České benzinky vzali útokem Němci. Je to tu mnohem levnější, pochvalují si
Pohonné hmoty v Česku sice dál zdražují, ale oproti našim sousedům natankují řidiči u tuzemských benzinek pořád levněji. Markantní je to zejména v porovnání s Německem. U čerpacích stanic v pohraničí je tak jedno německé auto vedle druhého. Ekonom navíc propočítal, že když zohledníme inflaci, tak jsme v minulosti u stojanů platili za naftu a benzin téměř dvojnásobek současných cen.
Smutný konec pátrání. Žena našla muže z Trutnovska mrtvého u přehrady, zasahovali i hasiči
Cizí zavinění smrti pohřešovaného muže z Trutnovska, jehož tělo v úterý u přehrady Labská ve Špindlerově Mlýně našla kolemjdoucí žena, policie nezjistila. Policisté po něm pátrali od 22. prosince. Nařízena byla zdravotní pitva, uvedla policejní mluvčí Martina Jandová. Na případ na sociálních sítích upozornili špindlerovští hasiči, kteří u vytažení těla z prudkého svahu asi 30 metrů pod silnicí pomáhali.
Pavlová je „politručka“, hájí Macinku Berkovcová. Řekneš jí to do očí? vmetla jí exposlankyně
Ministra zahraničí Petra Macinku (Motoristé) a jeho výstup na Mnichovské bezpečnostní konferenci brání místopředsedkyně výboru pro vzdělávání Jana Berkovcová (ANO). V příspěvku píše o jeho „brilantní angličtině“ a přidává k tomu video Evy Pavlové z konference konané v září 2023. Manželce prezidenta vyčítá neschopnost se vyjádřit a označuje ji za „hradní politručku“. Exposlankyně Lucie Potůčková (STAN) krajské královéhradecké zastupitelce vzkázala, že se těší na to, až podobná slova řekne Pavlové do očí.