reklama
CNN Prima News láska

láska

Výpis příspěvků ke štítku „láska“

Medailová love story: Nejdřív slavil on, za sedm minut ona. Fantazie, zářil pár štěstím

Mít společné názory, zájmy či silné vzpomínky je vždy solidním základem pro fungování partnerského vztahu. Plavcům Pernille Blumeové z Dánska a Francouzi Florentu Manadouovi zůstane v paměti nedělní olympijský podvečer. Během několika minut získal pár hvězdných sportovců bronzovou, respektive stříbrnou medaili. Úspěch oslavili společným polibkem a dlouhým objetím na břehu tokijského bazénu.

Kubánec hledá v Čechách bývalou otcovu lásku Ilonu. Možná tu má sourozence

Jednoho dne oslovil prostřednictvím e-mailu redakci CNN Prima NEWS Kubánec Charles Wrapner, který měl velkou prosbu. V Česku hledá bývalou lásku svého otce a rád by se s ní setkal. Dokonce má podezření, že by v Praze mohl mít sourozence. I přesto, že republiku navštívil, nic se o tajemné Iloně nedozvěděl. Redakce se proto rozhodla oslovit své čtenáře, aby mu pomohli s hledáním.

Dala mu špatné číslo, pak zazvonila upocená v teplácích. Jak se Gott seznámil s Ivanou?

Setkali se v době, kdy oba měli vztah. Dala mu špatné číslo a on se smířil s tím, že budou jen přátelé. Nakonec ale Ivana zazvonila upocená v teplácích a oznámila mu, že se do něj zamilovala. Nejslavnější český zpěvák Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla ve středu při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin, popsal, jak se v roce 1999 seznámil se „svou vyvolenou“.

reklama