reklama
CNN Prima News Las Vegas

Las Vegas

Výpis příspěvků ke štítku „Las Vegas“

Brankářská hvězda NHL se o vyhazovu dočetla z Twitteru. Za nový tým nechce hrát

28. července 2021 21:16

Gólman Marc-André Fleury byl jedním ze základních prvků, díky kterým se Vegas Golden Knights hned po svém zrodu zařadil mezi nejobávanější týmy NHL. Za minulou sezonu Fleury dokonce dostal Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře zámořské soutěže. Jenže teď ho bez varování hodil klub z města hříchů přes palubu. Podle zpráv z USA se o svém konci dočetl Fleury na sociálních sítích.

Procházku čeká druhá řežba v UFC. Je to divočák, budou lítat rány, predikuje Dvořák

27. dubna 2021 18:36

Podruhé v kariéře se představí v nejslavnější kleci světa. Českého fightera Jiřího Procházku čeká večer 1. května zápas v organizaci UFC s americkým ranařem Dominickem Reyesem, který je součástí MMA smetánky už od roku 2017. „Jak Jirku znám a co jsem viděl jeho zápasy, neočekávám, že by to pojal nějak takticky,“ říká pro CNN Prima NEWS jiný tuzemský zástupce v UFC David Dvořák.

Hertl se po covidu vrátil stylově, připsal si gól a asistenci. Dařilo se i Noskovi

13. března 2021 09:11

Útočník Tomáš Hertl ve svém prvním zápase od vyléčení z covidu pomohl hokejistům San Jose gólem a přihrávkou k vítězství 6:0 v Anaheimu. Stejnou bilanci měl v pátečním utkání NHL Tomáš Nosek při výhře Vegas 5:4 v prodloužení na ledě St. Louis. Pardubický rodák skóroval poprvé od úvodního utkání sezony, poté vyšel ve čtrnácti zápasech bodově naprázdno.

Roční holčička zemřela v rozpáleném autě, její otec bránil policii v rozbití okna

9. října 2020 07:02

Upřednostnil peníze před životem dítěte, shrnula situaci média. V pondělí si řidič Sidney Deal v Las Vegas zabouchl v autě klíče. Krom nich zůstala v zamčeném voze také jeho roční dcera. Na místo přispěchali policisté, kteří se nabídli, že rozbíjí okna auta a holčičku vysvobodí. Od toho je ale otec dlouho odrazoval. Když se policisté nakonec do auta dostali, bylo už pozdě. Dítě v horku zemřelo.

reklama