reklama
CNN Prima News Lionel Messi

Lionel Messi

Výpis příspěvků ke štítku „Lionel Messi“

Messi dojal 100letého fanouška. Poslal mu vzkaz za věrnost a vehnal slzy do očí

Stoletý Don Hernán patří k nejvěrnějším fanouškům fotbalové ikony Lionela Messiho. Argentinskou hvězdu sleduje už od začátku kariéry, do sešitů si propiskou poctivě zaznamenává každý její gól. Zaujalo to i samotného Messiho, po vítězném mistrovství Jižní Ameriky nahrál pro Hernána osobní vzkaz. Stařečka tak velmi dojal. Video s jeho reakcí se stalo hitem sociálních sítí.

Fanoušek má přes celá záda Messiho. Hrozný tetování, žertovala hvězda. Pak splnila slib

Argentinec Lionel Messi, šestinásobný vítěz ankety Zlatý míč, má obdivovatele po celém světě. Dokonce i v Brazílii – státu, který je při mezistátních zápasech hlavním nepřítelem. Igor Magalhaes si v roce 2019 nechal přes celá záda vytetovat fotbalového šikulu z Barcelony. Pravděpodobně by ho ale nikdy nenapadlo, že se mu sám Messi těsně pod povedené dílo vyryté do kůže podepíše.

Zápasil jen jednou, přesto McGregor vydělal za poslední rok ze sportovců nejvíc

Loni na jaře se začaly utahovat opasky, takřka u všech sportovních akcí se objevilo „zrušeno“, v lepším případě „odloženo“. Přesto si ti nejlepší sportovci rozhodně nežili špatně. Magazín Forbes zveřejnil seznam nejvýdělečnějších hvězd za posledních specifických 12 měsíců. Všem vévodí MMA celebrita Conor McGregor, ačkoliv v tomto období nastoupil jen do jednoho zápasu.

Messi uspořádal týmovou grilovací párty s partnerkami, porušil koronavirová opatření

Vedení španělské ligové soutěže začalo vyšetřovat pondělní grilovací párty fotbalistů Barcelony, kterou podle médií po týmovém tréninku uspořádal pro spoluhráče ve svém domě kapitán Lionel Messi. Samotný večírek, který měl posloužit ke stmelení týmu před nadcházejícím důležitým zápasem s lídrem soutěže Atléticem Madrid, by problém představovat neměl, ale potíž může znamenat přítomnost partnerek hráčů. Vyvstalo tím podezření, že byla porušena opatření proti šíření koronaviru.

Messi se spolu s rodinou začal učit francouzsky. Říká tím „oui“ pařížskému PSG?

Manchester City, nebo Paris Saint-Germain? Lionelu Messimu končí v létě smlouva v Barceloně a zatím bylo jméno hvězdného fotbalisty spojováno spíše s manchesterským klubem, ve kterém by se shledal s oblíbeným koučem Pepem Guardiolou. Ovšem na pařížské adrese by ho zase rád viděl například exparťák z Katalánska Neymar. A pro Francii hraje také nové zjištění novináře Geoffroy Garetiera.

reklama