CNN Prima News Libor Tampier
Libor Tampier

Libor Tampier

reportér CNN Prima NEWS

Nejnovější příspěvky autora

Celníci si pochvalují nový bič na neplatiče pokut. Většina šoférů o razantním opatření ani neví
Krimi

Celníci si pochvalují nový bič na neplatiče pokut. Většina šoférů o razantním opatření ani neví

Celníci za uplynulý rok evidují několikanásobné zvýšení výběru dříve neuhrazených pokut za dopravní přestupky. Náhlé zlepšení morálky provinilých řidičů? Nikoli, uniformovaní muži měli posledních dvanáct měsíců k dispozici nové kladivo na dlužníky. Kdo nechtěl své sankce, jak se patří, řešit, tomu při silniční kontrole zabavili registrační značku, případně nasadili botičku.

Další příspěvky autora

Ráj začátečníků i zkušených běžkařů: Jizerská magistrála láka tisíce milovníků bílé stopy

250 kilometrů upravených běžeckých tras, 23 nástupních míst a k tomu panoramata okolních hor. To je Jizerská magistrála, kterou mnozí milovníci bílé stopy považují za běžkařský ráj. Její trasy proslavil legendární vytrvalecký závod Jizerská 50. Vydat se sem ale mohou nejen špičkoví polykači kilometrů. Díky mírnému terénu jsou zdejší stopy doslova pro všechny.

Mladý muž skočil na lep podvodníkům. Místo mobilního telefonu mu přišly nahnilé brambory

Sedm tisíc korun za čtyři brambory, přesně tolik zaplatil mladý muž v Tanvaldu. Stal se obětí internetových podvodníků, kteří znovu ve velkém zkoušejí starý trik. Za velmi výhodnou cenu nabízejí „nevhodné vánoční dárky“, jenže v zásilce dorazí něco úplně jiného – třeba kus cihly nebo pytlík mouky. V případě Lukáše Dufka to byly namísto značkového telefonu nahnilé brambory. O peníze nakonec nepřišel jen díky pozorným pošťačkám.

Šílené záběry z D10: Řidič se řítil rychlostí 315 km/h, spolujezdec hazardní jízdu natáčel

Neuvěřitelnou rychlostí se po dálnici D10 na Liberecku řítil řidič sportovního vozu. Jeho spolujezdec ho při šílené jízdě natočil, video se podařilo získat redakci CNN Prima NEWS. Auto jede v levém rychlém pruhu, přestože dálnice je volná. Důvodem je zřejmě právě závratná rychlost. Reportér Libor Tampier našel i muže, který tvrdí, že seděl za volantem.