krimi

Výpis příspěvků ke štítku „krimi“

Průlom v neobjasněné smrti kmotra Mrázka: Zastřelit ho měl elitní nájemný vrah ze Slovenska

3. února 2023 12:52

Františka Mrázka zastřelil bývalý elitní policista ze Slovenska, uvádí zdroje MF DNES. Vyšetřovatelé vraždy jedné z nejznámějších postav českého podsvětí jsou o tomto podezření prý přesvědčeni. Nyní se mají snažit o shromáždění dostatku důkazů k potvrzení identity nájemného vraha a jeho napojení na kmotrovy spolupracovníky Radovana Krejčíře a Tomáše Pitra, promlčecí lhůta pro uzavření případu se totiž blíží.

Putin je psychopat, psala ruská modelka na sociálních sítích. Její expřítel ji uškrtil

2. února 2023 18:51

Ruská modelka si hrála s ohněm, když na sociálních sítích otevřeně kritizovala prezidenta Vladimira Putina. Třiadvacetiletou Grettu Vedlerovou o měsíc později zavraždil její bývalý přítel Dmitrij Korovin. Než tělesné ostatky pohledné blondýnky schoval do kufru, aby se jich zbavil, ještě tři dny spal s Grettinou mrtvolou v moskevském hotelu. Po více než roce se k vraždě přiznal.

Falešní policisté na D1: Rozsvítili majáky, ukazovali i zbraně. Řidiče okradli nejen o peníze

1. února 2023 19:27

Jihomoravští policisté varují před podvodníky, kteří se vydávali za strážce zákona. Po dálnici D1 jeli v dodávce, která může na první pohled působit jako policejní. Pomocí modrých majáků zastavili jinou dodávku, přičemž pachatelé posádce tvrdili, že jde o běžnou kontrolu. Nakonec muže okradli o peníze i auto. Kriminalisté nevylučují, že to podvodníci zkusí znovu.

Policie je v šoku. Matka nechala své batole řídit auto, videem se pochlubila na sítích

30. ledna 2023 15:21

Miminko jako řidič auta? Proč ne, řekla si zřejmě jeho matka. Posadila se tedy za volant s dítětem na klíně a natočila záběry z neuvěřitelné jízdy. Videem se ještě pochlubila na sociálních sítích. Incident se odehrál na východním Slovensku a záběrů si všimla i tamní policie. Nezodpovědné matce hrozí trest hned za několik provinění.

Detaily z vyšetřování smrti studentky Zuzany. Řidič ji srazil na přechodu, na místě zemřela

30. ledna 2023 06:58

Smrt nadějné studentky herectví otřásl Spišskou Novou Vsí. Navzdory tomu, že dvaadvacetiletá dívka šla loni v září po přechodu, narazilo do ní auto a následky nehody byly fatální. Vozidlo řídil 50letý muž, studentka Zuzana na místě zemřela. Tragická nehoda se udála jen pár metrů od jejího bydliště. Policisté nyní informují o vývoji vyšetřování, píše web Pluska.

Šokující smrt malého chlapce. Pěstouni z něj vymítali ďábla, umíral přilepený k podlaze

29. ledna 2023 07:35

Neuvěřitelný příběh, na jehož pozadí byly exorcistické praktiky, se odehrál v Severní Karolíně. Adoptivní rodiče Joseph ‚Joe‘ Wilson a jeho manželka Jodi brutálně utýrali teprve 4letého chlapce, oba byli obviněni z vraždy. Podle úřadů dítě zemřelo poté, co jej pěstouni zneužívali a provedli na něm amatérský exorcismus. O případu informoval web Daily Mail.