V neděli večer začalo na sociálních sítích kolovat video, na kterém „Pasta“ oblečený do půl těla diriguje kotel fanoušků Baníku Ostrava při zápase se Slavií v Edenu.

Na fotbal může od nové sezony pět tisíc lidí. Na Spartu či Slavii dvojnásobek

15. července 2021 15:03

Od nové sezony první a druhé fotbalové ligy se zvýší povolený počet diváků na stadionech. Všude bude moci být pět tisíc příznivců, někde i více. Na zápasy mistrovské Slavie bude moci do Edenu téměř deset tisíc fanoušků. Diváci budou muset v rámci trvajících opatření proti koronaviru doložit bezinfekčnost a v hledišti mít respirátory. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže.

Baník Ostrava míří do karantény. Zápasy se Slováckem a proti Liberci jsou odloženy

19. listopadu 2020 15:45

Po reprezentační přestávce se opět rozběhne fotbalová Fortuna liga, ovšem bez Baníku Ostrava. Uvnitř týmu se šíří koronavirus, a proto vedení soutěže na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje odložilo plánované utkání Slezanů se Slováckem. V původním termínu neodehraje ostravský celek ani zápas 9. kola s Libercem.

Milan Baroš, klička a gól. Bývalý útočník dostal dárek v podobě vlastní písničky

3. září 2020 14:14

Málokterý český fotbalista se může pochlubit lepší vizitkou. Vítěz Ligy mistrů, nejlepší střelec turnaje EURO 2004, druhý v historickém počtu reprezentačních gólů, člen Klubu ligových kanonýrů. To všechno dokázal teď už bývalý útočník Milan Baroš – kariéru ukončil po uplynulé sezoně. Za své bohaté úspěchy se teď dočkal odměny formou písničky. Velkou část kariéry totiž spojil s Baníkem Ostrava, kterému fandí i zpěvák skupiny Kryštof Richard Krajčo. Právě ten teď Barošovi přichystal překvapení.

reklama