herec

Výpis příspěvků ke štítku „herec“

Fanoušci seriálů truchlí. Zemřel představitel Jimmyho Corkhilla z legendárního Brookside

V 68 letech ve středu zemřel herec Dean Sullivan, známý zejména svou rolí Jimmyho Corkhilla v nekonečném britském seriálu Brookside, oznámil to jeho agent Alan Hamilton. Podle stanice Sky News byl součástí pořadu vůbec nejdéle ze všech herců. Vstoupil do něj v roce 1986, čtyři roky od spuštění, a brzy se stal jednou z nejvýraznějších postav, která v seriálu vydržela až do poslední řady z roku 2003.

Stav hvězdy Česko Slovensko má talent se po bitce zhoršuje. Jeho verze je lež, tvrdí servírka

Slovenský herec Ivan Kozák leží už čtvrtý den po fyzickém napadení v nemocnici a jeho stav je velmi vážný. Sám tvrdí, že na něj agresor před barem zaútočil kvůli homosexuální orientaci, kterou předstíral. Deník Nový čas však přišel se svědectvím servírky z podniku, kam se Kozák před incidentem zastavil. Herec se podle ní navážel do obsluhy, které se chtěl muž pouze zastat. Kozák se navíc v baru několikrát předtím choval velmi nevhodně, sdělila žena.

Zdena Hadrbolcová byla odříznuta od světa. Jak probíhaly její poslední dny a kdo bude dědit?

Zesnulou herečku Zdenu Hadrbolcovou, která zemřela ve věku 86 let, poslední roky sužovaly vážné zdravotní problémy. Zlom přišel loni po Vánocích, kdy ji postihla mrtvice. Přátelům přestala zvedat telefony. O jejím odchodu mluví jako o vysvobození. Podle známých neměla rodinu, a tak vyvstala otázka, kdo po ní zdědí byt na lukrativní adrese na Malé Straně pod Pražským hradem.