reklama
CNN Prima News Lichtenštejnsko

Lichtenštejnsko

Výpis příspěvků ke štítku „Lichtenštejnsko“

Komplikace pro neočkované. Návrat z Dánska, Islandu a Norska se od pondělí ztíží

29. října 2021 13:52

Neočkovaní Češi budou mít od pondělí složitější návrat z Dánska, Islandu, Norska a Lichtenštejnska. Všechny čtyři země se na covidovém semaforu přesunou z oranžové kategorie do červené, která značí vysokou míru rizika nákazy koronavirem. Naopak z Kypru bude návrat jednodušší. Změny budou i u dalších států, nemají však vliv na režim při příjezdu do Česka.

Změna na covidovém semaforu: Návrat ze Slovenska bude složitější, odjinud jednodušší

1. října 2021 13:51

Od pondělí bude složitější návrat ze Slovenska a Lucemburska do Česka. Obě země se na tzv. mapě cestovatele přesunou z oranžové kategorie se středním rizikem nákazy covidem do červené, kde je riziko nákazy vysoké. Do oranžové kategorie se přesunují Maďarsko a Lichtenštejnsko, do zelené s nízkým rizikem nákazy se pak posunou Malta a Azorské ostrovy, uvedlo v tiskové zprávě ministerstvo zdravotnictví.

Cestování zpřísní: Do Německa jen s testem či očkováním. Francie a Dánsko budou červené

30. července 2021 15:39

Cestováni od pondělí zpřísní. Neočkovaní budou muset po návratu z Francie a Dánska na PCR test i do izolace, země se přesouvají do červené kategorie. Oranžová se rozšiřuje o Itálii, Švýcarsko a Island, uvádí ministerstvo zahraničí. Německo bude od neděle vyžadovat, aby měli lidé při vstupu do země buď negativní test na COVID-19, potvrzení o uzdravení nebo doklad o očkování.

Když i remíza stačí k slzám. Hráči San Marina dvakrát nedostali gól a splnili si sen

16. listopadu 2020 10:08

Na evropském kontinentu není ve fotbale většího otloukánka. Když hraje jakákoliv reprezentace proti San Marinu, tři body za výhru jsou zkrátka povinností. Za národní tým malého státu hrají amatéři, a tak není divu, že si ostatní výběry plné hvězd s outsiderem běžně hravě poradí. Ale když se sanmarinskému celku výjimečně zadaří, je z toho nezapomenutelná událost.

reklama