reklama

herec

Výpis příspěvků ke štítku „herec“

Z herce režisérem. K filmu mě inspirovala péče o seniory během pandemie, prozradil Chmela

13. října 2021 17:47

Filmového herce, komika, hudebníka a fotografa Igora Chmelu čeká nová profese. Rozhodl se pro režírování své filmové prvotiny, ve které se inspiroval svými zkušenostmi z domova důchodců. Během pandemie tam totiž pomáhal jako pečovatel, prozradil v pořadu Interview. Na svůj krátký snímek s názvem Barcarole chystá od středy crowdfundigovou kampaň, samotný film bude propojený i s divadelním představením, přiblížil ve vysílání CNN Prima NEWS.

Pop je nejtěžší žánr. Základ všeho je dobrá manželka, říká Kapitán Demo

8. října 2021 21:16

Svoji pracovní vytíženost a rodinu se snažím držet v rovnováze. Základem je dobrá manželka. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to prohlásil hudebník, producent, DJ a moderátor Jiří Burian, který je veřejnosti známý především jako Kapitán Demo. Burian v rozhovoru prozradil, jak Kapitán Demo vznikl, co nového chystá, nebo jaká byla zkušenost zahrát si syna Jaroslava Duška.

Další rána pro Zagorovou: Zemřela její dlouholetá přítelkyně, oblíbená divadelní herečka

6. října 2021 18:07

Zpěvačka Hana Zagorová zažívá těžké období. Po prodělaní covidu jí doprovázely zdravotní komplikace, kvůli kterým nakonec minulý týden zkolabovala. Dosud je ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Manžel Štefan Margita ani přátelé ji nechtějí rozrušovat, a tak jí zřejmě ještě neinformovali o smrti její přítelkyně – herečky Daniely Píchové. Společně chodily na JAMU a byly spolubydlící. Jejich přátelství trvalo téměř 60 let.

reklama