CNN Prima News Felix Slováček

Felix Slováček

Výpis příspěvků ke štítku „Felix Slováček“

Nepříjemnost pro Slováčka. Na pohřbu dabéra Vondry ho nepustili do smuteční síně, zůstal venku

Hvězdy českého dabingu se v pátek odpoledne sešly v motolském krematoriu, aby se naposledy rozloučily se svým kolegou a oblíbeným dabérem Pavlem Vondrou, který si na Nový rok sáhl na život. Některé z nich se deníku Blesk svěřily, že zachytily signály toho, k čemu se Vondra chystal. Na pohřeb dorazil i hudebník Felix Slováček. Tomu se ale stala velká nepříjemnost – nepustili ho do obřadní síně.

Slováčková o boji s rakovinou: Slyšet znovu diagnózu? Ještě větší bizár, není čas se litovat

Slyšet znovu diagnózu rakoviny bylo bizarnější než poprvé, ale není čas ztrácet čas a litovat se. O svém druhém boji se zákeřnou nemocí to uvedla zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Ještě než se zprávu dozvěděla, zvažovala ukončení pěvecké kariéry, rozhodnout se chtěla až po vydání svého nového alba. „Rakovina však zamíchala kartami,“ prozradila.

Z dětského domova až na koncertní pódia s největšími hity božského Káji Gotta! Ladislav Bubnár si plní své sny.

Pokud patříte mezi fanoušky několikanásobného zlatého Slavíka, tak se můžete těšit na fenomenální koncert Lady Carneval a největší hity božského Káji, kde vás roztančí Ladislav Bubnár společně s orchestrem Felixe Slováčka mladšího. Akce se koná 19. ledna v pražském Kongresovém centru a 21. ledna v brněnské Zoner Bobyhall.

Anička Slováčková o svém vztahu: Je to chytrý, vtipný týpek. Zpěvačka přemýšlí i o mateřství

Vztahy si nechávám pro sebe, většinou totiž po oznámení začnou skřípat, řekla v rozhovoru pro magazín Téma zpěvačka Anna Slováčková. Ihned však dodala, že současný vztah, o kterém v médiích promluvila, vydržel. V těžkých časech se tak může spolehnout na pevnou oporu. Hudebnice rovněž přiznala, že v posledních měsících hodně přemýšlela o mateřství. Stejnou lásku by prý dokázala dát jak vlastnímu, tak adoptovanému dítěti. Vše je prý ale zatím ve hvězdách, jelikož proces adopce je vzhledem k její aktuální diagnóze prý velmi složitý.