CNN Prima News Jiří Procházka

Jiří Procházka

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Procházka“

Turnaj UFC 295 jako dárek. Budu v New Yorku shánět husu a víno, vtipkuje Procházkův trenér

Rozhodnuto. Jiří Procházka se vrátí do boje 11. listopadu v legendární Madison Square Garden. Turnaj UFC 295 navíc bude finišovat soubojem velikánů Jon Jones vs. Stipe Miocic. Půjde tak o mimořádně exponovanou akci. Martin Karaivanov, jeden z trenérů českého samuraje, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS uvedl, jak k dohodě o termínu došlo, co Procházku v následujících týdnech čeká nebo jak vnímá jeho brazilského soupeře Alexe Pereiru.

Procházka zná termín a místo návratu: Jdeme pro to. Přivezu pás do Česka. Vítězství

Senzace! Jiří Procházka si nemohl přát návrat do boje v lepším termínu a na lepším místě. S brazilským rivalem Alexem Pereirou se střetne 11. listopadu v newyorské Madison Square Garden. Na stejném místě bojoval například i Muhammad Ali. Český samuraj se navíc stane součástí turnaje UFC 295, který bude finišovat titulovou bitvou legend Jon Jones vs. Stipe Miocic. „Jdeme pro titul,“ říká bijec z Moravy pro CNN Prima NEWS.

Vyzýval jsem Vémolu i Procházku, vzpomíná Pešta. Teď má šanci oslovit celé Polsko

V sobotu večer ho čeká velká premiéra. Viktor Pešta totiž poprvé nastoupí do klece polského gigantu KSW. „Směs očekávání, nervozity, těšení se. Je to prostě ten předzápasový pocit, který je vždy stejný. Zápas je zápas,“ hlásí český bojovník z Vratislavi, kde se odehraje turnaj KSW 86. Na stejné akci se představí i další český bijec a voják z povolání Dominik Humburger.

Velký šok v UFC! Outsider porazil šampiona Adesanyu. Překvapení i pro Procházku

Senzační Israel Adesanya přišel o pás. Očekávalo se přitom, že UFC šampion z Nigérie nebude mít v souboji s Američanem Seanem Stricklandem problém uhájit svou pozici, byl proto výrazným favoritem hlavního duelu turnaje UFC 293 v Sydney. V jeho triumf věřil i Jiří Procházka. Už v prvním kole ale Adesanya inkasoval úder pravačkou, který jej poslal k zemi. Dokázal se z toho zmátořit, už však nenašel vítězný rytmus. Střední váha tak má nového krále.

Restart organizace Fusion. Na místě bude samuraj Procházka i další stálice bojové scény

Už v pátek večer ožije Brno opět bojovými sporty. V Zoner Bobyhall se totiž uskuteční 25. galavečer organizace Fusion. U návratu oblíbené značky nebudou chybět ani největší hvězdy, které se v minulosti pod jejím logem představily, jako například první český UFC šampion Jiří Procházka. „Nebudeme dělat freak show nebo nějaký bizár. Jsme čistě sportovní organizace s hodnotami,“ říká před restartem Fusionu promotér Martin Karaivanov.

Průlom v případu agresivního bojovníka Růžičky. Policie ho obvinila, hrozí mu vězení

Agresivní kickboxer Tadeáš Růžička má zřejmě problém. Policie zahájila jeho trestní stíhání za výtržnictví a ublížení na zdraví. Bijec se „proslavil“ svým nevybíravým chováním na začátku července, kdy se na Instagramu pochlubil videem, na kterém se vysmíval na ulici ležícímu muži v bezvědomí, jehož předtím nejspíš knokautoval. Za své jednání se poté nejen neomluvil, ale naopak začal urážel novináře a lidi, kteří mu chování vyčítali, označoval za ovce.

Velká premiéra světového šampiona i spolupráce s Oktagonem. Co nabídne organizace Fusion?

Organizace Fusion má za sebou už 24 turnajů. Její fungování se ale na několik let pozastavilo. Již 8. září však dojde k restartu osvědčené značky, a to ve velkém stylu. Kromě mimořádně zajímavého duelu Teo Mikelič vs. Mohammad Khalil stojí za zmínku i profi premiéra Tagira Machmudova, jenž je aktuálním juniorským šampionem Evropy i světa. Více o turnaji řekl promotér Martin Karaivanov, známý jako trenér, mezi jehož svěřence patří i nejlepší český MMA zápasník Jiří Procházka.

Procházka zná jméno soupeře do bitvy o titul. Já jsem šampion, hlásá český samuraj

Nejlepší český MMA zápasník Jiří Procházka již zná jméno svého soupeře pro titulovou bitvu v polotěžké divizi UFC. Z klíčového zápasu v americkém Salt Lake City vzešel jako vítěz Brazilec Alex Pereira, v bitvě s Polákem Janem Blachowiczem vyhrál těsně na body. Procházkovi tak vyšel předzápasový tip. Zároveň se nechal slyšet, že je mu jedno, kdo se mu postaví. „Já jsem šampion,“ napsal na Twitter.