reklama
CNN Prima News fotbalová liga

fotbalová liga

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalová liga“

Slávisté vedou ligu už jen o dva body. Remizovali s Brnem 1:1

29. listopadu 2020 22:15

Fotbalisté Slavie v devátém ligovém kole nečekaně doma jen remizovali s Brnem 1:1. Pražany poslal v 68. minutě do vedení Abdallah Sima, ale v 88. minutě srovnal další střídající hráč Jakub Šural. Úřadující mistři teprve podruhé v ligové sezoně ztratili body a stejně jako s Pardubicemi to bylo opět s nováčkem soutěže. Zápas se kvůli opatřením proti koronaviru hrál bez diváků.

Derby Sparta–⁠Slavia se bude hrát 7. listopadu. Fotbalová liga má program pro 18 klubů

5. srpna 2020 14:50

Fotbalisté Slavie Praha zahájí cestu za obhajobou ligového titulu utkáním v Českých Budějovicích s tamním Dynamem. Druhý tým uplynulé sezony Viktoria Plzeň vstoupí do nového ročníku Fortuna ligy domácím zápasem proti Slezský FC Opava. Sparta Praha v úvodním kole o víkendu 22. až 23. srpna bude hrát na půdě Zbrojovky Brno. Druhý z nováčků FC Pardubice začne v Jablonci.

Soutěže v atletice, fotbalu a tenisu by měly začít na přelomu května a června

27. dubna 2020 20:01

Podle harmonogramu uvolňování vládních opatření proti šíření koronaviru by měly být od 25. května povolené profesionální sportovní akce bez účasti diváků. Výbor Ligové fotbalové asociace schválil, že v ten den začne zbytek sezony první a druhé ligy. Prvního června by se na sto českých stadionech měla odstartovat i atletická sezona projektem Spolu na startu. Český tenisový svaz připravuje na červen sérii turnajů, první by se měl uskutečnit v Praze pro osm nejlepších českých žen a mužů.

Prvoligoví fotbalisté se vrátí na hřiště. Trenéři chtějí, aby soutěže začaly co nejdříve

16. dubna 2020 15:02

Fotbalisté českých prvoligových klubů se mohou v pondělí 20. dubna vrátit do přípravy na hřištích. Jde o první uvolnění opatření pro profesionální sport v Česku, která zavedla vláda v boji proti šíření nákazy koronavirem. Fortuna liga se zastavila 9. března po 24 odehraných kolech. Podle současného plánu by se měla rozjet opět 8. června.

reklama