reklama
CNN Prima News Hamburk

Hamburk

Výpis příspěvků ke štítku „Hamburk“

Hromadné znásilnění 15leté dívky v Německu: Mezi podezřelými má být i deset migrantů

3. listopadu 2021 13:26

Policie v severoněmeckém městě Hamburku zveřejnila po 14 měsících nové informace k hromadnému znásilnění ze září roku 2020. Jedenáct mužů ve věku od 17 do 21 let mělo v tamním městském parku znásilnit patnáctiletou dívku. „Nyní zkoumáme, zda a kvůli čemu máme vznést žalobu,“ řekla německému deníku Bild policejní mluvčí.

Brutální útok na německého policistu. Zkopalo ho 80 školáků, zachránila ho helma

21. srpna 2021 18:48

Obyvatelé Hamburku se vzpamatovávají ze čtvrtečního brutálního útoku. Policistu, který chtěl vyřešit spor mezi dvěma chlapci, zbilo dalších 80 studentů. Došlo i na kopance a tvrdé údery do hlavy. Tři žáci ve věku od 12 do 13 let skončili ve vazbě, píše německý týdeník Focus. Od vážných zranění zachránila napadeného cyklistická přilba, šlo totiž o policistu na kole.

Vlaková symfonie. Model vláčků se hraním na sklenice od vína zapsal do knihy rekordů

11. dubna 2021 20:13

V srdci německého Hamburku se nachází muzeum s rozsáhlým a propracovaným železničním modelem, který se nedávno zapsal do knihy rekordů. Kolem tratě totiž modeláři rozmístili bezmála tři tisíce různě naplněných sklenic, na které vláček při projíždění hrál. Kombinace jednotlivých tónů se pak proměňovaly ve světoznámé skladby.

Nehoda autobusu v Německu si vyžádala několik zraněných

12. září 2020 10:20
Aktualizováno

Několik zraněných si dnes ráno v Německu vyžádala nehoda autobusu společnosti FlixBus, který mířil z Prahy do Hamburku. Agentura DPA s odvoláním na německou policii původně oznámila tři desítky poraněných. Společnost FlixBus ale následně potvrdila pouhé tři zraněné. Lidé v autobusu byli podle německé policie z Česka, Německa, Británie, Turecka, Rumunska, Albánie, Číny, Indie a Egypta. Děti mezi nimi nebyly.

reklama