reklama

Plzeňský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři
Plzeňský kraj

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

Ženě volali z ČEZ kvůli smlouvě, šlo ale o shodu jmen. Kde vzal dodavatel osobní údaje?

13. ledna 2022 23:51

Energetická společnost ČEZ zavolala ženě z Plzně, která chtěla vypovědět smlouvu. Aspoň si to pracovnice kontaktního centra firmy myslely. Jenže omylem zavolaly její jmenovkyni z Hradce Králové, která se navíc narodila ve stejný den. Ta ale smlouvu s touto firmou uzavřenou nemá a nechápe, odkud má dodavatel energie její osobní údaje.

Tragická nehoda na Nový rok. Záchranáři oživovali řidiče 40 minut, muž však nepřežil

1. ledna 2022 14:22

Příchod nového roku se v Plzni nesl i ve znamení tragické nehody. Řidič Audi ve vysoké rychlosti nezvládl začátku a čelně narazil do sloupu. Svědci tragédie vyprostili zaklíněného muže a okamžitě zahájili resuscitaci, které se následně ujali i záchranáři. Po zhruba 40 minutách urputného boje o život se ale řidiče nepodařilo zachránit, uvedl deník Krimi-Plzeň.

Hlavní zprávy

Omikronová vlna v Česku nabírá na síle. Co odborníci čekají od příštích týdnů?
Koronavirus

Omikronová vlna v Česku nabírá na síle. Co odborníci čekají od příštích týdnů?

V neděli v Česku převládne varianta omikron, varoval již koncem uplynulého týdne ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09), zda je tomu tak, ukážou data z následujících dnů. Jedno je však jisté, omikronová vlna už v České republice nabírá na síle, což dokazují počty nově nakažených z posledních dní. Co tedy od nadcházející vlny očekávají čeští odborníci?

Sledujte ŽIVĚ přílet Djokoviče do Srbska: Jakého se mu dostane přivítání?
Tenis

Sledujte ŽIVĚ přílet Djokoviče do Srbska: Jakého se mu dostane přivítání?

Začalo Australian Open a mužská světová jednička Novak Djokovič u toho není. Tenista prohrál dlouhé tahanice o vízum a musel nehostinné Melbourne opustit. Krátce po finálním verdiktu soudu nasedl v neděli do letadla a o zhruba 24 hodin později má přistát v rodném Bělehradě. Na CNN Prima NEWS můžete sledovat, jak byl 20násobný grandslamový šampion na domácí půdě přivítán.

reklama

Plzeňský kraj

Aktuální zpravodajství z Plzeňského kraje, který leží na jihozápadě Čech. Žije zde asi 590 tisíc obyvatel. Najdete zde například města Plzeň, Sušice, Stříbro, Horažďovice nebo Rokycany. Nachází se zde stovky historických památek, například zámky Horšovský Týn a Zbiroh a hrady Rabí, Radyně, Švihov nebo Velhartice a Domažlice.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.