reklama
CNN Prima News Kalifornie

Kalifornie

Výpis příspěvků ke štítku „Kalifornie“

Královna možná malou Lilibet nikdy neuvidí. Harry a Meghan pokřtí dceru v Kalifornii

13. října 2021 06:36

Princ Harry a jeho manželka Meghan se opět rozhodli udělat věci po svém a svou čtyřměsíční dcerku navzdory očekáváním nepokřtí ve Velké Británii. Obřad proběhne pravděpodobně v Kalifornii, kde žijí. Uvádí to zdroje blízké královské rodině. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu tak královninu pravnučku Lilibet Dianu Mountbatten-Windsorovou nepřivezou prababičce ukázat. Královna Alžběta II. ji totiž po čtyřech měsících od narození stále ještě neviděla.

Ponížení pro Harryho a Meghan. Ona na královské akci zářila, vévoda měl na krajíčku

11. října 2021 06:08

Poslední akce, které se princ Harry a Meghan zúčastnili coby členové královské rodiny, se pro ně neobešla bez špetky pořádného ponížení. Nejen, že nebyli královnou pozváni na VIP hostinu, ale také museli celou akci sedět stranou od zbytku rodiny. Uvádí to ve své knize expert na královskou rodinu Robert Lacey. Podle něj se to vévody a vévodkyně ze Sussexu velmi dotklo. Zatímco se však Meghan snažila nedat nic najevo, Harry vypadal, že se rozbrečí.

Vystavujte zubní kartáčky genderově neutrálním způsobem, ukládá zákon obchodům v Kalifornii

10. října 2021 20:24

V Kalifornii bude zákon nově velkým obchodním domům ukládat, aby zboží jako hračky nebo zubní kartáčky vystavovaly genderově neutrálním způsobem. Jde o výhru pro aktivisty, kteří se domnívají, že například tradiční marketingové použití modré a růžové vyvíjí tlak na děti, aby přijaly za své genderové stereotypy, uvedla agentura AP.

reklama