CNN Prima News Holešovice

Holešovice

Výpis příspěvků ke štítku „Holešovice“

Kvůli Hřibovi může Praha přijít o stamiliony, tvrdí Scheinherr. Vadí mu obrat v projektu

Náměstek pro dopravu Zdeněk Hřib (Piráti) bez jakékoli diskuze vydal pokyn k ukončení projektu Nové Holešovice a Praze tak hrozí, že jí vznikne škoda v řádu stovek milionů korun. Na svém facebookovém profilu to napsal někdejší náměstek pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě). Hřiba kritizoval, že chce od projektu odstoupit jen kvůli novinovému článku o kauze Dozimetr. Vyjádření Zdeňka Hřiba redakce CNN Prima NEWS zjišťuje.

Miminko v umělém spánku, máma těžce zraněná. V Holešovicích po nehodě zřejmě zpomalí řidiče

Vážná dopravní nehoda v pražských Holešovicích povede s největší pravděpodobností k omezení rychlosti. Na přechodu pro chodce zde došlo k vážnému střetu maminky s kočárkem a auta, do kterého zezadu vrazilo jiné. Žena utrpěla těžké zranění a miminko skončilo v umělém spánku. V reakci na nehodu se okamžitě ozval starosta městské části Prahy 7 Jan Čižinský (Praha Sobě), načež došlo k žádosti o omezení maxima na třicet kilometrů v hodině.

Pražské dopravní peklo: Ve špičce centrem neprojedete. Uzavírky způsobují kolaps tramvají

Odpolední cestování Prahou se stává v posledních dnech disciplínou pro otrlé povahy. Uzavírka ulice Na Florenci způsobuje každý den v dopravní špičce zpožďování tramvají v přilehlých ulicích. Auta a vozy MHD se vzájemně blokují také na Smetanově nábřeží či v Karmelitské ulici. K tomu se aktuálně přidává rovněž uzavírka tramvajového provozu na Václavském náměstí a očekává se výluka v Holešovicích.

Nový život na Sedmičce: Pragua Marina Nova je novým domovem pro stovky rodin

Domov pro jednotlivce, páry i celé rodiny. Centrum vyžití pro všechny věkové kategorie. Tím vším se pomalu ale jistě stávají pražské Holešovice, konkrétně tamní přístav, kde vyrostl nový rezidenční komplex i park. Výrazné proměny dříve nepříliš hostinné a většinou spíš průmyslově zaměřené oblasti si nelze nevšimnout. Více se o ní teď můžete dozvědět i vy.

Kazmův poklad pod útokem. Místo luštění šifer to mladík zkusil hrubou silou, zasáhla ochranka

Neotřelý pokus o získání „Kazmova pokladu“ prošetřuje policie. Ve čtvrtek ráno se mladý muž pokusil vykrást trezor na pražském Výstavišti, ve kterém se ukrývá 22 milionů korun, na něž láká film ONEMANSHOW: The Movie od Kamila Bartoška. Zadržený několikrát udeřil kovovou trubkou do čtecího zařízení, čímž jej poškodil. Výtržníka následně zastavila security služba, která ho předala policii.

Až se zima zeptá, proč je vám zima. Zkuste novou kolekci oblečení na akci ALPINE PRO Prima Run

Co budete dělat, až se vás královna zima zeptá, proč je vám zima? Budete muset odpovědět, že je to proto, že jste nebyli na skvělé letní akci ALPINE PRO Prima Run. Event nabídne možnost seznámit se s opravdu funkční kolekcí značky. Česká společnost ALPINE PRO je přední brand outdoorového a sportovního oblečení, obuvi a doplňků na českém, slovenském i polském trhu. ALPINE PRO má vlastní tým českých designérů, kteří za pomoci nejmodernějších materiálů, propracovaných střihů a důmyslných detailů připravují návrhy kolekcí inspirované přírodou. Důraz je kladem především na funkčnost, pohodlnost a kombinovatelnost, ale nikdy se nezapomíná na design ani styl.

OBRAZEM: Praha se mění před očima. Podívejte se, jak bude vypadat metropole budoucnosti

Praha není jenom Hrad a most, ale stává se pomalu také moderním západním velkoměstem. Dokazuje to řada zajímavých projektů, které aktuálně v hlavním městě vznikají. Již brzy se Pražanům otevře například Štvanická lávka, která pro pěší a cyklisty propojí Holešovice s Karlínem. Lidé mohou také pozorovat, jak se postupně revitalizuje okolí Masarykova nádraží. Podívejte se na některé z pražských projektů současnosti.