CNN Prima News Kateřina Sejková
Kateřina Sejková

Kateřina Sejková

reportérka CNN Prima NEWS

Vystudovala Mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Po získání magisterského titulu se jí naskytla příležitost stáže v domácím zpravodajství na FTV Prima. V redakci nakonec zůstala tři roky. Natáčela hlavně sociální témata. Poté přišla další možnost, vyzkoušet si reportérskou práci v Krimi týmu. Během toho se dvakrát podívala do Bosny a Hercegoviny, kde točila mimo jiné v uprchlických táborech a práci policistů - potápěčů v kontaminované řece nebezpečnou municí. Teď je pro ní práce v oblasti krimi nedílnou součástí. Točit aktuální témata s profíky IZS je pro ni splněné přání.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Policisté vyslechli muže, který ohrožoval děti v tramvaji zbraní. Výtržníkovi hrozí dva roky

Policisté stále vyšetřují nepochopitelný incident, který se odehrál v tramvaji číslo devět v pražských Řepích. Redakci Krimi zpráv se podařilo zjistit, že zbraň, kterou výtržník držel v ruce, je takzvaná flobertka. Silou střely se velmi podobá vzduchovce. Rodiče dětí, které muž ohrožoval, se stále policistům nepřihlásili. Policie znovu prosí, aby se jim co nejdříve ozvali.

Klánovice obchází strach z vraha. Policie místním ukazuje podobiznu, expert zmínil motiv

Klánovice, kterými otřásla vražda mladého muže s kojencem, obchází strach a nejistota. Policie pokračuje v hlídkování v okolí, kriminalisté podle místních zároveň dříve obcházeli domy s podobiznou člověka, který by jim údajně mohl s vyšetřováním pomoci. Vzhledem k tomu, že obětí bylo i malé dítě, mohlo jít o vraždu ze msty, naznačil pro CNN Prima NEWS jednu z možností bývalý kriminalista Josef Doucha.