reklama

Pardubický kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Další příspěvky k tématu

Zeman podpořil Babiše: Souhlasí s uznáváním testů na protilátky. Odborníci stále tápou
Miloš Zeman

Zeman podpořil Babiše: Souhlasí s uznáváním testů na protilátky. Odborníci stále tápou

Miloš Zeman souhlasí s premiérem Andrejem Babišem a podporuje návrh, aby se kromě očkování na koronavirus uznávaly i protilátky v krvi. V SMS zprávě to redakci CNN Prima NEWS napsal tiskový mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Odborníci ale před touto cestou varují a s doporučením váhají. Není podle nich jasné, jak vysoká hladina protilátek v těle vlastně musí být a zda jsou testy z krve dostatečně průkazné.

reklama

Pardubický kraj

Aktuální zpravodajství z Pardubického kraje. Žije zde zhruba 523 tisíc obyvatel. Nachází se tu Králický Sněžník a Orlické hory. Krajem prochází hlavní evropské rozvodí mezi Severním a Černým mořem, také tudy tečou řeky Labe, Svitava a Chrudimka. Mezi města kraje patří Chrudim, Pardubice, Svitavy nebo Litomyšl. Pokud byste chtěli vidět místní památky, nalezli byste tu například zámek Litomyšl, Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem nebo zámek Kunětická hora. Poblíž horní stanice lanovky Sněžník najdete Stezku v oblacích.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.