CNN Prima News Georgie

Georgie

Výpis příspěvků ke štítku „Georgie“

Zemřel kaskadér z Avengers, bylo mu 41 let. Při tragické nehodě zahynuly i jeho tři děti

Velká tragédie zasáhla o halloweenské noci fanoušky filmových sérií Black Panther či Avengers společnosti Marvel. Při hrůzné autonehodě přišel o život 41letý kaskadér Taraja Ramsess, který spolupracoval na oblíbených snímcích. Při nehodě zemřely i jeho tři děti, 13letá Sundari, 10letý Kisasi a novorozená dcera Fugibo. Havárii jako jediná přežila jeho tříletá dcera. Kolegové z filmového průmyslu vzpomínají na Ramsesse jako na skvělého profesionála i milujícího otce. O smutné události informuje web Daily Mail.

Hon na Donalda Trumpa? Show, která bývalému prezidentovi vyhovuje, shodují se experti

Návštěva věznice, posmutnělý pohled do objektivu, propuštění na kauci a bojovná řeč na letišti. Pro Donalda Trumpa už se jedná o téměř běžný den. Obvinění totiž čelí již počtvrté. Tentokrát kvůli tomu, že se snažil zmanipulovat průběh voleb ve státě Georgia, kde jej těsně porazil stávající prezident Joe Biden. „Všichni vědí, že jsem neudělal nic špatného,“ komentoval situaci exprezident. Povolání k soudům mu však u voličů spíše pomáhají, na čemž se shodli i oslovení amerikanisté ve vysílání CNN Prima NEWS.

Další Trumpův průšvih: Porota v Georgii ho obvinila z vydírání, obžaloba uvádí 41 přečinů

Velká porota v americkém státě Georgia v noci na úterý schválila obvinění proti exprezidentovi Donaldu Trumpovi a 18 jeho spojencům, které prokuratura viní ze zločinného spolčení s cílem zvrátit volební porážku v roce 2020. Hlavní prokurátorka v případu dala Trumpovi a dalším čas do příštího pátku, aby se vydali úřadům. Exprezident ji v příspěvku na své sociální síti označil za zkorumpovanou.