reklama

Plzeňský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Útočník, který v Plzni napadl muže a střílel do vzduchu, se sám udal
Plzeňský kraj

Útočník, který v Plzni napadl muže a střílel do vzduchu, se sám udal

 • Aktualizováno
 • Po víc než pěti hodinách se na služebnu městské policie v Plzni přihlásil muž, který v úterý ráno v centru města na Americké třídě po potyčce s dalším mužem střílel do vzduchu pistolí. Policie po střelci od rána pátrala. Muž přišel odpoledne na služebnu a přiznal se, strážníci ho předali policistům, kteří ho převezli k výslechu. Podle policejní mluvčí zajistili také jeho zbraň.

  S pátráním po Julii pomůže speciální jednotka z Alp. Česká policie prosí o pomoc svědky

  12. října 2021 08:54
  Aktualizováno

  Pátrání po osmileté Julii z Německa, která se v neděli ztratila při hře v lese v okolí Čerchova na Domažlicku, pokračovalo i v noci na úterý, ovšem bez výsledku. Ten přišel až během úterka, dívku se podařilo najít – hlavně díky záchranářům, kteří nepolevovali ve svém úsilí. „Děláme vše pro to, abychom Julii našli živou. Všichni do toho dáváme srdce,“ sdělil mluvčí hornofalcké policie Florian Beck.

  Pohřešovanou osmiletou dívku se v noci nepodařilo najít. Pátrání na Domažlicku pokračuje

  11. října 2021 00:39
  Aktualizováno

  V okolí Čerchova na Domažlicku od nedělního večera probíhalo pátrání po osmileté německé holčičce Julii, která se ztratila v lese. Do pátrací akce se zapojily české a německé týmy s vrtulníkem vybaveným termovizí. Celkem po dívce pátralo zhruba 200 lidí. V úterý po poledni přišla dobrá zpráva – podařilo se ji najít.

  Hlavní zprávy

  Zkrachoval vám dodavatel energií? Jak najít nového a na co si dát pozor
  Rádce

  Zkrachoval vám dodavatel energií? Jak najít nového a na co si dát pozor

  Ukončení činnosti skupiny Bohemia Energy a dalších menších alternativních dodavatelů způsobilo starosti zhruba milionu českých zákazníků. Ti mnohdy nevědí, zda přijdou o elektřinu a plyn, jak si najít dodavatele nového a kolik je vlastně budou energie nově stát. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila stručný návod, jak při ztrátě dodavatele najít adekvátní náhradu a finančně se z toho nezhroutit.

  Zemana je nám líto. Pokud bude ministrem Kolář, nebudeme se s ním bavit, zní z Moskvy
  Miloš Zeman

  Zemana je nám líto. Pokud bude ministrem Kolář, nebudeme se s ním bavit, zní z Moskvy

  Rusku je prezidenta Miloše Zemana líto, jako „svého muže v Česku“ ho ale nevidí. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to sdělil slavista a docent Ruské státní humanitní univerzity Vadim Truchačov. Podle něj na Zemanovi nestály dobré vztahy mezi Českem a Ruskem. S novou vládou, pokud ji sestaví pětikoalice, Moskva očekává prohloubení diplomatické krize. Bylo by nejlepší, pokud by se nová vláda o Rusku vůbec nezmiňovala, dodává Truchačov. Ruský expert rovněž popsal reakci Moskvy na možného kandidáta na ministra zahraničí Ondřeje Koláře (TOP 09).

  Vláda zareaguje, až budou plné nemocnice, předvídá Flegr. Dušek přiznává rizikový scénář
  Koronavirus

  Vláda zareaguje, až budou plné nemocnice, předvídá Flegr. Dušek přiznává rizikový scénář

  V Česku laboratoře začátkem týdne odhalily nejvíce nových případů koronaviru od dubna. Jen za pondělí jich přibylo 2 521, což byl dvojnásobek oproti předchozímu pondělí. Rychle se zvyšuje také počet hospitalizovaných. Podle Jaroslava Flegra vláda zbytečně otálí a účinné kroky zavede, až budou opět plné nemocnice. Předpovídá také rekordy v počtu nakažených a mrtvých.

  reklama

  Plzeňský kraj

  Aktuální zpravodajství z Plzeňského kraje, který leží na jihozápadě Čech. Žije zde asi 590 tisíc obyvatel. Najdete zde například města Plzeň, Sušice, Stříbro, Horažďovice nebo Rokycany. Nachází se zde stovky historických památek, například zámky Horšovský Týn a Zbiroh a hrady Rabí, Radyně, Švihov nebo Velhartice a Domažlice.

  Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.