CNN Prima News finále

finále

Výpis příspěvků ke štítku „finále“

Vémola EXKLUZIVNĚ: Finále se blíží, v hlavě mám plán A. Popsal vypínač od Piráta i své zdraví

Je jedno, jestli vyhraju, nebo prohraju. Přes poslední zápas se nedá přenést během pár dní, řekl po páteční porážce pro CNN Prima NEWS bojovník Karlos Vémola. V posledním zápase roku 2023 jej už v prvním kole knockoutoval slovenský bijec Samuel „Pirát“ Krištofič. Český Terminátor v rozhovoru zmínil, kde udělal chybu a zda jej výhru stálo nachlazení. Popsal také, jak vidí svůj zřejmě poslední zápas kariéry, který se uskuteční příští rok v červnu. Postaví se v něm slovenskému ranaři Attilu Véghovi.

Nejlepší auta roku 2024 jsou všechna elektrifikovaná. Škodovka mezi nimi úplně chybí

Vybraní automobiloví novináři z celého Česka zvolili pětici finalistů, kteří se poperou o titul Auto roku 2024. Nikoho asi nepřekvapí, že všechny nominované vozy jsou nějakým způsobem elektrifikované a odpovídají nejmodernějším trendům. Po prvním kole hlasovaní postoupily modely značek Hyundai, Kia, BMW, Mercedes-Benz a Subaru. Mladoboleslavská Škoda se ankety vůbec nezúčastnila.

OBRAZEM: Hlavní nádraží se promění k nepoznání. Dánští architekti zvolili radikální řešení

Odbavovací halu Hlavního nádraží v Praze čeká výrazná proměna. Před ní by měla v budoucnu vzniknout dřevěná střešní konstrukce, která propojí odbavovací halu, Vrchlického sady a plánovanou novou tramvajovou zastávku. Počítá s tím návrh architektů kodaňského studia Henning Larsen Architects, kteří uspěli v soutěži na podobu úprav nádraží a jeho okolí. Přeměna prostoru by měla začít v roce 2028 a podle odhadu vyjde asi na dvě miliardy korun.

Hrozivé záběry z autodromu: Hlasatelku a matku dvou dětí zabil pád obří obrazovky v Kolumbii

Nečekaná tragédie připravila o život moderátorku Luz Piedad Eusseovou z Kolumbie, a to přímo během sledování finále sezony Ford Motorcraft 2023. Slavnou 38letou hlasatelku a matku dvou malých dětí usmrtil pád obří obrazovky na tribuně, do které se opřel silný poryv větru. Nešťastnou nehodu zachytilo video, které se šíří internetem. Informovala o tom kolumbijská média.