CNN Prima News láska

láska

Výpis příspěvků ke štítku „láska“

Bolest Heidi Janků: Manžel jí chybí i po pěti letech. Je ale připravená udělat velký krok

5. srpna 2022 10:48

Před pěti lety se Heidi Janků zhroutil svět. Smrt její životní lásky, o třicet let staršího manžela Ivo Pavlíka, který jí byl v každé situaci velkou oporou, pro ni znamenala obrovský šok. Odešel náhle bez rozloučení, když ho zradilo nemocné srdce. Bylo mu 84 let. Ještě nedávno zpěvačka tvrdila, že žádného muže nechce, nyní ale názor změnila. Koho by si vedle sebe přála mít?

Oficiálně ještě nejsem rozvedený, léto si ale užívám. Šebrle promluvil o nové lásce

4. srpna 2022 21:23

Bývalý desetibojař Roman Šebrle oficiálně stále ještě není rozvedeným mužem. Pohledný moderátor Hlavních zpráv to na sebe prozradil na velké letní party televize Prima. Šebrle prožil s manželkou Evou šťastných 21 let. Od oznámení jejich rozvodu už ale uplynulo hodně času, a tak nikoho nepřekvapí, že má sportovec nový vztah. Ačkoliv o nové partnerce toho moc prozradit nechtěl, redakci Showtime přeci jen nějaké detaily řekl.

Krampol o zesnulé manželce: Ke konci se úplně změnila. Už to nebyla holka, co jsem znal

3. srpna 2022 14:21

Třetího srpna uplynuly dva roky, kdy Jiřímu Krampolovi zemřela ve věku 59 let jeho milovaná manželka Hana. Dlouhodobě se potýkala se zdravotními problémy, závislostí na alkoholu a lécích. Její odchod nestárnoucího herce, baviče a dabéra, který nedávno oslavil 84. narozeniny, dosud stále ještě nepřebolel. Našel si však novou lásku.

Herečka Brejchová vzpomíná, jak přebrala kamarádce muže přímo před očima: Zvítězilo sobectví

26. června 2022 07:07

Po sametové revoluci v roce 1989 nezažívala herečka Jana Brejchová moc radostné životní období. Nejenže se rozešla s hercem Jaromírem Hanzlíkem, ale navíc pro ni ve filmu nebylo tolik práce. Ze splínů ji vytáhla až její další velká láska – herec Jiří Zahajský, který do té doby žil s televizní hlasatelkou Kamilou Moučkovou.

První slova zdrcené lásky zesnulého Stanislava Fišera. Před smrtí se chtěl oženit

14. června 2022 07:14

Legendární herec a dabér Stanislav Fišer, který svůj hlas propůjčil například Pierru Briceovi, představiteli filmového Vinnetoua, poslední roky svého života doslova protrpěl. Po rakovině hrtanu přišel o hlasivky a dorozumíval se jen pomocí speciálního přístroje, který si musel přikládat na krk. Antonie Hemerková žila se zesnulým umělcem 32 let. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS popsala i jeho poslední chvíle.

Láska na pracovišti: Jaká pravidla dodržovat, když vztah kolegů přeroste v něco víc

6. června 2022 11:44

V práci trávíme třetinu života, říká se. Není tedy divu, že z kolegů se stávají přátelé a někdy i něco víc. Milostné vztahy na pracovišti jsou časté a složité téma. Zákon je v Česku nijak nezakazuje a neomezuje, hlavní slovo ovšem mohou mít zaměstnavatelé, kteří si podobné situace mohou ošetřit vlastními vnitřními předpisy. Pravdou je, že bližší vztahy, než je mezi spolupracovníky obvyklé, vzniknou snad v každé firmě. Jeho hlavní aktéři by ale měli vědět, jak se chovat.

Nemocný manžel jí poranil krk. Česká Whitney Houston mluví, nemůže však zpívat

6. června 2022 00:32

Její hlasový rozsah byl srovnatelný s americkou hvězdou Whitney Houston. Zpěvačka Marcela Králová dokonce nazpívala několik českých verzí hitů této pěvecké divy. V 80. letech se navíc těšila vysoké popularitě a získala řadu ocenění. Nyní však 67letá umělkyně věnuje veškerou pozornost svému manželovi, hudebníku Jiřímu Špidlovi. Její životní láska trpí Alzheimerovou chorobou. Kvůli jeho zhoršenému zdravotnímu stavu dokonce nemůže zpívat, Špidla ji totiž udeřil do hrtanu.

Emotivní zpověď zpěvačky Petry Janů. Kvůli lásce chtěla spáchat sebevraždu

5. června 2022 20:00

S první láskou obvykle přichází i první velké trápení a zpěvačka Petra Janů nebyla výjimkou. Když svého milovaného přistihla s jinou, chtěla své trápení ukončit sebevraždou. Její pokus ale naštěstí nevyšel, a tak skončila v léčebně. „Tam jsem si v hlavě všechno srovnala a uvědomila si, že za to žádný chlap nestojí,“ svěřila se v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Janů.