CNN Prima News jachta

jachta

Výpis příspěvků ke štítku „jachta“

Zemřela majitelka luxusního klenotnictví Tiffany. Vypadla z jachty, nad tragédií visí otazníky

12. listopadu 2022 06:19

Vysněná dovolená s milencem skončila pro majitelku šperkařského impéria Tiffany & Co. v Turecku tragédií. 71letá Dilek Erteková údajně 26. října přepadla přes zábradlí luxusní jachty na cestě do Honolulu. Okolnosti, za kterých měla žena z lodi vypadnout, jsou však podezřelé. Z trezoru v kajutě se ztratily její šperky, milenec zmizení Ertekové navíc nahlásil až po dvaceti hodinách.

Tragédie na moři. Zemřel rouškový miliardář, jeho jachta se vyhýbala Berlusconiho lodi

6. srpna 2022 18:51

Britský miliardář a majitel firmy Ultrafilter Medica Dean Kronsbein, která vyrábí roušky, zemřel v neděli poté, co jeho jachta najela do skály na pobřeží Sardinie. Na palubě byla také podnikatelova žena s dcerou, obě utrpěly vážná zranění. K nárazu došlo při úhybném manévru před lodí bývalého italského premiéra Silvia Berlusconiho.

Itálie zabavila luxusní Šeherezádu. Majitel „Putinovy jachty“ má vazby na ruskou vládu

7. května 2022 09:29

Itálie zabavila luxusní jachtu Šeherezáda, o které se spekulovalo, že patří ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. V pátek večer to uvedlo místní ministerstvo financí. Přes 140 metrů dlouhé plavidlo se nacházelo na údržbě v jednom přístavu v Toskánsku. Podle ministerstva má majitel lodi vazby na prominentního představitele ruské vlády, uvedla agentura Reuters.

Deppova exmanželka zatáhla do sporu i jeho dceru: Brečela a měla záchvat paniky

5. května 2022 16:41

Už čtvrtý týden pokračuje v americkém státě Virginie kolo soudních slyšení v případu Johnnyho Deppa a jeho exmanželky Amber Heardové. U soudu tentokrát vypovídala Heardová, která se do jejich sporu rozhodla zatáhnout i Deppovu dceru Lily-Rose. Exmanželka hollywoodského herce tvrdí, že ji musela odvést z jejich soukromé jachty poté, co jí Depp vyhrožoval smrtí.