reklama

Ústecký kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Maláčová se Stropnickým vyrazili na kontrolu. Chaos bez rozmyslu, píše vedoucí firmy
Politika

Maláčová se Stropnickým vyrazili na kontrolu. Chaos bez rozmyslu, píše vedoucí firmy

Senát požádal vládu ANO a ČSSD o vyjádření k účasti ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) a jejího poradce a volebního kandidáta sociální demokracie Matěje Stropnického na úterní kontrole inspektorátu práce v jedné z firem v Krupce na Teplicku. Horní komora se věcí mimořádně zabývala na návrh Miroslavy Němcové (ODS), která počínání ministryně a Stropnického ostře kritizovala. Němcová mluvila o marketingovém tahu a „terorizaci podnikatelského sektoru“.

Další příspěvky k tématu

Nejsme menšina, jsme hrdý národ, skandovali Romové na demonstraci v Ústí nad Labem

Kolem 200 lidí se dnes odpoledne sešlo v Ústí nad Labem na shromáždění proti rasismu a diskriminaci, které uspořádala nově vznikající romská politická strana Roma Luma. Minutou ticha uctili přítomní památku Roma, který zemřel 19. června v Teplicích krátce po zásahu policistů. „Nejsme menšina, jsme národ, hrdý národ,“ zaznělo na demonstraci, jejíž účastníci žádali nejen objektivní vyšetření případu, ale také rovný přístup Romů k práci a vzdělání a bezpečí pro své rodiny a své děti.

ON-LINE: Třetí den olympiády. Český basketbalový tým porazil Írán, drtí i Plíšková
OH 2021

Živě
ON-LINE: Třetí den olympiády. Český basketbalový tým porazil Írán, drtí i Plíšková

Třetí olympijský den a druhý den soutěží o postupy i medaile. Vstup do turnaje slaví čeští basketbalisté vítězstvím nad Íránem, byť ne tak výrazným, jak se v první polovině zápasu zdálo. Napětí se nevyhne ani tenisovému kurtu, byť Karolína Plíšková zatím přesvědčivě drtí svou francouzskou soupeřku Alizé Cornetovou. Později do boje nastoupí i Petra Kvitová či debl Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková, ve dvouhře pak znovu Kvitová a Tomáš Macháč.

reklama

Ústecký kraj

Aktuální zpravodajství z Ústeckého kraje, který se rozkládá na severozápadě České republiky. Nachází se zde Krušné hory s Klínovcem a České středohoří s Milešovkou. Tečou tu řeky Labe, Ohře, Ploučnice a Bílina. Žije tady přibližně 821 tisíc obyvatel. Mezi největší města tohoto kraje patří například Ústí nad Labem, Most, Teplice, Děčín, Chomutov a Litoměřice.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.