CNN Prima News Leoš Mareš

Leoš Mareš

Výpis příspěvků ke štítku „Leoš Mareš“

Margitu čekají bolestné Vánoce bez Hanky. Prozradil, kdy uloží její urnu na Vyšehradě

23. prosince 2022 20:18

Štefan Margita prožívá po 30 letech první Vánoce bez Hanky Zagorové. Bolest zahání prací a naštěstí skoro každý den koncertuje. Na Štědrý den také nebude sám. Pozval své nejbližší přátele, Michala Kindla s manželkou. Jejich malá Adeline je vlastně Štefanova neformálně adoptovaná vnučka, která dědečka opravdu miluje. Margita v pořadu ShowTime také prozradil, kdy hodlá urnu s Hankou uložit do hrobu na Vyšehradě.

Hlavně se nerozbrečet. Margita koncertuje pro Zagorovou, prozradil detaily velké akce

9. prosince 2022 09:39

Již 24. ledna se fanoušci Štefana Margity a Hany Zagorové sejdou v O2 aréně. Akce, na níž se objeví řada hvězdných jmen z české kulturní scény, je věnována právě zesnulé manželce operního pěvce. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Margita prozradil, na co se posluchači mohou těšit i to, co mu po smrti životní lásky nejvíce pomohlo.

Margita zpíval poprvé po smrti Zagorové: Strašně jsem se klepal. Bál jsem se, že to nedám

5. října 2022 21:38

Měsíc po smrti své milované ženy Hany Zagorové vystoupil Štefan Margita poprvé před publikem na koncertě v Mikulově s písní Ave Maria. Jak sám přiznává, byla to pro něj těžká zkouška. V okamžiku, kdy začala hrát hudba, se totiž celý rozklepal a myslel si, že píseň nedozpívá. „Pak jsem ale zavřel oči a začal zpívat. Zpíval jsem pro Haničku,“ řekl v exkluzivním rozhovoru pro redakci Showtime Margita.