CNN Prima News Leoš Mareš

Leoš Mareš

Výpis příspěvků ke štítku „Leoš Mareš“

Rychtařík: Leoš Mareš změnil cenovou politiku zdejších show. Benova O2 arena byla troufalost

Už dlouho je manažerem Bena Cristovaa, ve své stáji Championship Music má ale i další osobnosti a hudebnímu byznysu se věnuje prakticky celý profesní život. Lukáš Rychtařík tak má dokonalý přehled o tom, co se na české scéně děje a kdo mění způsob hry. Mezi takové lidi podle něj bezesporu patří Leoš Mareš, který proměnil cenovou politiku českých interpretů v O2 areně. Dříve se totiž tuzemští umělci ostýchali mít stejně drahé lístky jako zahraniční hvězdy. „Určitě byl tím, kdo to celé vykopnul,“ myslí si Rychtařík.

Škodovka zapřáhla do tažení za elektromobilitu těžkou váhu. Veřejnost má přesvědčit Vetchý

Jeden z nejrespektovanějších českých herců dostal od automobilky Škoda Auto za úkol přiblížit elektromobilitu veřejnosti. Mladoboleslavská firma sází na Vetchého vysoký morální kredit a společenskou odpovědnost, které mají podepřít novou osvětovou kampaň o výhodách aut na elektřinu. Některá tvrzení uvedená v pilotním videu by však neinformovaného diváka mohla mystifikovat.

Margitu čekají bolestné Vánoce bez Hanky. Prozradil, kdy uloží její urnu na Vyšehradě

Štefan Margita prožívá po 30 letech první Vánoce bez Hanky Zagorové. Bolest zahání prací a naštěstí skoro každý den koncertuje. Na Štědrý den také nebude sám. Pozval své nejbližší přátele, Michala Kindla s manželkou. Jejich malá Adeline je vlastně Štefanova neformálně adoptovaná vnučka, která dědečka opravdu miluje. Margita v pořadu ShowTime také prozradil, kdy hodlá urnu s Hankou uložit do hrobu na Vyšehradě.

Margita zpíval poprvé po smrti Zagorové: Strašně jsem se klepal. Bál jsem se, že to nedám

Měsíc po smrti své milované ženy Hany Zagorové vystoupil Štefan Margita poprvé před publikem na koncertě v Mikulově s písní Ave Maria. Jak sám přiznává, byla to pro něj těžká zkouška. V okamžiku, kdy začala hrát hudba, se totiž celý rozklepal a myslel si, že píseň nedozpívá. „Pak jsem ale zavřel oči a začal zpívat. Zpíval jsem pro Haničku,“ řekl v exkluzivním rozhovoru pro redakci Showtime Margita.