CNN Prima News Kristián Šujan

Kristián Šujan

Nejnovější příspěvky autora

Soud potrestal řidiče autobusu z Bosny. Na Lounsku nedal přednost a zavinil smrt mladíka
Nehody

Soud potrestal řidiče autobusu z Bosny. Na Lounsku nedal přednost a zavinil smrt mladíka

Podmínečný trest v délce osmnácti měsíců si vyslechl řidič autobusu původem z Bosny a Hercegoviny, který způsobil na Lounsku v Ústeckém kraji smrtelnou dopravní nehodu. Zároveň obdržel dočasný zákaz řízení. Nad svým činem projevil lítost a částečnou vinu přijal. Podle vedení firmy, pro kterou pracoval, byl nespolehlivým zaměstnancem a autobus několikrát poškodil. Muž se těmto obviněním brání.

Další příspěvky autora

Nedoplatek 40 tisíc, zálohy vyšší než důchod. Janu po smrti manžela drtí drahé energie

Jana Urbanová ze severočeského Děčína je jednou z těch lidí, kteří se kvůli zdražování energií dostali do bezvýchodné situace. Přestože podle svých slov šetří, musí zaplatit desetitisíce coby nedoplatek za plyn. Energetická společnost totiž zařadila seniorku po smrti jejího manžela mezi nové zákazníky a původní smlouvu jí zrušila. Její důchod tak nově nepokryje ani platby za energie.

Bestiální vražda na Ústecku: Kamarádku měl zabít a zapálit. Pachateli hrozí doživotí

Obviněný recidivista Karel K., který podle kriminalistů loni v únoru zavraždil svou kamarádku a její tělo následně zapálil v lese, zůstane ve vazbě. V úterý o tom rozhodl Okresní soud v Děčíně. „Soud vyhověl mému návrhu na další ponechání obviněného ve vazbě a zamítl jeho žádost o propuštění,“ uvedl krajský státní zástupce Vladimír Jan s tím, že vazební důvody se od počátku trestního řízení nezměnily.