CNN Prima News láska

láska

Výpis příspěvků ke štítku „láska“

Simona Stašová s maminkou Bohdalovou rády navštěvují Španělsko. Herečka řekla, proč je láká

V exkluzivním rozhovoru pro Showtime povyprávěla herečka Simona Stašová Martině Jandové o společných dovolených s maminkou Jiřinou Bohdalovou, které si náramně užily. Španělské ostrovy navštívily v krátkém časovém úseku hned dvakrát, protože se tam Bohdalové dobře dýchá. Stašová také prozradila, co plánuje k oslavě 70. narozenin a zavzpomínala i na jeden z nejsilnějších momentů ve svém životě – synovu svatbu. A svěřila se, co pro ni znamená herectví.

Zpěvačka Bára Zemanová představila energickou píseň. Kosmickým videoklipem ohlašuje návrat

Zpěvačka Bára Zemanová vypouští po delší pauze nový singl předznamenávající její návrat na pódia. Plzeňská rockerka, kterou mohou pamětníci znát z účinkování v soutěži Česko hledá SuperStar, má na svém kontě dvě studiové desky, několik úspěšných singlů a mnohaleté hostování po boku populární kutnohorské kapely Rybičky 48. Nyní se fanouškům připomíná energickou skladbou Mayday. Píseň se točí kolem zakázané lásky a její atmosféru podtrhuje nápaditý videoklip natočený v planetáriu.

KOMENTÁŘ: Líbačka s Brežněvem a srdíčko pro EU. Nerudová ukázala malér české politiky

Pamatujete si ještě na slavné líbačky Husáka s Brežněvem? Nebo na vykřikování hesel „Se sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak“? Pamatujete? Tak to je dobře, protože vyznávat se veřejně z nehynoucí lásky k nějaké mocnosti nebo mezinárodní organizaci je teď zase v módě. I když je na místě otázka, zdali to v českém intelektuálním prostředí vůbec někdy z módy vyšlo. Je totiž dost dobře možné, že tohle kýčovité poklonkování jednou pro vždy zůstane součástí našeho chování (a budou se měnit jen světové strany)...

Zázraky, víra v lásku i orgie. Život svatého Valentýna halí tajemství, co ho pojí s Českem?

Den zamilovaných si lidé na celém světě připomínají 14. února. Koho ale doopravdy oslavují? Kým svatý Valentýn ve skutečnosti byl, je dosud zahaleno tajemstvím. Legendy a příběhy o jeho postavě mají nejrůznější scénáře, některé ani nesouvisí s láskou a zamilovaností. Kořeny dne svatého Valentýna jsou v Evropě a svou stopu v jeho historii zanechaly i české země.

Bendig: Stále cítím, že to mám v branži jako Rom těžší. Zažil jsem drsný kariérní pád

Neměl jsem žádná vystoupení, peníze a nikoho nezajímal. V rozhovoru se CNN Prima NEWS těmito slovy romský zpěvák Jan Bendig, který 14. února slaví třicátiny, vzpomínal na svůj největší kariérní pád a životní krizi. Často čelil i nenávistným útokům kvůli sexuální orientaci. Se vším se ale vyrovnal a dokázal se vrátit na pomyslné výsluní. V březnu ho čeká velký koncert v pražské O₂ universum.

Rána pro českou kulturu: Zemřel herec Karel Hábl. Náhle a obklopen láskou, píše partnerka

Ve věku 87 let zemřel v pátek 2. února jeden z nejobsazovanějších českých herců Karel Hábl. O náhlém skonu umělce informovala jeho partnerka Jana Sikorová na sociálních sítích. „Kája zemřel náhle a nečekaně včera v pátek 2. února 2024 ve 20:00 hodin, obklopen láskou. Měli jsme plány, stále jsme se na něco těšili, bolí to moc,“ napsala ke zveřejněným společným fotografiím.

Detaily rozvodu Mašlíkové: Popsala, co stojí za rozpadem manželství s Reindersem

Modelka Hana Mašlíková přiznala, že se rozvádí s manželem a MMA trenérem Andrém Reindersem. Informaci jako první přinesl deník Blesk. Nedlouho poté kráska na sociální síti sdílela prohlášení, v němž vysvětlila, proč se rozhodli vydat každý vlastní cestou. S Reindersem se snaží rozvod řešit v klidu a na všem se chtějí společně dohodnout. K závěru, že definitivně ukončí manželství, dospěli už v létě. Stále spolu ale žijí pod jednou střechou.

Přišel o všechno. Autor hitu Zvonky štěstí Jiří Zmožek žil roky z životního minima

Tam u nebeských bran, Zvonky štěstí, Biograf láska, Nešlap, nelámej, Už mi lásko není 20 let. To je jen stručný výčet hitů, které napsal hudební skladatel Jiří Zmožek. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal nejen na slavné umělce, s kterými spolupracoval, ale i na období, kdy kvůli podnikání přišel o všechno. Nyní ho čeká první sólový koncert v pražské Lucerně a o svém životě vydává knihu.