reklama
CNN Prima News Kanada

Kanada

Výpis příspěvků ke štítku „Kanada“

Maye Musk: Tohle je víc, než o čem jsem kdy snila, říká matka slavných synů

27. listopadu 2021 14:56

Maye Musk je úspěšná podnikatelka, modelka a také máma tří úspěšných dětí včetně byznysmena a zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska. Investice do jejich i svého vzdělání považuje za ty nejdůležitější. Velkým tématem je pro ni jako pro dietoložku také zdraví a zdravá strava. Pro Vogue CS se fotila v modelech DressX, značky digitální módy, se kterou spolupracuje – během své dlouhé modelingové kariéry zažila analogové focení, přechod na digitální přístroje a nyní i digitální oděvy. Jak sama říká, vše nové a futuristické ji baví, takže také sama inciovala focení, kdy svůj výsledný vzhled viděla až na samotných fotografiích.

Okolí Vancouveru pustoší následky stoleté bouře. Vyhlášen byl stav nouze, pomáhá i armáda

18. listopadu 2021 09:07

Kanadská provincie Britská Kolumbie vyhlásila od středy stav nouze kvůli rozsáhlým záplavám, které postihly řadu měst a přinutily k evakuaci tisíce lidí. Smrtící bouře, jež se podle vědců objeví jednou za sto let, přerušila silniční a železniční spojení kolem Vancouveru. Kanadská centrální vláda povolala na pomoc do zasažených oblastí armádu. Povodně způsobené nebývale silnými dešti ze začátku týdne mají zatím jednu potvrzenou oběť, úřady však varují, že zemřelých bude pravděpodobně více. Nejméně čtyři lidé jsou dál pohřešováni.

Sesuvy půdy uvěznily v autě i zoufalou Češku s dcerou. Bylo tam i miminko, popsala Martina

16. listopadu 2021 09:28

Západní provincie Britská Kolumbie v Kanadě se potýká s lijáky, které způsobily sesuvy půdy. Kvůli nim se ocitly stovky lidí včetně 50 dětí uvězněny ve vozidlech poblíž horského města Agassiz východně od Vancouveru, informovala agentura Reuters. Mezi nimi byla i Češka Martina Martínková. Záchranáři proto zahájili evakuační lety a podle nejnovějších informací by všichni měli být zachráněni.

Majitel Newcastlu je psychopat a hrozba pro planetu, tvrdí jeho bývalý spolupracovník

26. října 2021 20:52

Odkup fotbalového Newcastlu saúdskoarabským Veřejným investičním fondem, jenž je nástrojem korunního prince Muhammada bin Salmána, faktického vládce země, budí rozporuplné emoce. Bývalý důstojník saúdskoarabských zpravodajských služeb Saad Aljabri, který v současnosti žije v exilu v Kanadě, Salmána označil za psychopata a celosvětovou hrozbu.

reklama