CNN Prima News Georgie

Georgie

Výpis příspěvků ke štítku „Georgie“

Pensylvánie pro demokraty, republikánská Florida. Volby do Kongresu USA jsou těsné

9. listopadu 2022 07:38
Aktualizováno

Po uzavření volebních místností ve většině amerických států není jasno, která strana získala většinu v obou kongresových komorách. Zatímco demokrat John Fetterman byl zvolen do Senátu za Pensylvánii, když v klíčovém souboji porazil republikána Mehmeta Oze, na Floridě dál vládnou republikáni. O tom, zda americký Senát po úterních volbách ovládnou demokraté, nebo republikáni, se zřejmě rozhodne v Georgii. Výsledek nelze odhadnout ani v Nevadě a Arizoně.

Hudební scéna v šoku. Zastřelili slavného rappera, chvíli před smrtí vydal nový klip

1. listopadu 2022 16:04

Americká hudební scéna je v šoku. Ve věku 28 let zemřel rapper Kirshnik Khari Ball, známý pod pseudonymem Takeoff, který se proslavil zejména v kapele Migos. Mladého umělce zastřelil dosud neznámý pachatel v bowlingovém centru v Houstonu, když hrál kostky. Právě tam trávil Takeoff s dalšími členy kapely čas na soukromé party. Jen pár hodin před smrtí zveřejnil novou skladbu.

Soudce zveřejní klíčové povolení k prohlídce Trumpova sídla. Části textu budou začerněné

26. srpna 2022 05:25

Federální soudce ve Spojených státech nařídil zveřejnění klíčového dokumentu, který uvádí důvody nedávné domovní prohlídky ve floridském sídle bývalého prezidenta Donalda Trumpa agenty Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI), nicméně soudce souhlasil s pečlivým zredigováním textu, tedy začerněním podrobností, uvedla agentura AFP.

Zrození hrdiny: Pes, který málem nepřežil požár, dnes pomáhá v popáleninovém centru

20. července 2022 09:00

Pes Taka před třemi a půl lety prožil opravdové peklo. Byl uvězněn v hořícím domě a jen tak tak se mu podařilo uniknout. Taka se dostal k sousedům, kteří když ho uviděli, zpanikařili, ještě stále se z něho kouřilo. Jeho zranění byla opravdu velmi vážná a bolestivá, musel dostat mnoho sedativ, aby mohli veterináři zkontrolovat, zda se mu vůbec dá pomoci. Následně musel trávit mnoho času na veterinární klinice Care More Animal Hospital v Martinez ve státě Georgia, aby se zotavil.