reklama

gang

Výpis příspěvků ke štítku „gang“

Zvrácený svět královny Instagramu. Plačková na zatčení kvůli drogám ještě vydělala

4. října 2021 15:19

Ačkoliv královna slovenského Instagramu Zuzana Strausz Plačková se svým manželem Reném čelí obvinění z drogové činnosti, jsou stíháni na svobodě. Toho náležitě využívají. Společně se stěhují do vlastního domu a pořídili si domácí mazlíčka – prasátko Tinky. Mnozí by si pomysleli, že jí kauza v kariéře ublíží, ale opak je pravdou. Plačková zažívá nejlepší období.

Smrt Češky v Kolumbii: Zabili ji na místě jiných dvou vražd, viníkem může být přítel

30. září 2021 17:28

Minulý pátek v Kolumbii zavraždili Češku Annu T., kterou kdosi dvakrát střelil do hlavy. Podezřelým v zamotaném případu zůstává její britský přítel, se kterým se v den smrti pohádala. Britské weby odhalily, že kolumbijská policie řeší ještě dvě jiné vraždy, které se tento měsíc odehrály poblíž místa, kde Češka zemřela.

Královně Instagramu Plačkové hrozí za obchod s drogami doživotí. Policie má odposlechy

29. září 2021 13:59

Slovenské královně Instagramu hrozí doživotní trest. Informovala o tom TV Markíza. Zuzanu Plačkovou spolu s jejím manželem Reném Strauszem zadrželi kriminalisté v jejich domě při pondělní razii. Nyní pár čelí obvinění z účasti v organizované zločinecké skupině, která obchodovala s drogami. Plačková obvinění popírá. Manželé si najali úspěšného slovenského advokáta Martina Pohoveje, který je mimo jiné známý z kauzy odsouzeného Mariana Kočnera.

Horor v Brazílii: Lupiči přepadli několik bank, rukojmí přivázali na auta jako lidské štíty

30. srpna 2021 16:40

Nejméně 50členný gang ozbrojených lupičů v pondělí brzy ráno přepadl tři banky v brazilském městě Araçatuba. Při úniku z města lupiči odpálili bomby nastražené na ulicích. Zloději také použili desítky civilistů jako rukojmí a připoutali je k vnějším stranám aut. Vytvořili tak lidské štíty, kterými chtěli zabránit případné srážce s policií. Podle informací policie na místě při přestřelce zemřeli nejméně tři lidé, včetně jednoho z členů gangu, čtyři další byli zraněni a dva lupiči zatčeni, napsal zpravodajský server BBC News.

reklama