Ústecký kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Neuvěřitelný hazard chlapců v Mostě: Po městě se projížděli na oji tramvaje
Krimi

Neuvěřitelný hazard chlapců v Mostě: Po městě se projížděli na oji tramvaje

Hazardování se životem předvedli dva mladíci v Mostě. Jízdu tramvají si totiž rozhodli trochu okořenit a místo v tramvaji jeli venku přímo na oji. Jejich riskantní počínání ale natočil muž, který zrovna okolo projížděl, a video umístil na internet. Štábu CNN Prima NEWS se podařilo s jedním z mladíků mluvit. A důvod, proč se rozhodl riskovat se životem, byl dost překvapivý.

Zákrok jako na Floyda, rozčilují se lidé kvůli videu. Strážníci z Děčína se hájí

14. června 2022 06:51

Na sociálních sítích se od víkendu začalo šířit video ze zákroku strážníků v Děčíně. Kamera začala natáčet v momentě, kdy dva strážci zákona povalili podezřelého muže na zem, na níž ho přidržovali pomocí obušku a kolene. Šestiminutový záznam následně zachytil, jak na ně útočila skupina lidí, která se snažila muže osvobodit. Uživatelé sociálních sítí zákrok kritizují jako příliš tvrdý. Městská policie redakci CNN Prima NEWS přiblížila, co se stalo.

Hrůzný útok v Děčíně: Mladík obviněný ze zákeřného pobodání matky skončil ve vazbě

10. června 2022 13:20

Soud v pátek poslal do vazby muže obviněného z pobodání své matky v Děčíně. „Důvodem je obava, že by obviněný uprchl nebo se skrýval před trestním stíháním, a také nebezpečí, že bude trestnou činnost opakovat, případně trestný čin dokoná. Soud proto mému návrhu na vzetí do vazby vyhověl,“ řekl státní zástupce Vojtěch Kallai.

Hlavní zprávy

České stíhačky můžou Slovensko chránit až dva roky. Bráníme tím i sami sebe, říká Fiala
Petr Fiala

České stíhačky můžou Slovensko chránit až dva roky. Bráníme tím i sami sebe, říká Fiala

Slovenský vzdušný prostor by české stíhačky mohly chránit až dva roky. Na tiskovém brífinku před odletem do Švýcarska to oznámil premiér Petr Fiala (ODS). Obrana našich východních sousedů a bývalých federálních partnerů by měla trvat do doby, než si Slováci pořídí nové stroje. Fiala nyní míří na mezinárodní konferenci, která se zabývá obnovou Ukrajiny po válce.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
11:03

EU se musí sjednotit proti Rusku napsal Fiala pro Politico

10:41

Fiala: K obnově Ukrajiny musí přispět státy, společnosti i banky

10:20

Fiala chce, aby se do poválečné obnovy Ukrajiny zapojily i české firmy

09:51

Rusové kvůli cvičení u Krymského mostu způsobili nehodu

Ústecký kraj

Aktuální zpravodajství z Ústeckého kraje, který se rozkládá na severozápadě České republiky. Nachází se zde Krušné hory s Klínovcem a České středohoří s Milešovkou. Tečou tu řeky Labe, Ohře, Ploučnice a Bílina. Žije tady přibližně 821 tisíc obyvatel. Mezi největší města tohoto kraje patří například Ústí nad Labem, Most, Teplice, Děčín, Chomutov a Litoměřice.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.