reklama

krimi

Výpis příspěvků ke štítku „krimi“

Dívky utekly z dětské psychiatrie v Lounech, policie po nich pátrá. Mohou být i v Praze

17. ledna 2022 15:20

Policisté pátrají po dvou mladistvých pacientkách dětské psychiatrické léčebny v Lounech. Dívky ve věku 16 a 17 let v neděli společně utekly při návratu z vycházky, od té doby jsou nezvěstné. Je možné, že se po útěku rozdělily, pohybovat se mohou po Praze ve velkých obchodních centrech a jejich okolí. V tiskové zprávě to uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Muž, který v Chomutově ukradl auto s dítětem, bude stíhán na svobodě. K činu se přiznal

17. ledna 2022 09:48

Muž, který ve středu 12. ledna v Chomutově odcizil nastartované auto i s ročním chlapcem, bude stíhán na svobodě. Informaci potvrdila policejní mluvčí Miroslava Glogovská. Státní zastupitelství podle ní podnět vyšetřovatele k návrhu na vzetí obviněného do vazby neakceptovalo. Šestačtyřicetiletý obviněný byl v neděli propuštěn.

Pomáhali obsadit synagogu v USA? Britové zatkli kvůli zadržování rukojmí dva mladíky

17. ledna 2022 09:31

Britská policie zatkla v Manchesteru dva teenagery v souvislosti se zadržováním rukojmí v texaské synagoze z uplynulého víkendu, informoval v pondělí server BBC News. Čtyřiačtyřicetiletý Brit Malik Faisal Akram, kterého úřady označily jako útočníka, při střetu s policisty zemřel. Všechny rukojmí se podařilo osvobodit, nikdo neutrpěl zranění.

Pomstil znásilněnou dceru a zabil pedofila. Otec se vyhne obvinění z vraždy, píší média

14. ledna 2022 22:31

Muž, který pomstil svou znásilněnou dcerku ubodáním svého pedofilního kamaráda, nebude obviněn z vraždy. O změně klasifikace měli rozhodnout vyšetřovatelé, cituje ruská média deník The Sun. Místo toho bude otec znásilněné dívky pravděpodobně stíhán za to, že podněcoval pedofila k sebevraždě. Hrozí mu za to nižší trest než za vraždu.

reklama