reklama
CNN Prima News Liberecký kraj

Liberecký kraj

Výpis příspěvků ke štítku „Liberecký kraj“

Na Plzeňsku havaroval autobus kvůli zasněžené silnici. Zranily se dvě ženy

30. listopadu 2021 14:09
Aktualizováno

Mezi Bezvěrovem a obcí Chudeč na Plzeňsku došlo v úterý dopoledne k havárii autobusu. Mluvčí krajských hasičů Petr Pocnar uvedl, že se autobus převrátil na bok. Zranily se dvě ženy, řidiče ošetřili záchranáři na místě. Následkem nepříznivého počasí a sněžení dochází na území Česka ke stále většímu výskytu nehod.

Potvrzeno. První případ varianty omikron v Česku, nakazila se žena z Liberce

29. listopadu 2021 10:51
Aktualizováno

Žena z Liberce, která se nakazila koronavirem, má variantu omikron. Definitivní výsledek testu v pondělí oznámila liberecká nemocnice. Jde o první potvrzený případ této mutace v republice. Člověk ze středních Čech, který byl v kontaktu s nakaženou, má negativní test na COVID-19. Liberečtí hygienici prověřují kvůli omikronu dalších sedm lidí, kteří letěli s nakaženou ženou letadlem z Dubaje. Možný výskyt řeší i Jihomoravský kraj.

Komisař mu za úplatu pomohl k řidičáku. Podvodník popsal, jak to v autoškole probíhalo

25. listopadu 2021 07:33

Korupční chobotnice kolem podvodů se zkouškami v autoškole se rozrůstá. Kriminalisté v Ústeckém kraji opět rozšířili počet obviněných v takzvané varnsdorfské kauze. Dvojice komisařů měla za úplatu pomáhat uchazečům o řidičský průkaz zvládnout testy z pravidel silničního provozu. Klienty měli dokonce „dohazovat“ majitelé několika autoškol.

Nebyli v autoškole, přesto dostali řidičák. Komisař z Liberce zfalšoval minimálně sedmdesát dokladů

24. listopadu 2021 11:31

Úřady na Liberecku zabavují desítky řidičských průkazů v souvislosti s kauzou zkušebního komisaře z Turnova. Ten podle policie falšoval dokumenty, se kterými si zájemci o řidičák žádali na úřadech o oprávnění řídit. Mělo jich být minimálně sedm desítek. Někteří z nich přitom ani nechodili do autoškoly. CNN Prima NEWS na případ upozornila jako první už před rokem.

Polsko předložilo návrh dohody k dolu Turów. Je nepřijatelný, reaguje česká strana

16. listopadu 2021 14:10
Aktualizováno

Další polský návrh dohody o hnědouhelném dolu Turów je pro českou stranu nepřijatelný, sdělila v úterý na Twitteru mluvčí ministerstva životního prostředí Petra Roubíčková. Podle ní je třeba návrh projednat se zástupci stran vznikající vlády koalic Spolu a Pirátů a STAN. Hejtman Libereckého kraje Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj) poté sdělil, že současný návrh jde mimo původně nastavené parametry dohody.

reklama