CNN Prima News Hostivař

Hostivař

Výpis příspěvků ke štítku „Hostivař“

Mladý cizinec v Hostivaři brutálně zbil ženu a chtěl ji znásilnit. Dostal čtyři roky vězení

Nezletilého cizince, který loni v létě podle obžaloby brutálně zbil a pokusil se znásilnit ženu na autobusové zastávce v pražské Hostivaři, potrestal ve čtvrtek soud čtyřmi lety vězení. Verdikt není pravomocný. Hoch, jemuž bylo v době činu 15 let a který má zkušenosti s boxem, napadl ženu ranami pěstí do obličeje. Sexuální čin nestihl podle soudu dokonat, protože jiný nezletilý hoch zburcoval z nedalekého domu policii.

Srážka tramvaje a autobusu v Praze. Zasahovali záchranáři, osm lidí skončilo v nemocnici

Při srážce tramvaje s autobusem MHD v Průběžné ulici v Praze 10 se ve čtvrtek dopoledne zranilo osm lidí, kteří byli s lehkými zraněními převezeni do nemocnice. Nehoda se stala na tramvajovém pásu, nebylo proto nutné kvůli ní zastavit silniční dopravu. Vyplývá to z informací mluvčích pražské záchranné služby a policie. V úseku Staré Strašnice – Nádraží Hostivař, kde jezdí linky 22 a 26, je obousměrně zavedena náhradní autobusová doprava X22, uvádí dopravní podnik.

Měli doma „Itálii“, popsali sousedé střelbu v Hostivaři. Krvácející žena sdělila jediné přání

Doma měli tak trochu „Itálii”, vzpomněli v Krimi Zprávách na dvojici sousedé z Herbenovy ulice v pražské Hostivaři. V neděli večer tam zhruba 60letý muž postřelil ženu, ta utrpěla zranění hlavy a ruky. Krvácející oběť svým sousedům opakovala jedno přání. Policisté případ vyšetřují jako pokus o vraždu, nikdo ale nejspíš nebude obviněn, sám útočník totiž otočil zbraň proti sobě.

Soutěžte se Showtimem o rodinné vstupné na výstavu Automobilové klenoty

Poslední dubnovou sobotu se v malebném prostředí na golfovém hřišti v Hostivaři předvede několik desítek historických automobilových krasavců i o něco modernějších veteránů. Promenádu na červeném koberci završí vyhlášení vítězů akce Automobilové klenoty a zapojit do hlasování se můžete i vy. Spolu s pořadatelem přehlídky si pro vás Showtime připravil soutěž o rodinné vstupné. Odpovězte na otázku níže a zkuste své štěstí!

Lékař z Prahy měl znásilňovat pacientku, chodila k němu už jako dítě. Policie hledá další oběti

Policie v minulých dnech zahájila trestní stíhání padesátiletého lékaře z pražské Hostivaře. Je podezřelý z toho, že jako fyzioterapeut několik let znásilňoval svou pacientku. Začala k němu docházet jako dítě. Na webu o tom ve středu informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk. Podle kriminalistů obětí mohlo být více, policie proto vyzývá další poškozené, aby se detektivům ozvali.

Autobus plný dětí boural v pražské Hostivaři. Zranilo se 15 lidí, tvořily se kolony

V Praze Hostivaři se ve čtvrtek ráno srazil zájezdový autobus s osobním automobilem. Záchranná služba ošetřila 15 lehce zraněných, z toho 12 dětí od deseti do 12 let a tři dospělé včetně řidiče osobního vozu. Nehoda se stala v ulici K Horkám, která byla kvůli vyšetřování uzavřena, a v místě vznikaly kolony. Policisté odkláněli dopravu a zjišťovali okolnosti kolize.