reklama
CNN Prima News Kolumbie

Kolumbie

Výpis příspěvků ke štítku „Kolumbie“

Vrah 190 dětí chce na svobodu za dobré chování. Soudce to zamítl z nečekaného důvodu

4. listopadu 2021 13:41

Říkají mu Bestie. Kolumbijec Luis Alfredo Garavito se přiznal k tomu, že zavraždil 190 dětí. Předpokládá se ovšem, že jeho obětí bylo mnohem více. Kvůli tomu bývá považován za nejhoršího sériového vraha v historii. Kolumbijský národní vězeňský institut se začal zabývat žádostí o jeho předčasném propuštění na svobodu za dobré chování. V latinskoamerické zemi to vyvolalo bouři nevole.

Smrt Češky v Kolumbii: Zabili ji na místě jiných dvou vražd, viníkem může být přítel

30. září 2021 17:28

Minulý pátek v Kolumbii zavraždili Češku Annu T., kterou kdosi dvakrát střelil do hlavy. Podezřelým v zamotaném případu zůstává její britský přítel, se kterým se v den smrti pohádala. Britské weby odhalily, že kolumbijská policie řeší ještě dvě jiné vraždy, které se tento měsíc odehrály poblíž místa, kde Češka zemřela.

Děsivá smrt Češky v Kolumbii. Rodina poprvé promluvila

29. září 2021 19:03

Dvě kulky do hlavy zřejmě usmrtily pětadvacetiletou Annu T. Web Publimetro informoval, že její tělo bylo nalezeno díky světlu baterky, kterou oběť držela v ruce. Vyšetřování vraždy mladé Češky stále pokračuje. Annu někdo zastřelil v noci na sobotu v kolumbijské provincii Antioquia, když se vracela do hotelu. Do země přicestovala se svým britským přítelem. Ten nahlásil její zmizení, když se mu dlouho neozvala. Redakci CNN Prima NEWS se podařilo získat vyjádření Anina bratrance.

Detaily smrti Češky v Kolumbii: Střelili ji dvakrát do hlavy, našli ji podle baterky

29. září 2021 14:20

Češku Annu T. zavražděnou v pátek v kolumbijském regionu Antioquia našli svědci díky světlu baterky, kterou držela v ruce v době, kdy zemřela. Pětadvacetiletá turistka měla v hlavě dvě kulky. Vážným zraněním nakonec na místě podlehla. Mezi podezřelými je i její britský přítel, s nímž se měla před smrtí pohádat a který v případu dosud vypovídal jen jako svědek.

Přiznali se k mučení a vraždění. Kolumbijští povstalci se díky tomu zřejmě vyhnou vězení

1. května 2021 08:44

Bývalí velitelé kolumbijských povstalců z organizace FARC v pátek přiznali vinu v kauze, v níž jsou obžalováni z podílu na únosech, vraždách, mučení či sexuálním násilí. Právě v pátek jim totiž vypršela lhůta, kterou jim v lednu dal zvláštní kolumbijský tribunál. Přiznáním viny si zajistili mírnější tresty a zřejmě se tak vyhnou vězení, informoval deník El Espectador.

Covid rozmetal tým z Kolumbie, přesto hrál. V sedmi lidech a s náhradním brankářem v poli

15. dubna 2021 12:08

O tom, jak je někdy těžké dát sedm zdravých a zápasu schopných hráčů dohromady, by mohli vyprávět leckteří trenéři z „pralesních“ lig. Ale mít problém s tím, abyste k dispozici měli aspoň minimální počet fotbalistů v profesionální soutěži? Nevídaná věc. Nicméně, jak už jsme si zvykli, doba covidová přináší specifika. Se šlamastikou se musel vypořádat kolumbijský tým Águilas Doradas z nejvyšší ligy Primera A. Z něj zbylo kvůli koronaviru jen torzo.

reklama