CNN Prima News hokejista

hokejista

Výpis příspěvků ke štítku „hokejista“

Jágrův bolestný dopis tátovi do nebe. Dal mu poslední radu a překvapil symbolickým číslem

22. listopadu 2022 14:59

Teprve před několika dny zemřel Jaromíru Jágrovi jeho milovaný otec. Rozloučení s Jágrem starším se uskutečnilo v úterý 22. listopadu v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Kladně. Říct poslední sbohem přišla celá jeho rodina, přátelé i hokejisté nejen z kladenského klubu. Po skončení obřadu napsala hokejová legenda svému otci dopis na rozloučenou. Poděkoval mu za vše, co pro něj tatínek udělal, a na cestu do nebe mu poslal i jednu radu.

Poslední chvíle prožil s rodinou. Skvělý člověk, vzpomíná na Jágrova otce bývalý hokejista

16. listopadu 2022 21:23

Jaromír Jágr oznámil smutnou zprávu, zemřel jeho otec Jaromír Jágr starší, který se potýkal se zdravotními problémy. Bylo mu 82 let. Bývalý hokejista Lubomír Rys nyní Jágra vyzývá, aby nastoupil do zápasu za kladenské Rytíře. „Měl by nastoupit a tátovi nahoru poslat nějakej pozdrav v podobě branky nebo přihrávky,“ míní Rys.

KOMENTÁŘ: Hokej je moc bílý a fotbal mužský. Kokain a vysávání dětí nevadí

20. října 2022 19:58

Ženy jsou vážně vynikající bytosti. Vážně. Co bychom bez nich dělali. Chovám k nim respekt. Jenže. Koupil jsem si teď FIFA 23, hru na PlayStation. Fotbal. A ženský prvek je tam najednou tak strašně násilně natlačený v rámci povinných kvót EA Sports, že bych se zbláznil. Ono se toho vlastně v rámci rozpínání ideologie hyperkorektnosti zbláznilo víc…

Nová éra Ledového srdce Kladna začala. Další triumfy i hokejové legendy čekají

17. září 2022 13:43

Říká se mu ledové srdce Kladna. Je místem, kde lidé prožívají radost z hokejových triumfů, zklamání z proher i pocit hrdosti, že právě tady vyrostla další sportovní hvězda. Kladenský zimní stadion patří k nejvýznamnějším symbolům města. Jeho součástí je už déle než sedmdesát let a aktuálně zažívá další změny, které ho mají posunout do nové éry.

Červenka vyhrál produktivitu MS. Ovládl ji jako čtvrtý český hokejista v historii

29. května 2022 22:03

Útočník Roman Červenka vyhrál jako čtvrtý český hokejista v historii produktivitu mistrovství světa. Šestatřicetiletý kapitán bronzového týmu šampionátu v Tampere a Helsinkách pomohl k zisku medaile 17 body za pět branek a 12 asistencemi z deseti utkání. Český tým si připsal i další individuální úspěch. David Pastrňák se díky sedmi gólům podělil s Kanaďany Cozensem a Duboisem o pozici nejlepšího střelce MS, přestože se k týmu přidal po vypadnutí ze Stanley Cupu až ve čtvrtém utkání základní skupiny.