CNN Prima News Jaroslav Kasnar
Jaroslav Kasnar

Jaroslav Kasnar

vedoucí vydání Krimi zpráv, reportér CNN Prima NEWS

jaroslav.kasnar@iprima.cz

Nejnovější příspěvky autora

Krimi

Znásilnění, napadení i vražda. Kunratický les je spjatý se zločiny, včetně záhadného případu

Policisté dál pátrají po muži, který přepadl a znásilnil ženu v Kunratickém lese. Podle vyšetřovatelů by aktuálně žádné nebezpečí hrozit nemělo, ale i tak radí, aby ženy bez doprovodu do lesa zbytečně nechodily. Les mezi pražskými sídlišti na jihovýchodě Prahy přitom policisté neprohledávají poprvé. Nedávno tam hledali útočníka, který napadl tři lidi. Okolí je navíc spjato s nevyřešeným případem z roku 2011.

Další příspěvky autora

Zásah ve škole při výuce. Student na Kladensku vyhrožoval spolužákům, odvedli ho policisté

Ostrých výhrůžek vůči svým spolužákům se měl dopustit teprve osmnáctiletý mladík na střední škole ve Stochově na Kladensku. Přímo z vyučování ho nakonec odvedli policisté, kteří případ prověřují jako nebezpečné vyhrožování. Mladík naštěstí u sebe neměl v prostorech školního zařízení žádné zbraně. Strážci zákona ho poté propustili na svobodu.

Klánovice sevřel strach, čtvrť se rozdělila na dva tábory. Expert popsal hrozivý fenomén

Klánovičtí obyvatelé jsou v souvislosti s páteční vraždou rozděleni na dva tábory, popsal situaci na místě hrůzného činu reportér CNN Prima NEWS Jaroslav Kasnar. Zatímco první skupina místních se obává toho, že se vrah stále nachází v oblasti, druhá je přesvědčena, že pachatel je již dávno pryč a je nutné na tragickou událost co nejdříve zapomenout. Podle vojenského psychologa Daniela Štrobla spočívá složitost případu mimo jiné v tom, že je nejen pro obyvatele obce naprosto neuchopitelný a vzpírá se jakékoliv logice. Sledujte ve čtvrtek od 11:10 speciální vysílání Záhady Klánovického lesa na CNN Prima NEWS.

Bolestná slova otce zavražděného muže z Klánovic: Proč oni? Zmínil i poslední chvíle syna

Policistům stále uniká vrah, který v pátek připravil o život dvaatřicetiletého muže a jeho dvouměsíční dcerku. S otcem zavražděného hovořila v pondělí redakce CNN Prima NEWS, a to přímo v Klánovicích u provizorního pomníčku. Z hrůzného činu se podle svých slov nemůže vzpamatovat. Neustále si pokládá otázku, proč museli zemřít právě jeho syn a vnučka. Zabitý muž byl prý bezkonfliktní člověk a věnoval se hojně sportu. Jeho otec údajně nemá od vyšetřovatelů dostatek informací, přestože je jedním z nejbližších příbuzných zesnulých.

Klánovice obchází strach z vraha. Policie místním ukazuje podobiznu, expert zmínil motiv

Klánovice, kterými otřásla vražda mladého muže s kojencem, obchází strach a nejistota. Policie pokračuje v hlídkování v okolí, kriminalisté podle místních zároveň dříve obcházeli domy s podobiznou člověka, který by jim údajně mohl s vyšetřováním pomoci. Vzhledem k tomu, že obětí bylo i malé dítě, mohlo jít o vraždu ze msty, naznačil pro CNN Prima NEWS jednu z možností bývalý kriminalista Josef Doucha.

Klánovická vražda: Zastřelenému dítěti mělo být jen pár měsíců, v lese vzniklo pietní místo

V Klánovickém lese, kde došlo v pátek k dvojnásobné vraždě, vzniklo pietní místo. Přestože policisté již opustili místo činu, v jeho okolí se stále pohybují početné hlídky. Ty za tmy v lese kontrolovaly i štáb CNN Prima NEWS. Policisté potvrdili, že jednou z obětí tragédie je dítě. Podle informací CNN Prima NEWS bylo pouze několik měsíců staré.