CNN Prima News hokejista

hokejista

Výpis příspěvků ke štítku „hokejista“

Modelka Hadašová prozradila jméno novorozeného syna. Slavný tatínek u porodu zářil

Modelka Lucie Hadašová Bednářová pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS prozradila jméno syna. Nadšený je však především jeho tatínek a bývalý hokejista Jaroslav Bednář. Chlapec totiž nese jeho jméno, a navíc už dostal i první hokejovou výbavu. Lucie Hadašová Bednářová zároveň přiznala, že měla trochu i strach, protože jedna z jejích dcer si bráchu nepřála.

Tragické osudy českých sportovců: Život jim vzala zoufalost i nešťastná náhoda

Sebevražda nejúspěšnějšího českého žokeje Filipa Minaříka šokovala širokou veřejnost. Nejedná se však o ojedinělý tragický případ, kdy si úspěšný sportovec či trenér dobrovolně sáhl na život. Jen od přelomu milénia se k sebevraždě – z řady důvodů – přiklonila více než desítka talentů. Někteří pak předčasně přišli o život v souhře nešťastných náhod. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila výčet sportovních hvězd, jejichž smrt přišla nečekaně.

Unikátní pohled do zákulisí: Sparťané vystoupili z komfortní zóny, aby potěšili fanoušky

Život profesionálního hokejisty nespočívá jen v tréninku a zápasech. Hráči mají i jiné povinnosti, třeba natočit gólovou radost na kostku v aréně. A CNN Prima NEWS dostala exkluzivní příležitost nahlédnout, jak se říká, pod pokličku dalších klubových aktivit a zúčastnit se mediálního dne hokejistů pražské Sparty, kde všechno na novou sezonu vzniká. Ten byl letos ještě o něco výjimečnější, protože klub v prosinci oslaví 120 let od svého založení.

Ohrožujete moji rodinu, vzkázal Hašek do Ruska Šulákovi. Jelito a bezmozek, přidal Hrdina

Hokejová kariéra Libora Šuláka vytváří hodnoty v zemi nepřítele, který je používá proti nám a našim spojencům, vytkl Dominik Hašek mladému obránci působícímu v KHL. Život rodiny brankářské legendy je prý kvůli Šulákově práci ve větším nebezpečí. Na hráče Avangardu Omsk se snesla po rozhovoru s ruskými médii vlna kritiky za jeho výrok, že mu v Rusku nikdo nic špatného nedělá a vše mu vyhovuje. Přidal se k ní i Miroslav Kalousek či bývalý hráč NHL Jiří Hrdina, který ho nazval jelitem a bezmozkem.

V Rusku mi vše vyhovuje, hlásí hokejista Šulák a touží po MS doma. Zpochybnil Haškovu hlavu

Nikdo mi tady nic špatného nedělá a vše mi vyhovuje. V rozhovoru pro web Match TV to uvedl český hokejista Libor Šulák, který v současnosti nastupuje v dresu ruského Avangardu Omsk v KHL. V interview vedeném v ruštině zároveň řekl, že by v příštím roce rád hrál na domácím šampionátu, což mu vedení reprezentace vzhledem k jeho působišti plánuje znemožnit. Vyjádřil se i ke kritice ze strany legendárního brankáře Dominika Haška.

Zemřel legendární hokejový kouč a manažer. Zasloužil se i o slavné zlato v Naganu

V 87 letech dnes zemřel bývalý hokejista a trenér Stanislav Neveselý, jenž se podílel na zisku zlata na domácím mistrovství světa v roce 1985 a jedenácti mistrovských titulech Dukly Jihlava. Jako sportovní manažer byl také u slavného zlata českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu. Uvedl to web iDNES.cz s odkazem na informaci od bývalého jihlavského útočníka Augustina Žáka.

Angažmá výměnou za český pas. Hokejista Safin se vzdal občanství, aby mohl hrát v Rusku

Do Ruska míří další český hokejista, i když tentokrát to není tak úplně jednoznačné. Útočník Ostap Safin, dosud hrající za pražskou Spartu, se totiž rozhodl vzdát se českého pasu, aby snáze získal právě ten ruský, který by mu dopomohl k angažmá v KHL. Křídelník přitom reprezentoval Česko v mládežnických reprezentacích – je rodákem z Prahy, kde i vyrůstal. Nyní se ovšem přidává k několika málo Čechům, kteří se navzdory ruské invazi na Ukrajinu rozhodli jít zkusit štěstí právě do země agresora.

Podpora Ruska i homofobní zprávy. Moderátor zveřejnil „toxické“ názory slovenského hokejisty

Bývalý hokejový mládežnický reprezentant Slovenska Kevin Jendroľ se za své vyhraněné názory nestydí. Teprve dvacetiletý hokejista to potvrdil, když zveřenil na svém instagramovém profilu video, které oslavuje ruskou armádu bojující na Ukrajině. Video se vymezuje i proti LGBT komunitě, Jendroľ u něj označil moderátora slovenské televizní stanice TA3 Rastislava Ilieva, kterému následně psal homofobní zprávy.

Fetisov: Haškova kritika Ruska? Bral tu velké peníze a Putin mu nevadil, teď najednou otočil

Legendární hokejista Vjačeslav Fetisov patří k nejvlivnějším lidem v Rusku. Dlouho byl ministrem sportu, pak řídil nově založenou Kontinentální ligu. Nyní už několik let působí jako poslanec Státní dumy, ruské obdoby českého parlamentu. O jeho autoritě svědčí i pracovna – stěny zdobí obrovské společné fotografie s prezidentem Vladimirem Putinem, ruským premiérem Michailem Mišustinem či ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem. Všechny s osobním věnováním. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS Fetisov okomentoval rozhodnutí české vlády zakázat účast ruských sportovců v soutěžích na území ČR a také odpověděl na osobní vzkaz Dominika Haška.