reklama

Liberecký kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Chceme dodat odvahu lidem v pohraničí. Aktivisté demonstrují za ukončení těžby v dole Turów

15. ledna 2022 11:48

Několik desítek aktivistů z Česka, Německa i Polska se v sobotu sešlo u brány polského hnědouhelného dolu Turów, aby demonstrovali za ukončení těžby v tomto dole v blízkosti hranice s Českem. Vzhledem ke koronavirovým omezením v Polsku nesvolali organizátoři hromadnou demonstraci a počítali s účastí do 30 aktivistů, uvedla jejich mluvčí Veronika Holcnerová. Nakonec jich ale přijelo více. Nelze vyloučit protidemonstraci polských horníků, kteří by uzavřením dolu přišli o práci.

Šmejdi přišli s novou fintou na seniory. Kriminalisté jí říkají „překousnutý jazyk“

6. ledna 2022 06:37

Podvodníci útočící na seniory přišli s novou fintou. Kriminalisté jí říkají „překousnutý jazyk“. Promyšlená legenda vynáší šmejdům miliony, jen za poslední měsíce evidují policisté po celé republice stovky penzistů, kteří jim nahlásili podezřelé telefonáty. Někteří bohužel naletěli a peníze poslali, celková částka už se pohybuje v řádu desítek milionů korun.

Hlavní zprávy

Štastný: Lidi už opatření vůbec nechápou. Politici schválili protiepidemického parchanta
360°

Štastný: Lidi už opatření vůbec nechápou. Politici schválili protiepidemického parchanta

Pandemický zákon je „brutální politická chyba“. Politici pokračují ve vytváření protiepidemického parchanta, postěžoval si na vládní kroky bývalý poslanec za ODS a zdravotnický expert Boris Šťastný v pořadu 360°. Do studia CNN Prima NEWS si přinesl vytištěný soubor vládních opatření se slovy, že kdyby se pokusil vyzkoušet úředníka resortu zdravotnictví z platných restrikcí, nejspíše by se nedočkal správných odpovědí.

reklama

Liberecký kraj

Aktuální zpravodajství z Libereckého kraje, který leží na severu Čech. Žije zde přibližně 444 tisíc obyvatel. Mezi větší města kraje se řadí Liberec, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou a Semily. Tento kraj náleží k České Vysočině. Dominují mu Lužické a Jizerské hory a Krkonoše. Teče tudy řeka Jizera.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.