reklama

Ústecký kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Masivní požár panelového domu po výbuchu na Děčínsku. Hasiči zachraňovali několik lidí

16. listopadu 2021 22:04

V úterý večer vypukl po výbuchu požár v přízemním bytě jednoho z panelových domů v Děčíně. Hasiči už ho mají pod kontrolou, rovněž evakuovali obyvatele horních pater domu. Podle informací CNN Prima NEWS se několik rezidentů nadýchalo kouře, nyní jsou v péči zdravotníků. Nikdo pravděpodobně nebyl zraněn. Zatím jsou odkloněny linky hromadné dopravy.

Hlavní zprávy

První případ varianty omikron v Česku: Má jít o ženu, která letěla z Namibie přes JAR
Koronavirus

První případ varianty omikron v Česku: Má jít o ženu, která letěla z Namibie přes JAR

  • Aktualizováno
  • České hygienické stanice odhalily první nákazu mutace koronaviru omikron. Ta je podle expertů nejen nebezpečnější, ale také se rychleji šíří a umí obejít očkování. CNN Prima NEWS to potvrdil mluvčí rezortu zdravotnictví Daniel Köppl. Mělo by jít o Češku, která se vrátila z Namibie a letěla přes Jihoafrickou republiku (JAR) a Dubaj, informoval na Twitteru premiér Andrej Babiš.

    reklama

    Ústecký kraj

    Aktuální zpravodajství z Ústeckého kraje, který se rozkládá na severozápadě České republiky. Nachází se zde Krušné hory s Klínovcem a České středohoří s Milešovkou. Tečou tu řeky Labe, Ohře, Ploučnice a Bílina. Žije tady přibližně 821 tisíc obyvatel. Mezi největší města tohoto kraje patří například Ústí nad Labem, Most, Teplice, Děčín, Chomutov a Litoměřice.

    Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.