reklama
CNN Prima News hokejista

hokejista

Výpis příspěvků ke štítku „hokejista“

Mrázek bude chytat za Toronto, smlouvu podepsal na tři roky. Finančně si polepší

Český hokejový brankář Petr Mrázek se jako nechráněný volný hráč dohodl v NHL na tříleté smlouvě s Torontem. Kontrakt mu zajišťuje celkový příjem 11,4 milionu dolarů. Z týmu Maple Leafs odchází Frederik Andersen, který zamířil do Caroliny, kde Mrázek odchytal poslední tři sezony. V novém působišti uzavřel dánský brankář dvouletý kontrakt na celkem devět milionů dolarů.

Sportovci vyrazili do boje s katastrofou. Na jihu Moravy pomáhá Kempný i Procházka

Mohl poslat peníze a mít klid. Místo toho si však slavný český hokejista Michal Kempný sundal tričko a šel pomáhat s odklízením škod způsobených tornádem na jižní Moravě. Tak komentují fanoušci dobrovolnictví v Lužicích, díky kterému si Kempný vysloužil i jejich obdiv. Jeho pomoc ocenili o to víc, že do místa, které zdevastovala přírodní katastrofa, přijel automaticky. Na jih Moravy dorazil také profesionální bojovník Jiří Procházka.

Rána jak blázen, popisuje český brankář v NHL Vaněček úder blesku do trupu letadla

Původně měl ještě celou sezonu bojovat o pevné místo v NHL. Díky vynikajícím výkonům a situaci v brankovišti Washingtonu Capitals ale dostal šanci hned od začátku letošního ročníku. Vítek Vaněček ji dokázal využít, do nejslavnější hokejové soutěže vlétl jako kometa, vytvořil rekord týmu z hlavního města a nakonec odchytal nejvíce zápasů ze všech českých brankářů v zámoří. Nejen o životě hokejisty ve Spojených státech, ale třeba i o tom, jaké to je, když vám do letadla uhodí blesk, se „devětatřicítka“ draftu z roku 2014 rozpovídala v podcastu CNN Prima NEWS.

Eliáš varuje před Dány: Bude to těžký zápas, hrajeme o život. Jaký tipuje výsledek?

Hokejoví rozhodčí často bývají těmi, kteří schytávají kritiku za pokažený zápas. Ačkoliv někdy chybu udělají, nesmí se jich v jednom zápase opakovat více. „Nemůžeme vydechnout, musíme fungovat pořád,“ uvedl v talkshow Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS čárový rozhodčí Jiří Svoboda. Bývalý reprezentant Patrik Eliáš pak varoval před podceněním Dánů. Podle něj už to dávno nejsou žádní nazdárci a disponují kvalitními hokejisty.

reklama