CNN Prima News Lionel Messi

Lionel Messi

Výpis příspěvků ke štítku „Lionel Messi“

Ronaldo si ze sportovců vydělá nejvíce, Messi je až třetí. V první stovce není ani jedna žena

Nejlepší sportovci světa si na své účty za své umění na hřišti a nejen na něm připisují závratné částky. Jen za minulý rok si 100 nejvýdělečnějších hráčů přišlo dohromady na téměř pět a půl miliardy dolarů (skoro 130 miliard korun). Do žebříčku se probojovali borci z osmi odvětví a 25 zemí. Vévodí mu basketbalisté, fotbalisté, baseballisté a hráči amerického fotbalu. Ani jedno místo v TOP 100 podle webu Sportico neobsadila žena.

Kvůli Messimu se v Miami prudce zdražovalo. Sousedé fotbalové hvězdy si mnou ruce

Fotbalová legenda Lionel Messi po letním přestupu do Spojených států nejen exceluje v týmu Inter Miami CF, ale jeho přítomnost působí i na ceny nemovitostí v poklidné miliardářské čtvrti. Na tuto skutečnost upozorňují jeho sousedé, mezi nimiž jsou miliardáři, celebrity i internetové hvězdy. Argentinská hvězda tak potenciálně může při prodeji nemovitosti pomoct lidem od vedle k tučnému zisku. Oslovení rezidenti však tvrdí, že se stěhovat nehodlají.

Hvězdný Lionel Messi poosmé vyhrál Zlatý míč. Vylepšil vlastní rekord, Nor Haaland ostrouhal

Útočník Lionel Messi získal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Šestatřicetiletý Argentinec vybojoval trofej poosmé, čímž vylepšil vlastní rekord. V 67. ročníku prestižní ankety předčil druhého Nora Erlinga Haalanda z Manchesteru City a třetího Francouze Kyliana Mbappého z Paris St. Germain. Anketa pořádaná týdeníkem France Football se podruhé za sebou vyhodnocovala za sezonu, předtím to bylo za kalendářní rok.

Neymarův luxusní palác snů: Křišťál, 25 ložnic i bazény. Podívejte se na sídlo za miliardu

Jak vypadá Neymarovo luxusní sídlo snů? Brazilský fotbalista uzavřel dvouletou smlouvu s al-Hilálem, jejíž součástí je i několik dalších lákadel – například vlastní sídlo s veškerým personálem. Zda se Neymar přestěhuje do nějakého již postaveného obydlí, či si navrhne vlastní, není sice dosud jasné, ale se svým návrhem už přišla umělá inteligence v rukou jednoho z designérů. Ten pro fotbalistu vytvořil koncept sídla za 50 milionů dolarů na míru. Detaily na sociální síti Instagram sdílel profil „houses“. A jaké jsou? Smaragdové tóny v kombinaci se zlatými doplňky, křišťálové lustry ale i domácí lázně a vozový park. A také nekonečná zásoba útočníkova nejoblíbenějšího nápoje.

Haaland je novým fotbalovým králem. V anketě UEFA předčil i šampiona Messiho

Nejlepším fotbalistou Evropy za minulou sezonu se v anketě UEFA stal norský útočník Erling Haaland. Třiadvacetiletý kanonýr Manchesteru City proměnil ve vítězství hned svou první nominaci do finálové trojice. Dominanci anglického šampiona podtrhl úspěchem v trenérské kategorii Pep Guardiola, jenž dovedl klub i k vytouženému triumfu v Lize mistrů. Výsledky ankety byly zveřejněny během čtvrtečního galavečera v Monaku.

Pět bazénů, fotbalové hřiště i heliporty. Podívejte se na projekt Messiho paláce za miliardy

Sedminásobný držitel Zlatého míče Lionel Messi žije ve svém penthousu za 5 milionů dolarů v Miami, nicméně se zdá, že to mu je málo. Architekt Jose Veliby mu tedy navrhl jiné bydlení, pro fotbalovou hvězdu by si představoval značně pompéznější sídlo než to současné. Jeho návrh „Messi Mansion“ v hodnotě 80–100 milionů dolarů má tři heliporty, fotbalové hřiště a pět bazénů.