reklama
CNN Prima News Jiří Procházka

Jiří Procházka

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Procházka“

Hezká fasáda ještě neznačí kvalitní péči, říká šéf Asociace poskytovatelů sociálních služeb

14. září 2021 16:24

Značka kvality v sociálních službách má za cíl ukázat jejich současným i potenciálním budoucím klientům, že v daných zařízeních mohou žít kvalitní život. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl Jiří Horecký, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky. „Hezká fasáda a hezky zařízená recepce často neznamenají přátelské vztahy, dobrou péči nebo partnerství,“ řekl Horecký.

Sportovci vyrazili do boje s katastrofou. Na jihu Moravy pomáhá Kempný i Procházka

27. června 2021 10:16

Mohl poslat peníze a mít klid. Místo toho si však slavný český hokejista Michal Kempný sundal tričko a šel pomáhat s odklízením škod způsobených tornádem na jižní Moravě. Tak komentují fanoušci dobrovolnictví v Lužicích, díky kterému si Kempný vysloužil i jejich obdiv. Jeho pomoc ocenili o to víc, že do místa, které zdevastovala přírodní katastrofa, přijel automaticky. Na jih Moravy dorazil také profesionální bojovník Jiří Procházka.

Dvořáka čeká třetí řežba v UFC. Dát stejné K.O. jako Procházka by se mi líbilo, říká

20. května 2021 22:53

Na začátku května ohromil svět MMA zápasník Jiří Procházka, když loktem z otočky „vypnul“ matadora Dominicka Reyese. Způsobit podobný rozruch se pokusí David Dvořák, kterého v UFC čeká třetí zápas, dva předchozí český fighter muší váhové kategorie vyhrál. Přidá v neslavnější organizaci třetí skalp? Další překážkou je Brazilec Raulian Paiva. „Pokud pojedu to, co je třeba, a budu se maximálně soustředit, mám na to ho ukončit v postoji i na zemi,“ vzkazuje v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Český samuraj Procházka si za KO v zápase UFC vysloužil i animované video

3. května 2021 23:43

Bojovník ve smíšených bojových uměních (MMA) Jiří Procházka v Las Vegas zazářil tak výrazně, že o jeho víkendové bitvě v UFC vzniklo už i animované video. Známý umělec Mojahed Fudailat, který se zaměřuje na ty největší světové hvězdy bojových sportů, umělecky zpracoval i Procházkův sobotní knockout, který Čech uštědřil Američanovi Dominikovi Reyesovi.

Procházku čeká druhá řežba v UFC. Je to divočák, budou lítat rány, predikuje Dvořák

27. dubna 2021 18:36

Podruhé v kariéře se představí v nejslavnější kleci světa. Českého fightera Jiřího Procházku čeká večer 1. května zápas v organizaci UFC s americkým ranařem Dominickem Reyesem, který je součástí MMA smetánky už od roku 2017. „Jak Jirku znám a co jsem viděl jeho zápasy, neočekávám, že by to pojal nějak takticky,“ říká pro CNN Prima NEWS jiný tuzemský zástupce v UFC David Dvořák.

reklama