reklama
CNN Prima News Las Vegas

Las Vegas

Výpis příspěvků ke štítku „Las Vegas“

Procházku čeká druhá řežba v UFC. Je to divočák, budou lítat rány, predikuje Dvořák

Podruhé v kariéře se představí v nejslavnější kleci světa. Českého fightera Jiřího Procházku čeká večer 1. května zápas v organizaci UFC s americkým ranařem Dominickem Reyesem, který je součástí MMA smetánky už od roku 2017. „Jak Jirku znám a co jsem viděl jeho zápasy, neočekávám, že by to pojal nějak takticky,“ říká pro CNN Prima NEWS jiný tuzemský zástupce v UFC David Dvořák.

Hertl se po covidu vrátil stylově, připsal si gól a asistenci. Dařilo se i Noskovi

Útočník Tomáš Hertl ve svém prvním zápase od vyléčení z covidu pomohl hokejistům San Jose gólem a přihrávkou k vítězství 6:0 v Anaheimu. Stejnou bilanci měl v pátečním utkání NHL Tomáš Nosek při výhře Vegas 5:4 v prodloužení na ledě St. Louis. Pardubický rodák skóroval poprvé od úvodního utkání sezony, poté vyšel ve čtrnácti zápasech bodově naprázdno.

Roční holčička zemřela v rozpáleném autě, její otec bránil policii v rozbití okna

Upřednostnil peníze před životem dítěte, shrnula situaci média. V pondělí si řidič Sidney Deal v Las Vegas zabouchl v autě klíče. Krom nich zůstala v zamčeném voze také jeho roční dcera. Na místo přispěchali policisté, kteří se nabídli, že rozbíjí okna auta a holčičku vysvobodí. Od toho je ale otec dlouho odrazoval. Když se policisté nakonec do auta dostali, bylo už pozdě. Dítě v horku zemřelo.

reklama