CNN Prima News Lionel Messi

Lionel Messi

Výpis příspěvků ke štítku „Lionel Messi“

První šok na mistrovství světa. Messiho sen se bortí po fiasku se Saúdskou Arábií

22. listopadu 2022 13:08

Miliony lidí po celém světě mohly roztrhat své tikety. Třetí den fotbalového šampionátu v Kataru se zrodilo obrovské překvapení. Argentina s Lionelem Messim, které byla často predikována cesta za zlatem, nestačila na Saúdskou Arábii. Sice po prvním poločase vedla, nicméně outsider dvakrát udeřil krátce po změně stran a vyhrál 2:1. Kdo by to byl čekal, že zrovna tento soupeř utne šňůru Jihoameričanů bez porážky. Trvala 36 zápasů.

Zlatý míč poprvé pro Benzemu. Útočník Realu Madrid konečně porazil i Messiho

17. října 2022 22:02

Útočník Realu Madrid Karim Benzema poprvé v kariéře získal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Čtyřiatřicetiletý Francouz ovládl 66. ročník prestižní ankety před druhým Senegalcem Sadiem Maném z Bayernu Mnichov a třetím Belgičanem Kevinem De Bruynem z Manchesteru City. Anketa pořádaná týdeníkem France Football se poprvé nevyhodnocovala za kalendářní rok, ale za sezonu.

Mbappého ego by už Rozehnal netrpěl: Štve mě, v PSG dává až moc najevo svoji cenu

15. října 2022 07:41

Nerespektujete mě, nelíbí se mi tu, chci pryč. Zhruba tak nějak má vypadat aktuální nespokojenost jedné z největších hvězd současného fotbalu Kyliana Mbappého. Rozčarován je i přes to, že v květnu podepsal s Paris Saint-Germain něco, čemu se přezdívá „superkontrakt“. Neskáče se totiž podle toho, jak on píská. „Nikdy jsem takové typy fotbalistů neměl rád, jakkoliv mohou být rozdíloví,“ říká pro CNN Prima NEWS k častým bouřkám u Pařížanů David Rozehnal, který za ně před lety hrával.

Nešetříš životní prostředí, Leo. Messiho letadlo v létě zanechalo děsivou uhlíkovou stopu

5. října 2022 17:48

Mají tolik peněz, že si mohou dovolit cokoliv. I soukromý tryskáč. Mezi nejlépe placené sportovce, kteří mají ve vlastnictví letadlo, patří i Lionel Messi. Francouzský deník L'Equipe zjistil, že jeho aeroplán v hodnotě přes 330 milionů korun nebyl rozhodně přes léto zaparkovaný v hangáru. A dokonce vypočítal, jak moc zatěžoval životní prostředí.

Messi se vrací do Barcelony, přečetl si svět přestupovou bombu. Katalánci ale zatím jen sní

5. října 2022 10:52

Čas utíká a Lionel Messi už je za polovinou svého kontraktu v Paris Saint-Germain, do kterého loni přestoupil z Barcelony. Z klubu, ve kterém předtím strávil celý profesionální život i část toho mládežnického. Katalánský gigant má navždy rezervované místo v srdci argentinského génia. A teď se objevily zprávy, podle kterých se malý velký muž na milované místo k 1. červenci příštího roku jistojistě vrátí. Ale opravdu?

Když si Messi diktuje podmínky. Co všechno před oplakaným odchodem po Barceloně požadoval?

22. září 2022 06:48

Barcelonu miluje. Když byl Lionel Messi loni v létě donucen kvůli svízelné finanční situaci klubu Katalánsko opustit, z jeho očí se valily slzy. Tato láska by ale zřejmě nefungovala, kdyby Blaugranas dlouhodobě nevyhovovali královským požadavkům malého velikána. Španělský deník El Mundo odhalil, co si Argentinec nadiktoval předtím, než odcházel do Paris Saint-Germain.

Plzeň po 11 letech na Camp Nou. Ve Španělsku varují Barcelonu před „komárem“ i bilancí

7. září 2022 06:21

Velká sláva ve středu oficiálně začíná. Viktoria Plzeň startuje svoji pouť Ligou mistrů večírkem na Camp Nou. Někteří muži z ekipy trenéra Michala Bílka pamatují, jak Západočeši před 11 lety na hřišti Barcelony prohráli sympaticky 0:2. Nikdo by se nedivil, kdyby tentokrát duel v měřítku evropského fotbalu mrňouse s gigantem skončil daleko drastičtěji. Španělská média ale „popelku“ nepodceňují.

Komerční přínos Messiho rozdrtil herní kvality. PSG díky hvězdě rekordně vydělávalo

27. června 2022 20:11

Pouto, které vyhlíželo „celokariérně“, se minulý rok rozpadlo. Lionel Messi se po 20 letech kvůli ekonomickým strastem klubu rozloučil s Barcelonou a vydal se do PSG. Herně během své první sezony neoslnil, ale po byznysové stránce si Pařížané nemohou stěžovat. Přítomnost argentinského fotbalového mága jim zajistila rekordní příjmy.