reklama
CNN Prima News finále

finále

Výpis příspěvků ke štítku „finále“

Sponzoři budou prosit na kolenou. Experti věští tenisovému zázraku tučné smlouvy

13. září 2021 20:04

V 18 letech ovládla US Open, několikrát se zapsala do tenisové historie a podle odborníků se může těšit na tučné sponzorské smlouvy. Britská tenisová senzace Emma Raducanuová, které po sobotním triumfu gratulovala i královna Alžběta, se mimo jiné stala nejmladší vítězkou grandslamu od úspěchu Marii Šarapovové ve Wimbledonu v roce 2004. Rusce bylo tehdy jen 17 let.

Začíná finále soutěže Stavba roku. O triumf bojuje téměř sto architektonických skvostů

Téma: Komerční sdělení
6. září 2021 17:07

Již v pondělí večer se uskuteční slavnostní vyhlášení nominací 29. ročníku celorepublikové soutěžní přehlídky Stavba roku 2021. O letošní triumf bojuje 92 přihlášených staveb a stavebních děl. Vyhlášení výsledků se uskuteční v pondělí 18. října 2021 v Betlémské kapli v Praze. Večerem provede herečka Berenika Kohoutová.

Vondroušová to dokázala. Z Tokia neodjede s prázdnou, zahraje si finále s Bencicovou

29. července 2021 13:49

Nepatřila mezi nasazené hráčky a fanoušci jí před olympiádou ze všech českých tenistek věřili snad nejméně. Teď Markétu Vondroušovou dělí jediná výhra od zisku zlaté medaile. V semifinále si 22letá rodačka ze Sokolova poradila se světovou šestkou z Ukrajiny Elinou Svitolinovou ve dvou setech 6:3 a 6:1 a nyní ji čeká poslední překážka v podobě Švýcarky Belindy Bencicové.

Famózní duo Krejčíková, Siniaková jde v Tokiu do finále. Minimálně stříbro je jisté

29. července 2021 09:48

Nejvýše nasazený ženský tenisový pár olympijského turnaje kráčí v Tokiu dál a už má v kapse medaili. Vítězky Roland Garros i Wimbledonu v deblu Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou si pod pěti kruhy zahrají finále. Jistotu cenného kovu jim dalo vítězství nad Ruskami Veronikou Kuděrmětovovou a Jelenou Vesninovou 6:3, 3:6 a 10:6 v supertiebreaku.

reklama