CNN Prima News fotbalová liga

fotbalová liga

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalová liga“

NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ FOTKY: Slavící Češi, drsná hádka trenéra s rozhodčím i přelomená pálka

Mnohé sportovní soutěže, které se řadí mezi ty nejprestižnější na světě, vrcholí. Ať už se jedná o play-off zámořských NHL či NBA, fotbalovou Ligu mistrů nebo právě probíhající hokejové mistrovství světa v Praze. O emoce tak rozhodně není nouze. Fotografové se snaží zachytit vypjaté okamžiky, pocity frustrace i naopak euforie. Výsledky bývají často ohromující. Podívejte se na ty nejlepší sportovní fotografie uplynulého týdne v úvodní galerii článku.

Slávisté vedou ligu už jen o dva body. Remizovali s Brnem 1:1

Fotbalisté Slavie v devátém ligovém kole nečekaně doma jen remizovali s Brnem 1:1. Pražany poslal v 68. minutě do vedení Abdallah Sima, ale v 88. minutě srovnal další střídající hráč Jakub Šural. Úřadující mistři teprve podruhé v ligové sezoně ztratili body a stejně jako s Pardubicemi to bylo opět s nováčkem soutěže. Zápas se kvůli opatřením proti koronaviru hrál bez diváků.

Derby Sparta–⁠Slavia se bude hrát 7. listopadu. Fotbalová liga má program pro 18 klubů

Fotbalisté Slavie Praha zahájí cestu za obhajobou ligového titulu utkáním v Českých Budějovicích s tamním Dynamem. Druhý tým uplynulé sezony Viktoria Plzeň vstoupí do nového ročníku Fortuna ligy domácím zápasem proti Slezský FC Opava. Sparta Praha v úvodním kole o víkendu 22. až 23. srpna bude hrát na půdě Zbrojovky Brno. Druhý z nováčků FC Pardubice začne v Jablonci.