CNN Prima News havárie

havárie

Výpis příspěvků ke štítku „havárie“

Boj o život na Rozvadovské spojce. Chodec vběhl pod sanitku převážející miminko v inkubátoru

17. srpna 2022 18:28

K hrozivé nehodě došlo ve středu odpoledne na Rozvadovské spojce u nájezdu do ulice Bucharova. Sanitce soukromého dopravce vběhl pod kola chodec. Ve voze záchranáři převáželi měsíc staré miminko v inkubátoru. Muž utrpěl těžká poranění nohou a hlavy. Dítěti a záchranářům se jako zázrakem nic nestalo. Všichni byli následně převezeni na vyšetření do nemocnice.

Nehoda ji upoutala na vozík, přesto Kamila dál žije, jak nejlépe umí. I pro děti

12. srpna 2022 13:27

Jaké to je bojovat o život po vážné nehodě a zvykat si po ní na následky velmi vážných zranění, ví více lidí, než by většině z nás bylo milé. K těm, kdo jednou z nejtěžších zkoušek museli projít, je i Kamila Š. z Prahy. S novým uspořádáním života jí velmi pomáhají nejen jiní handicapovaní, ale také vlastní děti. I díky nim se Kamila může pokoušet alespoň částečně se přiblížit životu, jaký znala dřív. Letos v létě třeba poprvé jela na vodáckou výpravu se Sportovním klubem vozíčkářů Praha.

Zesnulý motorkář na Jablonecku pokoušel osud opakovaně. „Silnicí smrti“ se proháněl často

10. srpna 2022 21:35

Motorkář, který v úterý v podvečer nepřežil nehodu u Železného Brodu na Jablonecku, patřil několik let do party motocyklistů, kteří místním lidem dělají hlučnými výfuky svých upravených strojů ze života peklo. Zhruba pětikilometrový úsek s mnoha zatáčkami projíždějí sem a tam na plný plyn. Dvaatřicetiletý muž na nepřehlédnutelné zelené motorce sem jezdil velmi často, bydlel jen pár kilometrů odsud.

Tragická nehoda autobusu v Chorvatsku: Zemřelo 12 lidí, desítky se vážně zranily

6. srpna 2022 09:12
Aktualizováno

Dvanáct lidí zemřelo při nehodě polského autobusu, která se stala v sobotu ráno na dálnici A4 několik desítek kilometrů severně od Záhřebu. Dalších 32 cestujících utrpělo zranění, 19 z nich těžká, informoval chorvatský ministr zdravotnictví Vili Beroš. Mluvčí polského ministerstva zahraničí Lukasz Jasina v televizi TVN24 potvrdil, že všechny oběti jsou polskými občany. Podle polského premiéra Mateusze Morawieckého šlo o poutníky, kteří cestovali do Medžugorje v Bosně a Hercegovině.

Nebezpečná nehoda: Vlak na Trutnovsku vjel do nastražených kamenů. Případ řeší policie

29. července 2022 17:59

Osobní vlak v pátek odpoledne na trati 040 v úseku Trutnov hlavní nádraží – Pilníkov najel do nastražených kamenů. Nikdo nebyl zraněn. Provoz na trati byl přerušený, případem se zabývá policie. Vyplynulo to z informací uvedených na webu Českých drah a také ze sdělení hasičů a policie. V uvedeném úseku dopravce zavedl náhradní autobusovou dopravu.

Vlak na Tachovsku smetl auto. Spolujezdkyně zemřela, řidič se vážně zranil

24. července 2022 19:51

V Boru u Tachova se střetly osobní vlak s automobilem. Na místě zemřela 37letá spolujezdkyně z vozidla a 54letého řidiče odvezl vážně zraněného vrtulník do plzeňské nemocnice. Ve vlaku cestovalo 28 cestujících, nikdo z nich se nezranil, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Přední náprava motorového vlaku vykolejila. Na místě byli záchranáři, policie a také inspektoři Drážní inspekce.

Do hasičů na kolech napálilo auto, dva z nich zemřeli. Kolegové poslali srdceryvný vzkaz

20. července 2022 13:43

V pondělí otřásla Slovenskem tragická nehoda, ke které došlo u obce Sása v okrese Zvolen. 53letý řidič Range Roveru v zatáčce najel do cyklistů, dva svým zraněním podlehli. Jak se následně ukázalo, jednalo se o hasiče, kteří trávili volný čas na výcviku aktivně na kolech. Celý sbor nyní truchlí nad ztrátou svých dvou členů. Co nehodě předcházelo, je nadále předmětem vyšetřování, policisté však pracují s jednou verzí.