CNN Prima News Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Královéhradecký kraj“

Polonahý mladík na záběrech balancoval na střeše v Hradci. Před policií prchl do postele

Velké starosti způsobil nejen spolubydlícímu, ale i strážníkům, policistům a záchranářům mladík, který to v Hradci Králové přehnal s drogami. Pod jejich vlivem se totiž i přes chladné počasí procházel oblečený jen do spodního prádla po střeše, hulákal a kymácel se přes okraj. Strážníci s policisty se k němu nejdříve nemohli dostat, ale když se jim to podařilo, museli být ještě opatrní, aby ho nevyplašili a on nespadl z několika metrů na chodník. Nakonec se ale mladý muž sám rozhodl, že svůj výstup ukončí.

Odešla na nákup a už se nevrátila. Policie pátrá po seniorce ze Záhub na Jičínsku

Policie vyhlásila pátrání po čtyřiasedmdesátileté Marii Pechové ze Záhub na Jičínsku. Žena odešla v neděli okolo 16 hodiny z domova na nákup do obce Libáň. Do současné doby se však nevrátila a ani o sobě nedala vědět, uvedla policie v úterý. Při prověřování kamerových záznamů policisté zaznamenali poslední pohyb ženy v Libáni krátce po 21:00 při chůzi směrem na Kopidlno.

Mokrý sníh komplikuje dopravu, část vlaků stojí. V regionech jsou tisíce lidí bez proudu

Aktualizováno

V noci z pondělka na úterý v Česku padal převážně mokrý sníh, který následně přimrzl a zkomplikoval dopravu na řadě míst. Například v Karlovarském kraji napadlo místy až 20 centimetrů sněhu. Na severu Čech uvízly sypače, na Vysočině je ujetý sníh. Hasiči na Mladoboleslavsku zasahovali u autobusu, který sjel do příkopu. Napříč republikou pak požárníky zaměstnaly hlavně popadané stromy. V regionech jsou tisíce lidí bez proudu

Podvodníci připravili ženu z Rychnovska o půl milionu. Udělala základní chybu, popisuje expert

Novému typu bankovního podvodu, který je založený na přecházení z jedné bankovní aplikace do druhé, naletěla žena z Rychnovska. Poté, co podvodníkům poskytla své přihlašovací údaje, jí z účtu zmizelo více než půl milionu korun. Policisté spolu se zástupci bank apelují na klienty, aby za žádných okolností nesdělovali citlivá data ke svému účtu. Pokud si všimnou na komunikaci něčeho podezřelého, mají ihned zavěsit či ukončit transakci a osobně navštívit pobočku.