CNN Prima News Felix Slováček

Felix Slováček

Výpis příspěvků ke štítku „Felix Slováček“

Manželství Patrasové je v rozkladu. Podrážděný Slováček reagoval na slova o rozvodu

14. prosince 2022 21:38

Už příští rok mají herečka Dagmar Patrasová a hudebník Felix Slováček oslavit 40 let manželství. Zda k tomu dojde, se teprve ukáže. Jejich vztah si totiž nyní prochází velkou krizí, při které bývalá královna dětských srdcí neváhá hrozit rozvodem. A co na to manžel? „Asi se zbláznila,“ nechal se slyšet v pořadu Showtime.

Patrasová hrozí Slováčkovi rozvodem: Muselo mu přeskočit. To je přes čáru, jsem zoufalá

14. prosince 2022 12:07

Bývalá herečka Dagmar Patrasová se opět dostala do hledáčku médií poté, co o víkendu nedorazila na domluvenou dětskou akci. Naštvala tím hlavně svého manžela Felixe Slováčka, který za ni musel narychlo najít náhradu. V rozhovoru pro deník Blesk si pak nebral servítky a otevřeně přiznal, že je to konec její kariéry. Dokonce uvedl, že bude nutné ji zbavit svéprávnosti. To si ovšem Patrasová nenechala líbit a poslala manželovi ostrý vzkaz.

Slováček, Janda, Harapes, Růžičková. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu a jak dopadl?

17. září 2022 14:56

Ne nadarmo se říká: Ševče, drž se svého kopyta. Své by o tom mohly vyprávět známé tváře ze světa šoubyznysu, které se pokoušely vrhnout na politickou dráhu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že úspěch celebrity, která má spoustu fanoušků, je předem zaručený, opak bývá pravdou. Kdo ze slavných kandidoval do Senátu, za jakou stranu a s jakým výsledkem?

Slováček se na premiéře odvázal. Řádil s blondýnkami, pak se hájil zvláštním způsobem

7. září 2022 12:16

Na premiéru velkofilmu Jan Žižka dorazila v pondělí večer do Slovenského domu řada českých celebrit. Mezi nimi byl i známý saxofonista Felix Slováček. Ten nechal svou manželku Dagmar Patrasovou doma a celý večer se věnoval letitým přátelům. Velkou pozornost 79letého muzikanta si ovšem vysloužila obdařená blondýnka Lenka Dragounová, která na akci původně dorazila s dabérem a hercem Zdeňkem Mahdalem.

Kaňka na mši za Zagorovou. Kněz říkal nevhodné vtipy a zval nás do hospody, kritizují hosté

3. září 2022 06:58

Účastníci zádušní mše za Hanu Zagorovou, která se konala toto úterý, jsou rozhořčeni kvůli knězi Jiřímu Veithovi, který ji sloužil. Podle hostů se dopustil několika přešlapů – o zesnulé zpěvačce mluvil příliš osobně, vyprávěl nevkusné vtipy a po konci obřadu rozdával přítomným letáky, informoval deník Blesk.

Veselá a krásná žena, vzpomíná Slováček na Trumpovou. Co by jí zahrál na pohřbu?

16. července 2022 10:44

Americkou i českou veřejnost ve čtvrtek zasáhla smutná zpráva o smrti první manželky exprezidenta USA Donalda Trumpa a československé rodačky Ivany Trumpové. Na bývalou modelku a úspěšnou podnikatelku vzpomínají i české celebrity. Hudebník Felix Slováček si Trumpovou pamatuje jako veselou a krásnou ženu, která si dokázala užívat život.